(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під час онлайн-прийому, що відбувся 16 січня 2019 року, фахівці Держпраці надали відповіді представникам суб’єктів господарювання Вінницької області з питань, що стосуються дозвільної системи та гігієни праці.
Кабінетом Міністрів, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», 16 січня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження бюджету Фонду соціального страхування України на 2019 рік».
16 січня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском», яку спрямовано на формування вітчизняного ринку обладнання, що працює під тиском, відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
З 1 січня 2019 року набрали чинності норми Закону України «Про державну службу» щодо впорядкування структури оплати праці державних службовців.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
На сьогодні важливим стратегічним завданням є втілення заходів у напрямку формування самодостатньої сім’ї, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та гендерної рівності. Про це зазначила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна, презентуючи «Карту пріоритетів» структурного підрозділу облдержадміністрації.
14 січня 2019 року о 8:00 стався нещасний випадок у ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» зі штампувальником цеху №7 Д., 1964 р.н. Під час виконання ним на пресі з педальним увімкненням штампувальної операції з гнуття полиць, сталась травматична ампутація чотирьох пальців правої кисті.
15 січня 2019 року набули чинності «Мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці», затверджені наказом Мінсоцполітики України від 29.11.2018 р. № 1804, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2018 р. за № 1494/32946.
Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці С.П. Рудюк та А.В.Романенко провели нараду з працівниками та посадовими особами НВП «Техавто» у формі ТОВ щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Погода 15-19 січня   15 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються пориви західного вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, (1 рівень небезпечності, жовтий). Протягом періоду відбудеться незначне підвищення температури повітря, часом сніг, на дорогах утримається ожеледиця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.