(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснюються норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до правових норм.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Південь» (Ямпільський район) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення гірничих робіт.
Під час розрахунку норми тривалості робочого часу безпосередньо на підприємстві слід керуватися нижчезазначеним.Як передбачено частиною першою статті 50 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) нормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено 21перевірку дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Завершено планову перевірку ПРАТ «Крижопільське АТП 10539» щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
10 серпня 2016 року у залі засідань Томашпільської райдержадміністрації проведено безкоштовний семінар з питань атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг і компенсацій працюючим у несприятливих умовах.
12 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи за тиждень та окреслено завдання на найближче майбутнє.
На 59-му році життя після важкої тривалої хвороби пішов з життя начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Михайло Петрович Лаба.
26 квітня 2016 року о 07.30 завідуючий складом фермерського господарства «Агро-В» (с.Флорине Бершадського району) прийшов на роботу і побачив на території току мертвого нічного сторожа Б., 1957 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.