(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Уряд створює цивілізовані умови роботи та забезпечує легальне працевлаштування. Кроки в цьому напрямі та перші результати обговорили на нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
Законопроект «Про працю» №2708 осучаснює трудові відносини та відкриває нові можливості як для роботодавців, так і для працівників. Трудовий договір гарантуватиме працівнику захист, гідні умови та оплату праці. Крім того, офіційне оформлення працівників підвищить рейтинг роботодавців.
Погода 18-22 лютого   18 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Мінлива хмарність, 20 лютого вдень невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»
Національне агентство з питань запобігання корупції надало нові роз’яснення щодо заповнення декларацій. До них додано навчальні відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та«Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель провів семінар-нараду з посадовими особами та працівниками структурної одиниці Іллінецькі електромережі ПАТ «Вінницяобленерго» для запобігання випадкам виробничого травматизму.
Головний державний інспектор Управління Держпраці Ігор Мандюр, на базі Козятинської міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості, провів семінар-нараду з роботодавцями району, на якій висвітлив питання про основні заходи державного нагляду та контролю щодо порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Під час онлайн-прийому до фахівців Держпраці звернувся трудовий колектив Камінь-Каширського центру первинної медико-санітарної допомоги та голова обкому Волинської обласної організації профспілки працівників державних установ Ольга Сабурова.
Погода 14-18 лютого   14 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується підвищення температури повітря. Хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.