(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У номері багато цікавих, але, насамперед, корисних матеріалів, як для фахівців з охорони праці, так і для роботодавців.
27 січня 2017 року у Жмеринці та Тиврові, а 30 січня у Вінницькому районі проведено семінар-наради на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
1 лютого 2017 року о 18:50 на каналі Вінницької обласної державної телерадіокомпанія «ВІНТЕРА» відбудеться прямий ефір з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області Володимиром Маруньком.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку щодо підсумків роботи агропромислового комплексу області у 2016 році та про основні пріоритети на 2017 рік.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
26 січня 2017 року, за ініціативи Управління Держпраці у Вінницькій області, у Крижополі та Піщанці проведено семінар-наради на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено планові перевірки Погребищенської ЦРЛ та Теплицького професійного аграрного ліцею щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «24 Карата» та ТОВ «Діадема», на яких розглянуто заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та захворюваності працівників.
З метою підвищення знань і практичних навиків з питань щодо оплати праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління Держпраці у Вінницькій області 26 січня 2017 року провело інформаційно-консультативні семінари у Немирові і Гайсині. У їх ході були висвітлені питання змін в законодавчих актах що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та повноважень органів місцевого самоврядування.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.