(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області надає роз’яснення і наводить приклади щодо того, що входить і що не входить до мінімальної заробітної плати.
1 лютого 2017 року відбувся онлайн-прийом громадян Вінницької області посадовими особами Державної служби України з питань праці, під час якого, здебільшого, зосередилися на питанні доплат у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Ладижинської ТЕС ПАТ «Західенерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-нараду з посадовими особами та працівниками ПрАТ «Зернопродукт МХП» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт у сільському господарстві.
Голова Держпраці Роман Чернега 31 січня 2017 року відповів на запитання громадян, що надійшли на урядову «гарячу лінію», в Урядовому контактному центрі.
У період з 23 по 29 січня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб
31 січня 2017 року в приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік» під головуванням Валерія Коровія.
На Вінниччині температурний режим близький до норми. Часом невеликі опади, слабка ожеледь. Вночі та вранці утворення туману. На дорогах місцями ожеледиця.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» у лютому проводить семінари-навчання для керівників і фахівців відділів оплати праці підприємств (13.02.2017) та для керівників і фахівців кадрових служб підприємств (16.02.2017)
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.