(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступників начальника відділу Куцика О.П., Морквишена О.В. провела нараду та перевірку знань - вимоги безпеки під час переробки зерна і розливу шкідливих речовин
21 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Найманий працівник, служба в збройних силах України та законодавство про працю».
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур взяла участь у роботі координаційної ради Теплицької РДА.
Після погодження з керівництвом для інформації на сайт. Головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Геннадієм Ветушинським прийнято участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що відбулось в Тростянецькій районній державній адміністрації.
Сьогодні, 21 травня 2019 року, в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області пройшла семінар-нарада з питань літнього відпочинку та оздоровлення дітей.
17 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для безробітних на тему: «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці. Найманий робітник та законодавство про працю».
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур (голова), головних державних інспекторів Романенко А.В., Павличука М.О. провела нараду та перевірку знань - вимоги безпеки під час експлуатації електрогосподарств у посадових осіб та інженерно-технічних працівників смт. Теплик.
З нагоди сторіччя Міжнародної організації праці Федерація профспілок України за підтримки Бюро МОП з питань діяльності трудящих провела конференцію «Сторіччя МОП. Майбутнє сфери праці».
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
ГАРЯЧІ ТЕМИ №5, 2019: Внутрішня документація спеціаліста з ОП, форум «Безпека праці-2019» — підбиваємо підсумки, унікальний досвід ПАТ «Центренерго»: захист від вибуху.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.