(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці проведено планову перевірку КУ «Жмеринський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
13 січня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої розглядались та обговорювались проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Міністерство соціальної політики інформує щодо застосування Закону України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».
Проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розроблено на виконання вимог статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
У міжвідомчі робочі групи будуть входити державні службовців, які працюють, наприклад, в Держпраці, в Державній фіскальній службі, в структурних підрозділах обласних державних адміністрацій. Про це в прямому ефірі 112 каналу розповів Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.
На Вінниччині найближчими днями мороз послабшає. Місцями випаде сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, слабка ожеледь.
Презентуючи на засіданні Уряду реформу служби зайнятості, Міністр соціальної політики Андрій Рева підкреслив, що головним пріоритетом своєї діяльності Уряд вбачає подолання бідності.
У кожній області повинна бути створена міжвідомча робоча група для моніторингу ситуації із виконання рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн. та миттєвого реагування на скарги громадян щодо порушення керівниками підприємств їхніх трудових прав.
10 січня 2017 року о 8:50 К., 1967 р.н., вантажник КУП «Ековін» Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, заййшов у токарний цех, як сам повідомив, у особистих справах. О 9:50 сталось різке погіршення його самопочуття, лікарям швидкої допомоги залишилось лише констатувати смерть.
Працівники відділу нагляду в АПК та СКС провели наради на тему: «Дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт в умовах можливого аномального зниження температури навколишнього середовища» з працівниками та посадовими особами ряду підприємств області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.