(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Олена Медик взяла участь у роботі розширеного семінару з питань оцінки запасів артезіанської води у районі м.Вінниця та у Вінницькій області, як ключового фактору життєзабезпечення населення якісною питною водою.
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників та посадових осіб КП «Аеропорт Вінниця».
Підбито підсумки проведених спільних заходів з легалізації зайнятості населення на Вінниччині, завдяки яким протягом червня 2018 року до бюджету Пенсійного фонду надійшло понад 1 млн. грн.
На засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто технічний стан ліфтового парку м. Вінниці та області, виконання вимог нормативних актів з питань охорони праці, забезпечення безпеки громадян, які користуються ліфтами.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології 22 червня на Вінниччині очікуються грози, місцями град,місцями шквали 17-22 м/с, вдень сильний дощ. З 24 червня істотних опадів не передбачається.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні оперативного штабу у Бершадській райдержадміністрації, на якому розглядався рівень виконання плану заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.
На семінарі, організованому в рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці», експерти Міжнародної організації праці представили результати аналізу і рекомендації щодо національної нормативно-правової бази з інспекції праці у контексті 81 і 129 конвенцій МОП.
20 червня відбулось засідання оперативного штабу Липовецької РДА з питань підготовки підприємств ЖКХ та соціально-культурної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду
Журнал «Технополіс» є Всеукраїнським науково-технічним виданням. Він виходить щомісячно з додатком «Партнер «Технополіса», який є своєрідною енциклопедією нормативно-правових знань з охорони праці для фахівців підприємств, установ, організацій всіх форм власності.
Чого слід чекати працівникові від незадекларованої праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.