(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 22-26 січня   22 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурний режим нижче норми. Невеликий сніг, місцями сильний, на дорогах ожеледиця.
На підприємствах, в установах та організаціях Вінницької області шкідливі та небезпечні умови праці у 48716 працівників, у 2017 році – 46248 (+2468 осіб).
18 січня 2019 року о 14:20 у ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (м. Ладижин), під час вивантаження цементу із пневмовагона в автоцементовоз, машиніст компресорних установок Ф., 1997 р.н., заліз на цистерну і впав з неї. Від отриманої травми голови він помер наступного дня.
21 січня у приміщенні Українського національного інформаційного агентства Укрінформ відбулося публічне підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг, що з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.
У рамках проведення планової комплексної перевірки сектором гірничого нагляду Управління Держпраці перевірено піднаглядні відокремлені підрозділи ПАТ «Українська залізниця» на території Вінницької області.
Погода 18-22 січня   18 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурного режиму. Місцями невеликі опади у вигляді снігу, на дорогах ожеледиця.
У Теплицький райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням голови райдержадміністрації Людмили Марцин.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області з 9 по 15 січня 2019 року проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання області щодо додержання законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.