(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Якщо в приміщенні салону краси співпрацюють фізичні особи – підприємці (ФОП) на підставі договору суборенди, чи має основний орендар (ФОП – власник салону краси) проводити інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки та вести журнали їх реєстрації? Чи він відповідальний тільки за своїх найманих працівників?
2 жовтня 2018 року о 13:20 фельдшер-лаборант клініко-діагностичної лабораторії Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні М., 1986 р.н., під час виконання стернальної пункції дитині, знепритомніла і впала. Колеги негайно розпочали реанімаційні заходи та викликали реанімаційну бригаду Вінницької МКЛ ШМД. ) 15:00 було констатовано смерть М.
Погода 26-30 жовтня   26 жовтня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується мінлива хмарність, без опадів і помітне підвищення температурного режиму.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників суб’єктів господарювання м.Вінниці та області, які пройшли навчання в ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
24 жовтня 2018 року заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Тетяна Колесникова та головний державний інспектор Сергій Гаєв провели спільну нараду з представниками Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.
17 вересня 2018 року о 14:30 стався нещасний випадок з підсобним робітником К., 1987 р.н., (ФОП Кушнір.В.П., с.Стапенки Барського району), який перебував на місці вирубки у лісовому масиві Барського райагролісу і чекав прибуття лісника. У цей час йому на голову впала суха гілка з ясена і завдала відкриту непроникаючу черепно-мозкову травму.
Перелік найбільш популярних методів оцінки ризиків, а також підходи щодо їх використання наведено у міжнародному стандарті ISO/IEC 31010:2009 Risk management – Risk assessment techniques (ДСТУ ISO/IEC 31010:2013 «Керування ризиком. Методи загального оцінювання ризику»).
Кабінет Міністрів України продовжує традицію щоквартального звітування про роботу, і черговий звіт – за 9 місяців – це не перелік самих лише успіхів, а реальний огляд ситуації в країні, оцінка того, що зроблено, і визначення завдань на найближчі періоди. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.
Державною службою з питань праці оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів».
27 липня 2018 року об 11:15 у цеху виготовлення і комплектації оснащення ДП «НЕК Укренерго ВП «Вінницяелектротехнологія» (с.Якушинці Вінницького району) начальник цеху виявив непритомним гальваніка Д., 1968 р.н. Негайно викликані лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.