(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Держпраці взяли участь в обласній конференції профпатологів за участі завідуючих поліклініками та лікарів відповідальних за профпатологічну роботу, яка відбулась 14 березня 2017 року на базі обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.
Погода з 14 по 17 березня   14 березня 2017
На Вінниччині збережеться температурний режим близький та дещо нижчий норми. Впродовж періоду незначні опади у вигляді дощу, місцями з мокрим снігом.
У зв’язку із надходженням низки звернень щодо застосування мінімальної заробітної плати при призначенні матеріального забезпечення та страхових виплат відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», Мінсоцполітики надає роз’яснення.
13 березня відбулася робоча зустріч Голови Держпраці Романа Чернеги з фахівцем відділу з питань адміністрації праці, інспекції праці та безпеки і гігієни праці (м. Женева) Арсеніо Фернандез-Родрігезом і національним координатором проектів Міжнародної організації праці в Україні Софією Литвин.
13 березня 2017 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато планові перевірки 7 суб’єктів господарювання області щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт у ТОВ «Будмонтажпроект»(м.Вінниця).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 19 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Погода на 13-14 березня   13 березня 2017
По області коливання температурного фону. Прогнозується нестійка, волога, місцями з туманами погода.
Не забудьте привітати   13 березня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
15 лютого 2017 року о 13:20 працівник відділу підсобного сільського господарства Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 (с.Березина Вінницького району) Ю., 1955 р.н., отримав травми при падінні сухого дерева, яке він зрізав бензопилою.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.