(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Чи зберігається у разі мобілізації або призову на строкову службу місце роботи та, якщо так, як виплачується зарплатня? Чи має роботодавець право направити працівницю-жінку, в якої є чотирирічна дитина, у відрядження без згоди?
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду у ФОП Мазур А.В. м.Ладижин, на якій роз’яснювалися норми трудового законодавства, останні зміни, внесені до нього.
29 липня оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку здійснення контролю за якістю проведення атестації робочих місць за умовами праці та правильністю застосування списків на пільгове пенсійне забезпечення»
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці 15-17 серпня 2016 року проведені планові та позапланові перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких виявлені порушення законодавства про працю.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ТОВ «Вінницьке кар’єроуправління» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, безпечного ведення гірничих робіт.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 23 березня 2016 року о 16:45 із працівником ТОВ «Вінницький регіональний бізнесцентр», водієм С., 1955 р.н.
На Вінниччині температурний режим поступово підвищиться. Подекуди короткочасний дощ, на початку періоду місцями сильний, не виключені гроза та град у супроводі з посиленням вітру.
З метою запобігання або зменшення впливу на працюючих шкідливих і небезпечних виробничих чинників застосовують засоби колективного та індивідуального захисту.
Роз′яснення Міністерства соціальної політики та Міністерства фінансів щодо Порядку обчислення середньої заробітної плати державних службовців
Завершено всебічні планові перевірки ФГ «Еліта» (с. Грабовець Немирівського району) та ТОВ «Надбужжя Плюс» (с. Чернятка Бершадського району) щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.