(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Для догляду за дорослим членом сім’ї та/або хворою дитиною, старшою 14 років, при лікуванні в амбулаторно-поліклінічних умовах листок непрацездатності видається на термін до 3 днів. Як виняток, може бути продовжений, але не більше 7 календарних днів.
16 травня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Міністр соціальної політики заявив в інтерв’ю про відстоювання позиції у переговорах з Міжнародним валютним фондом щодо можливості підвищення рівня мінімальної заробітної плати у 2018-2019 роках, з передбаченням наслідків.
В.о начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випалків на виробництві та професійних захворювань в Україні у Вінницькій області В.І.Яворський взяв участь в урочистому нагородженні учениці 11-А класу Бершадської школи №1 Катерини Хмарук за зайняте 2 місце у конкурсі малюнку «Охорона праці очима дітей».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
11 травня 2017 року на полі СТОВ «Агрофірма «Світанок» при змішуванні мінеральних добрив змішувачем, який працював від валу відбору потужностей (ВВП) трактора МТЗ-82, одяг підсобної робітниці Г., 1963 р.н. , був захвачений неогородженою частиною ВВП, внаслідок чого жінка отримала тяжкі травми.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
2 березня 2017 року фуражира ВП «Україна-Порик» ТОВ «Хмільницьке» Д., 1969 р.н., виявили біля скирти, присипаного шаром сухої січки без ознак життя.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.