(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області була проведена планова перевірка ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання норм законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства.
У період з 13 по 19 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 3 особи
ПАМ’ЯТІі КОЛЕГИ   21 лютого 2017
Колектив Управління Держпраці у Вінницькій області у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті завідувача сектору гірничого нагляду – головного державного інспектора – Анатолія Миколайовича КОМБОРОТА.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
17 лютого 2017 року перший заступник голови Могилів-Подільської райдержадміністрації Сергій Григоренко провів засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району.
Звернення голови облдержадміністрації Валерія Коровія у зв’язку з введенням надзвичайного стану в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці розглянуто ряд проектної та технологічної документації підконтрольних йому суб’єктів господарювання.
Державна служба України з питань праці надає відповідь на запитання: «Чи можуть органи місцевого самоврядування приймати рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти?»
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 26 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Інформація про переможця за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «Б», який був проведений 16-17 лютого 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.