(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько зустрівся із студентами та викладачами Вінницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.
У період з 05 по 11 грудня на підприємствах України: смертельно травмовано 5 осіб.
12 грудня 2016 року з робочим візитом до України прибула Президент Литовської Республіки Даля Грибаускайте.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня, зокрема, розглянуто 12 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 39 тис.150 грн.
8 грудня 2016 року під головуванням голови Тростянецької райдержадміністрації Леоніда Лобаня проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
Лісоруб Б., 1979 р.н., який працює у ФОП Піщанський С.В., на лісозаготівельній ділянці Немирівського лісництва Іллінецького лісгоспу під час звалювання дерев послизнувся і впав на дерево. У результаті отримав важку ускладнену закриту хребтово-спинномозкову травму.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що з 7 до 12 грудня офіційний сайт не працював з технічних причин, які не залежали від Управління.
В рамках Всеукраїнського тижня права у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся семінар на тему «Державні гарантії щодо працевлаштування молоді, застереження від тіньової зайнятості, відповідальність за нелегальне працевлаштування».
28 листопада 2016 року на виставочній колії станції Гнівань був вражений електричним струмом механік ПП «Енерго-Сервіс» (м.Хмельницький) Р., 1992 р.н., який перебував у відрядженні для виконання розкредитації вагонів-цистерн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.