(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівники відділу нагляду в АПК та СКС провели наради на тему: «Дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт в умовах можливого аномального зниження температури навколишнього середовища» з працівниками та посадовими особами ряду підприємств області.
29 листопада 2016 року при виконанні роботи з інкасації коштів на дільниці автодороги біля с. Політанки Шаргородського району, автомобіль філії Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» ПАТ «Державний ощадний банк України» вдарився у стоячий ЗИЛ-130 з дровами.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку дотримання законодавства про працю ФОП Петрук О.А. (м.Вінниця).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
1 лютого 2017 року об 11 годині відбудеться онлайн-прийом громадян Вінницької області Головою Держпраці Романом Чернегою за допомогою скайп-зв’язку.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
30 грудня 2016 року, перебуваючи на чергуванні, помер працівник Державного пожежно-рятувального загону – 1 ГУ ДСНС України у Вінницькій області М., 1976 р.н. 3 січня 2017 року о 9:10, перебуваючи на робочому місці біля транспортного засобу, помер водій ПАТ «Вінницяобленерго» Т., 1958 р.н.
Зима – пора не лише епідемії гострих респіраторних захворювань, це також час сплеску травматизму. Забої, переломи під час падіння в ожеледь - звичайна справа. Але наслідком навіть незначного падіння може виявитися важка травма – складний перелом (пошкодження хребта, кісток тазу, шийки стегна).
У зв’язку з вторгненням арктичного повітря з півночі очікується різке зниження температури повітря, посилення вітру, на дорогах слизько.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.