(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відбулася онлайн-зустріч т.в.о. Голови Віталія Сажієнка, заступника Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери з Головою Державної інспекції праці Литовської Республіки Йонасом Гріціусом, під час якої обговорили питання обміну досвідом щодо захисту відряджених українських працівників на роботу до Литовської Республіки, їх трудових прав, зокрема, щодо працевлаштування в рамках правового поля.
7 липня 2020 р. в Управлінні Держпраці відбулось засідання спеціальної комісії із розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 1 липня 20 20 року о 12 год. 50 хв. внаслідок захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, зі старшою медсестрою відділення екстреної медичної допомоги №1 філії КНП «ТМО «ВОЦЕМД та МК Вінницької обласної ради» П., 1960 р.н.
Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи. Положення колективного договору поширюються на всіх працівників незалежно від того, чи є вони членами профспілки, і є обов′язковими як для власника або уповноваженого ним органу, так і для працівників підприємства, установи, організації.
Головний державний інспектор Геннадій Ветушинський, спільно з представниками соціальних партнерів, надали роз’яснення працівникам і роботодавцям торгівельних закладів, закладів харчування, фермерським господарствам Теплицького району про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю.
Держпраці пропонує до обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Методики проведення роботодавцем заходів з безпеки та гігієни праці на основі ризикоорієнтованого підходу»
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом ДП «Електричні системи» щодо питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
ГАРЯЧІ ТЕМИ № 7, 2020: ІНТЕРВ’Ю – Міжнародні підходи в діяльності ПАТ «Укрнафта»; ВАЖЛИВО ЗНАТИ – Аудит чи перевірка? Відмінності та рятівна властивість першого; ВАЖЛИВО ЗНАТИ – За охорону праці відповідає підприємець.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько провів оперативну нараду з працівниками відділу з питань гігієни праці та відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму щодо проблемних питань, які виникають у ході проведення розслідувань нещасних випадків, гострих професійних захворюваннь, спричинених гострою респіраторною хворобою COVID-19, серед медичних працівників лікувально-профілактичних закладів Вінницької області.
13 травня 2020 року о 15:00 на будівництві житлового будинку у с. Агрономічне, яке веде ТОВ «Інноваційні технології», монтажник технологічних трубопроводів М., 1990 р.н., проводив зачистку траншеї глибиною 2,5 м. У цей час стався зсув грунту і М. засипало по груди, притиснувши лопатою. Потерпілий отримав сполучну травма тіла, закриті переломи кісток тазу, забій грудного та поперекового відділів хребта.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 23 липня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Нагляд за безпечністю нехарчової продукції».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.