(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Чергове підвищення одного з основних соціальних стандартів – прожиткового мінімуму відбулося з 1 травня. Розмір підвищення визначено ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII.
1, 2 травня – День Міжнародної солідарності трудящих. 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День Перемоги).
Відділом нагляду в АПК та СКС завершено планові перевірки Центрів первинної медико-санітарної допомоги №4 та №5 (м.Вінниця), СТОВ «Зоря» с.Андрушівка, Погребищенського району та ТОВ «Фабрика Дом» (м. Калинівка) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державна служба України з питань праці спільно з ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки МОП в Україні та Федерації профспілок України 24-26 травня 2017 року в місті Києві проводять V Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки»/
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки протягом минулого тижня розглянуто ряд планів зонування територій та генеральних планів населених пунктів.
Державною службою України з питань праці відповідно до законів України «Про охорону праці» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опрацьовано проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками».
28 квітня 2017 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці, під час якого нагороди отримали переможці регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» та грамоти і подяки кращі працівники служб охорони праці підприємств області.
«Аналіз статистичних даних щодо нещасних випадків на виробництві, якими на сьогодні володіє Держпраці, продемонстрував, що ми маємо надалі вдосконалювати процедури моніторингу, збору і систематизації цієї інформації. Ми констатуємо чимало випадків приховування роботодавцями нещасних випадків», – зазначив Голова Держпраці Роман Чернега, відкриваючи засідання круглого столу.
За рекомендаціями Міжнародної організації праці цьогорічний девіз, під яким визначається Всесвітній день охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Під таким гаслом 27 квітня відбулася прес-конференція в інформаційному агентстві «Укрінформ».
Вітаю вас з Днем охорони праці! Ця дата присвячена проблемам збереження здоров’я і життя працівників, вона щороку звертає увагу суспільства на важливість створення ефективної національної системи охорони праці, аби мінімізувати небезпеки, що можуть призвести до нещасних випадків і професійних захворювань.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.