(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до наказу начальника Управління Держпраці у Вінницькій області, заступником начальника відділу з питань гігієни праці С.О.Юревич проведено позапланову перевірку Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 з метою складання санітарно-гігієнічної характеристики робочого місця медичної сестри стаціонару відділення №5.
22 вересня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
18 серпня 2017 року о 10:07 на полі ТОВ «Курланд», під час вантажно-розвантажувальних робіт з тюкування соломи, різноробочий М., 1998 р.н., у результаті падіння з причепа отримав травми і був доставлений у травматологічне відділення Жмеринської ЦРЛ.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання»
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства соціальної політики України від 02.07.2012 № 390»
22 серпня 2017 року близько 13:30 водій Я., 1970 р.н., та оператор з обслуговування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення Ш., 1989 р.н., на службовому автомобілі «Вінницького району сталось зіткнення з вантажним автомобілем «Рено Магнум».
18 вересня 2017 року о 13:40 у приміщенні корівника №9 філії «Південний Буг» ТОВ СП «НІБУЛОН» (с.Березна Хмільницького району) підсобний робітник К., 1960 р.н., присів на сіно відпочити і помер.
«Кількість працівників, які оформлюються легально, зростає. Динаміка є, крига зрушила з місця», – розповідає Голова Держпраці Роман Чернега у коментарі інтернет-порталу UBR.
На Вінниччині прогнозується прохолодна, місцями дощова з туманами погода.
19 липня 2017 року у Вінницькому технічному коледжі, під час обідньої перерви о 13:20, різко погіршився стан здоров’я у слюсаря-сантехніка гуртожитку С., 1946 р.н. Викликані лікарі швидкої допомоги розпочали проводити реанімаційні дії,але врятувати його не вдалося.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.