(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Нове у законодавстві, актуальні теми, управління ризиками в системах менеджменту, безпека та гігієна праці, соціальний захист потерпілих на виробництві – все це (і навіть більше) ви можете знайти на сторінках спеціалізованих видань.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб АФ «Хлібороб» ТОВ, які пройшли навчання у Навчально-виробничому комбінаті ТОВ «Да-Допомога».
24 січня 2019 року у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулось підписання Угоди про співробітництво між Управлінням Держпраці у Вінницькій області та Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
23 січня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у засіданні колегії з розгляду питання «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури області за 2018 рік та визначення пріоритетних напрямків та завдань на 2019 рік».
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 5-8 лютого 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018».
Наглядова робота щодо стану промислової безпеки та охорони праці, виконана відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області у 2018 році.
Наказом Державної служби України з питань праці від 16.01.2019 р. №18 затверджено оновлений Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці.
22 січня начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв у заходах з нагоди відзначення Дня Соборності України – покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку «Небесній сотні та Героям АТО».
Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого Наказом Управління Держпраці у Вінницькій області від 20.11.2018 року № 1417-О, розпочато планові перевірки додержання законодавства у сферах промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.