(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода на Вінниччині визначатиметься температурним режим близьким до норми. Випадатиме сніг, на дорогах ожеледиця.
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур взяла участь у роботі інформаційно-консультативного центру Теплицької райдержадміністрації.
Головний навчально-методичний центр Держпраці на чисельні звернення керівників підприємств 16–18 січня 2017 року проводить семінар-навчання для керівників та фахівців відділів оплати праці підприємств на тему:«Зарплатні нововведення. Індексація заробітної плати: реалії сьогодення».
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня розглянули та погодили ряд планів розвитку гірничих робіт та планів видобутку і втрат підземних вод.
Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області створено три комісії зі спеціального розслідування нещасних випадків зі смертельним наслідком, з тяжким наслідком та групового нещасного випадку.
16 грудня 2016 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 5 квітня 2016 року о 10:00 з лісорубом К., 1959 р.н., працівником ФОП Піщанський С.В.
ГНМЦ Держпраці з метою роз’яснення нових вимог стандартів, які спрямовані на підвищення ефективності та результативності системи менеджменту підприємства 25-27 січня 2017 року проводить семінар-тренінг на тему: «Запровадження на підприємстві сучасних систем менеджменту
Виявляти та протидіяти неоформленій трудовій зайнятості – надважливі завдання Держпраці. За 2 роки свого існування Служба має практику роботи у цьому напрямку і продовжує шукати нові методи виявлення неоформлених працівників, спираючись на міжнародний досвід.
Мінсоцполітики у листі від 11.11.2016 р. № 1564/13/84-16 розглянуло випадок, за яким працівника було направлено у відрядження з 26 вересня по 7 жовтня 2016 року, а середньоденна заробітна плата розраховуватиметься виходячи із заробітної плати липня-серпня 2016 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.