(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до ч. 3 ст. 38 Кодексу законів про працю України (КЗпП), працівник має право розірвати укладений на невизначений строк трудовий договір, за власним бажанням, якщо роботодавець не виконує законодавство про працю, зокрема, й про охорону праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено ряд планів розвитку гірничих робіт на 2017 рік
4 січня 2017 року о 9:30 автомобіль ТОВ «Голдентрейд Груп» (м.Вінниця) під час доставки товару з Могилева-Подільського до села Брониця потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок чого постраждали працівники товариства експедитор Б., (1980 р.н.) та водій А. (1974 р.н.).
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 4 перевірки дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Спеціалістами відділу нагляду в АПК та СКС проводяться наради з посадовими особами та працівниками лікувально-профілактичних закладів області з питань дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
Державна служба України з питань праці роз’яснює можливість звільнення працівника за власним бажанням у день написання ним заяви, якщо причини відсутні, але обидві сторони погодилися на припинення трудових відносин.
12 січня 2017 року о 9:30 на автодорозі Тульчин–Вінниця поблизу смт Брацлав сталась дорожньо-транспортна пригода, під час якої постраждали посадові особи Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію К., (1954 р.н.), М. (1962 р.н.) та Д. (1957р.н.).
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько під час щотижневої оперативної наради у голови Вінницької облдержадміністрації з керівниками департаментів та служб регіону поінформував про зміни у законодавстві щодо державного нагляду у сфері господарської діяльності, які набули чинності з 1 січня 2017 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.