(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 3-7 травня   3 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується підвищення температури повітря, короткочасний дощ, місцями грози.
Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у заході, присвяченому 100-річному ювілею Міжнародної організації праці та Всесвітньому дню охорони праці, «Інтерактивне спілкування зі студентською спільнотою».
26 квітня 2019 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці, під час якого нагороди отримали переможці регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» та грамоти і подяки кращі працівники служб охорони праці підприємств області.
У приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбувся брифінг Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається у 2019 році під девізом «Безпечне і здорове майбутнє праці».
26 квітня 2019 року начальник Управління Держпраці В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Працівниками сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено аналіз стану дотримання законодавства про працюв частині атестації робочих місць
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язкук С.К.Смельцер провів нараду з посадовими особами ТОВ «Рембудмонтаж ВВС», під час якої ознайомив присутніх із зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, який пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
24 квітня 2019 року у Теплику відбулось засідання «круглого столу» з нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Фахівцем відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками КП «Вінницяоблводоканал», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.