(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З нового року Уряд підвищив заробітні плати для працівників бюджетної сфери, державного управління, підвищив розмір пенсій та стипендій.
Останнім часом в Україні зафіксовано випадки, коли, прикриваючись іменами посадових осіб Держпраці, шахраї намагаються виманити гроші у підприємців.
Головне управління статистики у Вінницькій області опублікувало дані про зареєстроване безробіття та працевлаштування зареєстрованих безробітних у 2016 році
18 січня 2017 року Уряд вніс зміни до Порядку видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.05.2013 № 437.
У період з 9 по 15 січня 2017 року на підприємствах України смертельно травмовано 7 осіб: по 1 особі – на підприємствах Волинської, Донецької, Закарпатської, Київської, Рівненської, Черкаської та Чернігівської областей.
Наголосив Начальник уУправління Держпраці у Вінницькій області під час прес-конференції для журналістів місцевих засобів масової інформації, яка відбулась 18 січня 2017 року.
На Вінниччині температурний режим нижчий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця.
Виплачуючи мінімальну заробітну плату на рівні не менше 3200 грн. роботодавці реінвестують у майбутнє працівників та власні умови життя. Тим підприємцям, що не виконуватимуть цього рішення, загрожують штрафні санкції від 32 тисяч до 320 тис. грн. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Чернігові.
18 січня 2017 року о 12:00 у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4-й поверх) відбудеться прес-конференція начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунька.
Відповідно до ч. 3 ст. 38 Кодексу законів про працю України (КЗпП), працівник має право розірвати укладений на невизначений строк трудовий договір, за власним бажанням, якщо роботодавець не виконує законодавство про працю, зокрема, й про охорону праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.