(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Полівський гранітний кар’єр» щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр» проводить з 2 по 6 квітня 2018 року навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці вищих навчальних закладів, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.
Уряд удосконалив механізм фінансування заходів з охорони праці роботодавцем та ведення обліку витрат на охорону праці в системі бухгалтерського, податкового та внутрішньогосподарського (управлінського) обліку.
9 лютого 2018 року о 13:00 на автодорозі сполученням Бердичів-Хмільник-Біликівці сталась ДТП, у результаті якої загинула соціальний працівник Благодійного єврейського центру Хесед Емуна З. 1997 р.н., яка супроводжувала підопічну, 81-річну жительку Хмільницького району, з онкологічного диспансеру.
Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Чечельницької райдержадміністрації посадовим особам суб’єктів господарювання району.
На онлайн-прийомі громадян до заступника директора департаменту з питань праці Держпраці Олени Коновалової звернулася головний бухгалтер підприємства «Дніпрошкіргалантерея» Наталля Завгородня.
Не забудьте привітати   12 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
7 березня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.
19 грудня 2017 року об 11.00 на дільниці холодної штампування ПрАТ «Вінницький дослідний завод» стався нещасний випадок – під час рубання металу на ножицях-гільйотині, права рука штампувальника П.,1964 р.н., потрапила під ріжучу частину обладнання, внаслідок чого сталась травматична ампутація нігтьових фаланг ІІ, ІІІ і IV правої кисті.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.