(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 11-15 березня   11 березня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, можливий невеликий дощ.
У січні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про спалах нової коронавірусної хвороби в провінції Хубей, Китай. ВJJP оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) в інші країни світу.
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що з метою нормативного врегулювання питання надання органами державного ринкового нагляду консультацій суб’єктам господарювання, постановою Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 № 75 затверджено Порядок надання органами державного ринкового нагляду безоплатної консультаційної підтримки суб’єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду.
На виконання доручення Прем’єр-Міністра України від 17.02.2020 № 66698/0/1-20 у Мурованокуриловецькому районі проводяться заходи роз’яснювального характеру щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері будівництва.
Державна служба України з питань праці має право без попередження перевіряти, як бізнес виконує трудове законодавство. Розповідаємо про порядок перевірки та які штрафи доведеться сплатити за незадекларованих працівників.
З метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич та лікар Анжела Ліщун провели круглий стіл із посадовими особами та працівниками станції Вінниця Південно-Західної залізниці.
Фахівці Управління Держпраці у рамках інформаційної кампанії з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання провели круглий стіл з посадовими особами та семінар-нараду з працівниками станції Жмеринка.
Не забудьте привітати   10 березня 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Відбулась щотижнева робоча нарада, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління Держпраці протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період. Напередодні свята, начальник Управління Володимир Марунько від імені колективу привітав жінок із чудовим весняним днем 8 Березня, який символізує усе найкраще у нашому житті, бо воно пов’язане з жінками.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.