(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У зв’язку із снігопадом та нестабільною температурою виникло чимало небезпек, що загрожують здоров’ю та життю людини. Управління Держпраці у Вінницькій області звертає вашу увагу на основні з них.
Не забудьте привітати   14 листопада 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
У зв’язку з переміщенням Балканського циклону ввечері 12 та протягом доби 13 листопада очікується значне ускладнення погодних умов: сильний сніг та мокрий сніг, місцями ожеледь, ожеледиця, налипання мокрого снігу та пориви вітру 15-20 м/с.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт, а також видобутку та втрат мінеральних лікувальних питних вод.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Сума субсидії, яку держава надала громадянам для оплати комунальних послуг в розмірі соціальних нормативів, і яка не використана у минулому місяці родиною внаслідок економії має зараховуватися постачальником послуги у рахунок плати за послуги наступних розрахункових періодів
Фахівці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області провели ряд позапланових перевірок підприємств щодо виконання раніше виданих приписів.
Про роботу, виконану працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня.
Держпраці наголошує, що виконання норми праці за коротший час або її перевиконання має компенсуватися працівнику у вигляді підвищеної оплати праці, але не дає йому права залишати робоче місце до закінчення робочого часу.
11 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті поточні та проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.