(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації проведено нараду з працівниками агропромислового комплексу району щодо безпечного проведення весняно-польових робіт, у роботі якої взяв участь працівник Управління Держпраці у Вінницькій області.
Відбулось засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про роботу членських організацій ФПО у забезпеченні колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин в умовах проведення реформ».
Зі змінами до законодавства від 1 січня 2017 року та підняттям мінімальної зарплатні у працівників підприємств, зокрема бухгалтерів, виникають запитання, які стосуються доплат до мінімальної зарплатні, індексації, надбавок тощо. Так, онлайн-прийом громадян Дніпропетровської області відвідала Людмила Комкова – бухгалтер однієї з мереж магазинів області.
Першого березня під час засідання Уряду Міністр соціальної політики спростував недостовірну інформацію, поширювану деякими політиками, щодо масового припинення господарської діяльності фізичними особами-підприємцями у 2017 році.
9 березня 2017 року Голова Держпраці звітуватиме про підсумки діяльності Державної служби України з питань праці за 2016 рік
По області утримуватиметься температурний режим вищий за норму. В окремі дні дощитиме. Вночі та вранці туман.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Енергооблік» ТОВ-НВП «Гремпіс» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
В Управлінні праці та соціального захисту населення Чечельницької райдержадміністрації, за участі фахівців Управління Держпраці, відбулось засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників агропромислового комплексу району.
11-12 квітня в Одесі, з ініціативи журналу «Промислова безпека», на базі одного з провідних підприємств України «Інфоксводоканал» відбудеться ІІ Всеукраїнський семінар-тренінг «Газонебезпечні роботи. Організація навчання персоналу безпечному виконанню робіт».
28 лютого 2017 року у Тудьчині, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У роботі засідання взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Михайло Жданюк.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.