(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На засіданні редакційної колегії журналу «Охорона праці» підвели підсумки роботи у поточному році та розглянули пропозиції щодо тем для публікацій на 2017 рік.
На онлайн-прийомі, який відбувся 30 листопада, Голова Держпраці Роман Чернега детально зупинився на питанні проведення позачергової атестації робочих місць за умовами праці у звязку з введенням в дію Постанови Кабінету Міністрів України № 461 з червня 2016 року Списків № 1 та № 2.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 29 жовтня 2016 року о 22:40 у ПрАТ ПК «Поділля».
Фахівцями Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ«Катос» щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 червня 2016 року о 17:00 в ПСК «Тульчинський ринок» з техніком-електриком Ц., 1974 р.н.
Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах жовтня 2016 року у розрахунку на місяць на одну особу становив 2719 грн.
29 листопада 2016 р. Федерація профспілок області провела семінар-навчання фахівців членських організацій ФПО з питань правової, соціально-економічної, гуманітарної роботи та охорони праці.
На Вінниччині температурний режим поступово знижуватиметься. Незначні опади у вигляді снігу, часом посилення вітру. Місцями ожеледиця.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено позапланову перевірку на предмет виконання приписів, виданих за результатами раніше проведеної планової перевірки у ТОВ «Перемога» с. Гути, Тульчинського району.
Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» та ТОВ НВП «Асток» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.