(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під керівництвом першого заступника начальника управління Боковця В.А. відбулось засідання колегії управління на якому було заслухано в.о. генерального директора ДП "Вінницький завод "Кристал" Костельнюка А.М.
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А взяла участь у Всесвітньому Дню безпеки який проходить у Гайсинському зерноскладі ТОВ «Українська Елеваторна Компанія» 13 03.2019р.
6 березня Кабінет Міністрів України в рамках восьмого засідання, присвяченого питанням дерегуляції, встановив нові критерії визначення ризиків для здійснення державних перевірок бізнесу в окремих сферах.
Триває робота комісія Управління Держпраці у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Куцика О.П., головного державного інспектора Павличука М.О. у ПрАТ Зернопродуктт МХП» м. Ладижин.
Відповідно до плану роботи розпочато перевірку ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика". Перед початком роботи проведено виробничу нараду під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Ковеля О.Д. (голова), головних державних інспекторів відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Смельцера С.К. та головного державного інспектора Трембицького Ю.О. провела перевірку знань з охорони праці посадових осіб і працівників ПрАТ «МХП»
Начальник управління Марунько В.В. та перший заступник Боковець В.А. від імені всіх чоловіків управління привітали жінок з наступаючим святом 8 Березня
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Куцика О.П., головного державного інспектора Павличука М.О. провела нараду - вимоги безпеки під час проведення комплексу весняно-польових робіт та перевірка знаньз питань охорони праці та промислової безпеки.
5 березня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько та заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій провели семінар-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування та працівників Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради.
05.03.2018 року в приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось засідання журі із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», до складу якого увійшли представники Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, Федерації профспілок Вінницької області, Вінницького обласного об’єднання організацій роботодавців, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, відділу культури
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.