(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Олена Шевчук та Вікторія Новак взяли участь у семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб терорганів міністерств, органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій, ініційованому Головним управлінням юстиції у Вінницькій області.
Упродовж січня-серпня Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала майже 5,5 млрд гривень, що на 10,1% або 502 млн гривень більше, ніж за той же період минулого року.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Любов Онуфрійчук провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з фізичними особами – підприємцями у смт Муровані Курилівці, з метою інформування з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення.
В Одесі у залі засідань АТ «Одеський припортовий завод» відбулася тематична конференція з питань дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та законодавства про працю в хімічній галузі.
Погода 13-17 вересня   13 вересня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим утримається температурний режим вищий норми. Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, місцями гроза.
Аналіз кількості професійних захворювань за останні 3 роки у Вінницькій області показав, що перше місце посідають професійні захворювання медичних працівників закладів, підпорядкованих Міністерству охорони здоров’я.
Верховна рада на вечірньому засіданні 10 вересня прийняла за основу законопроект № 1066 щодо перезавантаження влади. Також прийнято рішення про скорочення терміну підготовки законопроекту до другого читання.
За аналітичними даними Фонду соціального страхування України на підприємствах за підсумками першого півріччя 2019 року травмувались 1666 чоловіків та 669 жінок, що становить 71,4% та 28,6% відповідно.
8 липня 2019 року о 19:00, при поверненні з відрядження з м. Вінниці автомобілем «Джілі-СК» чотири працівники Комунального підприємства «Піщанський РЦПМСД» – водій Г., 1966 р.н., медична сестра Л., 1981 р.н., інспектор з кадрів В., 1970 р.н., та бухгалтер Д., 1992 р.н., потрапили у ДТП, у результаті якої отримали травми різного ступеня важкості.
Сьогодні, близько 11.30, черговими службами арсеналу було зафіксовано задимлення на ділянці підриву нерозірваних боєприпасів технічної території бази зберігання поблизу смт Калинівка, що на Вінниччині.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.