(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня, зокрема, розглянуто 6 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 8 тис. 700 грн.
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення і визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам залізничного транспорту»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині, у зв’язку з переміщенням циклону з північного заходу, 2 грудня сильні опади, ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини, пориви вітру, на дорогах слизько. 3 грудня опади та явища послабшають, пониження температури.
29 листопада 2016 року при виконанні роботи з інкасації коштів на дільниці автодороги в с. Лісничівка Шаргородського району, автомобіль філії Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» ПАТ «Державний ощадний банк України» вдарився у стоячий на дорозі автомобіль з дровами.
Працівниками відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці проведено наради у Теплицьких ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та. №2 і у Барських ЗОШ І-ІІІ ст. №1та №2 щодо дотримання безпечного функціонування навчальних закладів в осінньо-зимовий період.
З метою підтримки купівельної спроможності населення Урядом протягом 2016 року забезпечено поетапне підвищення прожиткового мінімуму, який є базовим державним соціальним стандартом та основою для визначення розмірів державних соціальних гарантій. З 1 грудня прожитковий мінімум підвищено на 10,3 %.
Фахівцями сектору гірничого нагляду розглянуто та погоджено плани розвитку на 2017 рік
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.Л. Колодійчук прочитала у Гайсинській районній дитячій бібліотеці дві лекції на тему «Гендерні відносини» та «ВІЛ. СНІД» для учнів 9-10 класів СЗШ I-III ст. №3 та №5, а також працівників бібліотеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.