(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулися урочистості з нагоди свята Нового року, під час яких було підбито підсумки роботи за 2016 рік.
ВІТАЄМО!   30 грудня 2016
Фахівці Міністерства соціальної політики відповіли на питання: «Чи можна скорочувати роботу на умовах неповного робочого часу перед святковим днем на 30 хвилин, а не на одну годину за 40-годинного тижня?»
Держпраці оприлюднено проект регуляторного акта «Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками»
29 грудня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася селекторна нарада щодо підвищення рівня мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року. У нараді взяли участь керівники міністерств, голови облдержадміністрацій, представники центральних органів виконавчої влади та профспілок
8 грудня 2016 року о 7:10 в ПОГ «Вінницьке УВП УТОС» ливарникові П., 1949 р.н., здалося, що на шток пресування потрапив сторонній предмет. Не дочекавшись завершення робочого циклу, він засунув праву руку між циліндром пресування і кронштейном пресувального штока.
Проект акта було підготовлено у зв’язку зі змінами до законодавства щодо формування з 1 січня 2017 року схеми посадових окладів, виходячи з мінімального посадового окладу, який встановлюється у розмірі, не меншому від прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року.
11 грудня 2016 року об 11:25 працівниці ТОВ «ТРАНС ЛОГІСТИК ЦЕНТР» у приміщенні їдальні військової частини у м. Калинівка переносили 45-літрову алюмінієву каструлю з першою стравою від плити до вікна видачі. Жінки підсковзнулись на вологій після прибирання підлозі і впали, отримавши опіки.
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Провела засідання голова районної державної адміністрації, голова районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Л.І.Марцин.
Водій ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» М., 1988 р.н., під час доставки води у 18-літрових бутлях у приміщення заводу «Аналог», на другому поверсі викликав ліфт і впав у шахту ліфта з вистоти 10 м. У результаті отримав перелом основи черепа та перелом шийних хребців.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.