(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

18 листопада 2016 року о 17:55 після закінчення роботи укладальник продуктів консервування ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» Т., 1971 р.н., отримала відкритий перелом правої ліктьової кістки.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт і видобутку та втрат підземних вод на 2017 рік.
30 вересня 2016 року голова ФГ «Миколаївське -1» (с.Стіна Томашпільського району) О., 1955 р.н., під час обмолоту сої відчув запах горілого паса. Не вимкнувши двигуна, він почав огляд комбайна, при цьому ліва рука потрапила під пас, що призвело до травматичної ампутації кількох пальців на лівій руці
У період з 14 по 20 листопада на підприємствах України: смертельно травмовано 10 осіб
Комісією Управління Держпраці завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з машиністом машин та установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н.
На Вінниччині істотних опадів не передбачається. Утримається температурний режим дещо вищий норми.
VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.
Відповідно до ст. 40 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення згідно з п. 5 ст. 40 КЗпП).
Минулого тижня профільний комітет Верховної Ради України розглядав розроблений Міністерством соціальної політики законопроект за номером 5130. Саме згаданий проект Закону має на меті підвищити вдвічі мінімальні заробітні плати - до 3200 гривень.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення на Вінниччині Дня Гідності та Свободи і від імені колективу поклав квіти до підніжжя пам’ятного знаку Небесній сотні та Героям АТО.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.