(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

18 серпня відбулась робоча зустріч начальника відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки А.В.Куровського, головного державного інспектора О.М.Мандренка із головою Липовецької райдержадміністрації І.П.Демихіним та міським головою Липовця М.Т.Грушком.
У найближчий період на Вінниччині спостерігатиметься характерний для серпня температурний фон: тепла погода вдень чергуватимуться з прохолодними нічними та ранковими годинами. Не виключені дощі, місцями грози у супроводі з вітром.
Робота, виконана фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня.
Відділом з питань гігієни праці проводиться робота зі складання санітарно-гігієнічної характеристики умов праці лікаря-інфекціоніста у зв’язку з підозрою у нього випадку професійного захворювання на туберкульоз.
19 серпня 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась робоча нарада, у ході якої були розглянуті поточні та певні проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду за станом охорони праці у суб’єктів господарювання.
Фахівець Управління Держпраці взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у 27 працівників, які навчались у ТОВ «Навчальний центр «Міон».
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку СВК «Вівсяницький» (с.Вівсяники Козятинського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Типового положення про службу охорони праці»
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено всебічну планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Украфлора – Вінниця» (с. Дорожне, Вінницького району).
Відділом нагляду в АПК та СКС завершено планову перевірку МПСП «Грабарівське» (с. Грабарівка, Могилів-Подільського району) щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.