(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Питання взаємодії органів Державної служби України з питань праці і Державної фіскальної служби, діяльності міжвідомчих робочих груп обговорили на спільній селекторній нараді представники центральних апаратів і обласних підрозділів Держпраці і ДФС, що відбулася 26 січня 2017 року.
Державна служба України з питань праці попереджає підприємців, що в регіонах зафіксовано випадки відвідування приватних підприємців шахраями під виглядом державних інспекторів, які нібито мають перевірити питання укладання трудових договорів та оплати праці найманих працівників.
Державною службою України з питань праці, відповідно до закону України «Про охорону праці», було розроблено регуляторний акт: проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів».
25 січня 2017 року в залі засідань Тростянецької райдержадміністрації спеціалісти управління Держпраці у Вінницькій області провели інформаційно-консультативну семінар-нараду з керівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності, спеціалістами бухгалтерських служб, представниками органів місцевого самоврядування.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Компанія Нівіт» та ТОВ «Синтез-Союз» щодо дотримання вимог законодавчиз та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
З 1 січня 2017 року відбулись суттєві зміни в законодавстві щодо оплати праці. Зокрема, змінилося поняття мінімальної заробітної плати (МЗП). Як на практиці освоювати затверджені законодавчі премудрості, на сайті для бухгалтерів бюджетних установ роз’яснює експерт з питань оплати праці Тетяна Руда.
У 2017 році соціальні стандарти будуть зростати темпами вищими, ніж інфляція. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
25 січня 2017 року в залі засідань Тульчинської районної ради та райдержадміністрації проведено семінар-нараду щодо змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності у сфері оплати праці та зайнятості населення.
25 січня 2017 року під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось перше засідання обласної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
На виконання доручення голови Вінницької облдержадміністрації №01.01-11/260, Управління Держпраці у Вінницькій області ініціювало проведення семінарів-нарад у містах та районах області. Для їх організації і проведення створено три робочі групи під головуванням начальника Управління Держпраці та його заступників.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.