(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Під головуванням начальника Управління Володимира Марунька відбулось засідання Колегії Управління Держпраці у Вінницькій області "Про стан охорони праці та виробничого травматизму в цукровій галузі Вінницької області та забезпечення дотримання вимог безпеки під час проходження сезону цукроваріння 2020-2021 рр."
Інспектори праці Управління Держпраці провели у и. Немирів та Немирівському районі ряд інспекційних відвідувань та нарад з роботодавцями та найманими працівниками з метою недопущення незадекларованої праці.
Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційний семінар у розважальному центрі "Екотаун" (м. Хмільник).
В Держпраці під головуванням першого заступника Голови Держпраці Ігоря Гоцула відбулося спільне обговорення пропозицій щодо механізмів економічної мотивації роботодавців і працівників до більш безпечного виконання робіт, покращення умов праці та мінімізації ризиків від впливу виробничих факторів на життя та здоров’я людей.
11 вересня 2020 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
10 вересня 2020 року заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у регіональному круглому столі щодо включення об’єднаних територіальних громад в Національний механізм взаємодії суб′єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.
На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новий розподіл на рівні почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року.
7 вересня 2020 року о 12 год. 30 хв. на будівельному майданчику готельно-ресторанного комплексу на вул. Коріатовичів у Вінниці стався нещасний випадок з машиністом бурової установки К., 1986 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ТОВ «СВКФ «Діпаріс» (м. Олешки, Херсонська обл.). Під час демонтажу буросвайної установки К. самостійно розпочав вибивати нижні пальці стріли, при цьому не перезацепивши ванти за монтажні провушини. При цьому стріла крана склалась і впала на ноги потерпіло
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг», ТОВ «Синдикат Компані» та ТОВ «Гранпостач Україна», які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.