(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та звязку Управління Держпраці проведено планові перевірки ТОВ БМФ «Вектор» (смт Десна) та ТОВ «Енергосервіс ЛТД» (м. Ладижин) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
На Вінниччині невелике підвищення температурного режиму. В окремих районах дощитиме, не виключені грози.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області О.Д.Ковель спільно з посадовими особами служби охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» провели День охорони праці в СО «Могилів-Подільські електричні мережі».
Прийнятим Урядом рішенням передбачено, що Пенсійний фонд України організовує обмін відомостями, які містять ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю, з Державною службою України з питань праці та Міністерством фінансів України
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вынницького цеху ПАТ «Укрвторчермет» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Чи входить виплата за шкідливі умови праці в мінімальну заробітну плату, чи виплачується понад мінімальну заробітну плату?
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «Енергосервіс ЛТД» (м.Ладижин) що дотримання законодавства про працю.
11 травня 2017 року Управління Держпраці у Вінницькій області, в особі начальника Управління Володимира Марунька, та Вінницька обласна асоціація автомобільних перевізників, в особі президента Анатолія Ратовського, підписали угоду про співробітництво.
22- 26 травня 2017 року ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» проводить підвищення кваліфікації керівників та фахівців служб охорони праці за напрямом «Сучасні підходи щодо створення безпечних умов праці на підприємствах України».
2 березня 2017 року о 9:10 штампувальник ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» З., 1966 р.н., при роботі на пресі у дільниці виготовлення банки, підняв захисну огорожу, одночасно заблокувавши кінцевий вимикач, щоб поправити банку, що змістилась.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.