gov.ua
Державні сайти України

Управління Держпраці у Вінницькій області

Новини управління

На виконання доручення Державної служби України з питань праці від щодо недопущення інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання серед працівників, фахівцями відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами КП «Аеропорт Вінниця», у ході якої обговорено готовність підприємства до проведення протиепідемічних заходів.
Держпраці долучається до скоординованої роботи Уряду та відповідальних служб щодо профілактики інфікування населення коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання на території України.
25 лютого 2020 року у приміщенні Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості був проведений черговий семінар для роботодавців Бершадського району за участі головного державного інспектора відділу з питань дотримання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталії Поліщук.
У Києві для керівників Головних управлінь (Управлінь) Державної служби України з питань праці в областях відбувся семінар з питань дотримання вимог чинного антикорупційного законодавства.
25 лютого 2020 року у Тростянецькій районній філії Вінницького обласного центру занятості провели спільну нараду на виконання доручення Прем’єр-міністра щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
25 лютого 2020 року в інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся черговий ярмарок вакансій для шукачів роботи та студентської молоді. Чотирнадцять провідних роботодавців міста пропонували понад 300 вакансій. Середня зарплата, яку вказували роботодавці у вакансіях – від 8 до 10 тисяч гривень.
Провідний спеціаліст – інспектор з праці фінансового відділу Томашпільської селищної ради Вікторія Скальська взяла участь у проведенні семінарів-тренінгів для понад 50 безробітних осіб у Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення».
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Олексій Костенко провів планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки У Піщанському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей».
2 квітня 2020 року в м. Київ відбудеться щорічний VIII Всеукраїнський Форум «Безпека праці – 2020» в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки «Київський технічний ярмарок» на базі Міжнародного виставкового центру. Це щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Цього року він збере понад 100 учасників з різних регіонів України та понад 15 спікерів-експертів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.