(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (далі – Закон № 2806) визначає правові та організаційні засади функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності і встановлює порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру, та адміністраторів.
23 серпня 2019 року в приміщенні Урядового контактного центру відбулась підсумкова прес-конференція Міністра соціальної політики Андрія Реви, у форматі звіту про роботу Міністерства за минулі три роки.
20 серпня 2019 року о 16:10 у ТОВ «Бонус У» (смт Літин), під час копання ями для спорудження септика, внаслідок зсуву грунту засипало працівника Б., 1973 р.н., який працював за цивільно-правовим договором.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб АТ «Вінницягаз», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
22 серпня 2019 року начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Олександр Волинець взяв участь у виїзній семінар-нараді страхових експертів з охорони праці, яку провів відділ профілактики страхових випадків управління ВД Фонду соціального страхування України у Вінницькій області на базі ДП «Електричні мережі» концерну «Укроборонпром».
Привітання начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька.
23 серпня 2019 року, з нагоди святкування Дня державного прапора України, співробітники Управління Держпраці у Вінницькій області долучилися до Всеукраїнського флешмобу – прийшли у вишиванках і на початку робочого дня згуртувались навколо національного прапора.
У форматі онлайн вже вчетверте відбувся прийом жителів Рівненщини фахівцями Держпраці. Щоб отримати відповіді з Києва на актуальні запитання, до Управління Держпраці у Рівненській області завітали представники ТОВ «ОЛІСМА» та Рівненської філії ПАТ «Укртелеком».
Погода 22-26 серпня   23 серпня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму, висока денна температура чергуватиметься з прохолодними ночами. Вітер помірний, без істотних опадів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.