(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У Хмільницькій обласній фізіотерапевтичній лікарні (Острівне родовище ділянка №2 мінеральних лікувальних вод) проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ лікувальних мінеральних вод.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 14 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Погода на 6-7 березня   6 березня 2017
На Вінниччині зберігатиметься весняний режим погоди, температура вища за норму. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Наші вітання   6 березня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
2 березня, відбулася оперативна нарада, яку провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у зв’язку з надзвичайною ситуацією на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» у с. Глухів Сокальського району Львівської області.
Проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з використанням і переробкою мінеральної сировини на підприємстві ТОВ «Бетон центр» (смт. Стрижавка Вінницького району.
26 грудня 2016 року о 17:15 водій ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» М., 1988 р.н., під час доставки води у 18-літрових бутлях у приміщення заводу «Аналог», на другому поверсі виробничого корпусу №1 впав у шахту ліфта з висоти 6 м.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Поділля-тара» (смт. Браїлів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У Гайсинській райдержадміністрації проведено семінар-навчання 168 працівників Гайсинського і Теплицького районів, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт, транспортуванням та зберіганням пестицидів та агрохімікатів під час проведення весняно-польових робіт.
2 березня 2017 року в приміщенні Ямпільської райдержадміністрації із керівниками підприємств, установ та організацій району всіх форм власності проведено семінар-нараду щодо змін у законодавстві в сфері господарської діяльності, які набули чинності з 1 січня 2017 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.