(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ДП «Дослідне господарство подільської дослідної станції садівництва ІСНААН України». с. Медвеже Вушко Вінницького району щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики України «Про внесення змін до наказу Державного комітету з нагляду за охороною праці від 08 червня 2004 року № 151»
У період з 21 по 27 листопада на підприємствах України смертельно травмовано 12 осіб.
6 листопада 2016 року о 19:20 стався вибух у приватному будинку на вул. Героїв-панфіловців у Шаргороді. Постраждали (отримали опіки) пенсіонерка Г., 1956 р.н. та школярка В., 2006 р.н. Обох постраждалих працівниками швидкої медичної допомоги було госпіталізовано в центральну районну лікарню.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 30 тис. 450 грн.
До уваги роботодавців! Продовження терміну дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті
Не забудьте привітати   28 листопада 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Вінницький авіаційний завод» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.