(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода на 9-11 березня   9 березня 2017
На Вінниччині продовж періоду місцями невеликий дощ.Температурний режим вищий норми. Місцями туман.
На чисельні звернення керівників підприємств 27-28 квітня 2017 року у ДП «ГНМЦ» відбудеться семінар-навчання на тему: «Зміни у законодавстві, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками. Зарплатні нововведення, індексація заробітної плати».
5 березня 2017 року о 15:40 слюсаря-ремонтника Державного підприємства «Уладівський спиртовий завод» (Літинський район) Т., 1960 р.н., знайшли без ознак життя біля входу у головний корпус основного виробництва.
У період з 1 по 5 березня на підприємствах України смертельно травмовано 9 осіб
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
10 лютого 2017 року о 15:10 на складі готової продукції ТОВ «Термінус» (м.Калинівка), під час розвантаження заготовок для виробництва дверей з автомобіля MAN 8.163, один з працівників, не знаючи органів керування, натиснув невірну кнопку на пульті керування гідравлічним бортом вантажівки...
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
2 березня 2017 року о 9:10 штампувальник ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» З., 1966 р.н., при роботі на пресі у дільниці виготовлення банки, підняв захисну огорожу, одночасно заблокувавши цвяхом кінцевий вимикач...
Андрій Рева розповів про об’єктивні причини зменшення розміру середньої заробітної плати в січні будь якого року у порівнянні з груднем. Тим самим він спростував раніше поширену неточну інформацію про начебто наявність зв’язку між цим фактом та підвищенням мінімальної заробітної плати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.