(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

7 листопада 2019 року у приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Ефективне ведення сільського господарства. Найманий працівник та законодавство про працю».
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Не забудьте привітати   11 листопада 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
7 листопада 2019 року о 8:25 у коридорі приміщення відділення променевої діагностики КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І.Пирогова» настала раптова смерть техніка-дозиметриста Х., 1951 р.н.
12 жовтня 2019 року водій ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) М., 1971 р.н., проводив ремонт автомобіля КАМАЗ-5320 і об 11:30 був смертельно травмований внаслідок падіння кузова самоскида.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у навчальному тренінгу «Впровадження гендерної політики на місцевому рівні», організованому і проведеному Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
Заступник начальника Управління Держпраці України у Вінницькій області Сергій Гаєв та перщий заступник голови Крижопільської райдержадміністрації Валентин Пастушенко провели розширену нараду з бухгалтерами підприємств району, фізичними особами-підприємцями. У її роботі взяли участь також працівники Крижопільського об’єднаного управління ПФУ, районного сервісного центру.
Погода 8-12 листопада   8 листопада 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ, місцями туман.
На онлайн-прийом до Голови Держпраці Романа Чернеги звернулися громадяни Хмельниччини з проблемними питаннями, які виникають у їхній роботі.
У зв’язку зі зростанням кількості випадків виробничого травматизму, Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання будівельної галузі на необхідності суворого дотримання «Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках», затверджених Наказом Міністерства соціальної політики України 23.06.2017 № 1050.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.