(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
У травні українці, завдяки святам, чимало відпочивали. У червні жителів України також очікують додаткові вихідні.
В Управлінні Держпраці у ВАінницькій області відбулось профнавчання головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у зв’язку із набуттям чинності Постанови Кабміну України № 295 від 26.04.2017 р.
Робота виконана відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня.
Міністерство охорони здоров′я України у листі «Щодо питань проведення медичного огляду та спеціальної перевірки» повідомляє, що медичний огляд та спеціальна перевірка здійснюються відносно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.
На особистому прийомі Голови Держпраці йшлося про особливості використання вогнегасників для шахт та захист трудових прав працівників Національної опери України.
17 травня 2017 року комісія Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України з питань охорони праці та Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів працівників та посадових осіб Вінницького національного аграрного університету.
Прем′єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду 17 травня представив основні положення проекту закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій», який формує засади запропонованої Урядом пенсійної реформи та дозволяє вже з 1 жовтня 2017 року підвищити пенсії 9 млн українських пенсіонерів.
На онлайн-прийомі обговорили випробування імпортних вибухових матеріалів та дії навчально-курсових комбінатів щодо ігнорування суб’єками господарювання навчання з охорони праці.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. В окремих районах дощ, окремі грози.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.