(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Звернення Управління Держпраці у Вінницькій області до голів районних адміністрацій, районних та міських рад мст обласного значення, керівників підприємств та організацій області.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Сьогодні 25 липня 2016 р. відбулася презентація Управління Держпраці у Вінницькій області.
22 липня в Управлінні Держпраці проведено нараду з працівниками, які мають статус державних службовців.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Жежелівський каолін» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення гірничих робіт.
23 червня 2016 року об 11:00 машиніст насосних установок КП «Вінницяоблводоканал» П., 1967 р.н., під час демонтажу насоса на НСК знепритомнів. У заключенні про важкість травми, виданому Вінницькою міською клінічною лікарнею швидкої допомоги вказано, що П. отруївся невідомою речовиною.
На розширеній нараді з працівниками центрального апарату Держпраці, керівниками обласних управлінь Держпраці та директорами державних підприємств Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега вкотре наголосив на недопущенні проявів корупції в органах державної влади.
Надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами у період простою підприємства, щорічної (основної чи додаткової) відпустки, відпустки без збереження заробітної плати, додаткової відпустки у зв’язку з навчанням, творчої відпустки.
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 4370 гривень 92 копійки, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за травень 2016 року при призначенні пенсій.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.