(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Наші вітання   6 березня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
2 березня, відбулася оперативна нарада, яку провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у зв’язку з надзвичайною ситуацією на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» у с. Глухів Сокальського району Львівської області.
Проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з використанням і переробкою мінеральної сировини на підприємстві ТОВ «Бетон центр» (смт. Стрижавка Вінницького району.
26 грудня 2016 року о 17:15 водій ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» М., 1988 р.н., під час доставки води у 18-літрових бутлях у приміщення заводу «Аналог», на другому поверсі виробничого корпусу №1 впав у шахту ліфта з висоти 6 м.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Поділля-тара» (смт. Браїлів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У Гайсинській райдержадміністрації проведено семінар-навчання 168 працівників Гайсинського і Теплицького районів, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт, транспортуванням та зберіганням пестицидів та агрохімікатів під час проведення весняно-польових робіт.
2 березня 2017 року в приміщенні Ямпільської райдержадміністрації із керівниками підприємств, установ та організацій району всіх форм власності проведено семінар-нараду щодо змін у законодавстві в сфері господарської діяльності, які набули чинності з 1 січня 2017 року.
Голова обласної державної адміністрації підписав розпорядження Про оголошення у Вінницькій області 03 березня 2017 року Днем жалоби.
Метою проведення пенсійної реформи в Україні є підвищення рівня і якості життя людей. Про це в ефірі радіо «Ера FM» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час виконання суднобудівних та судноремонтних робіт».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.