(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

17 травня 2019 року близько 6:20 ранку на сходах біля вхідних дверей до допоміжних приміщень ТОВ «БУМЕНЕРГО» (Івонівська мікро-ГЕС, Могилів-Подільський район) виявили мертвим чергового електромонтера з обслуговування електроустановок К., 1963 р.н.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у семінар-нараді в ГУ юстиції у Вінницькій області з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
Погода 25-29 червня   25 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області температурний режим вищий норми, лише на вихідні очікується зниження температури повітря до помірної. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
Реєстрацією технологічного транспортного засобу є здійснення комплексу заходів, пов’язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою та, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів вузлів і агрегатів та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків.
На сьогодні питання робочого часу та часу відпочинку професійних водіїв регулюються вимогами Положення про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів (далі – Положення), затвердженого наказом Мінтрансзв’язку від 7 червня 2010 року № 340, зареєстрованого в Мін’юсті 14 вересня 2010 року за № 811/18106.
ПРОТЯГОМ ДВОХ ОСТАННІХ ТИЖНІВ В ВОДОЙМАХ ОБЛАСТІ ПОТОНУЛА 21 ОСОБА, СЕРЕД НИХ ТРОЄ ДІТЕЙ! Купайтеся краще вранці або ввечері, коли сонце гріє, але немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17 °С, в більш холодній - перебувати небезпечно.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
У Києві пройшов перший соціально-економічний форум, який відкривала заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександра Чуркіна.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна відвідала чотирьох фізичних осіб – підприємців, які надають послуги з ремонту та пошиття одягу з метою інформування про вимоги законодавства про працю та як не допускати їх порушення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.