(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Нове у законодавстві, актуальні теми, управління ризиками в системах менеджменту, безпека та гігієна праці, соціальний захист потерпілих на виробництві – все це (і навіть більше) ви можете знайти на сторінках спеціалізованих друкованих видань.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права працівників на своєчасну виплату заробітної плати».
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників працівників СТОВ «Колос» та ПП Агрофірма «Вікторія» (с.Капустяни Тростянецького району), які пройшли навчання в ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
27 березня 2019 року перший заступник начальника Управління В.А.Боковець, заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцик та головний державний інспектор С.П.Рудюк взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
25 березня 2019 року об 11:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у Казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» – начальник відділу науково-дослідного центру В., 1949 р.н., проходячи коридором заводоуправління, несподівано впав і помер.
Погода 26-30 березня   26 березня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим близький до норми. Місцями опади у вигляді невеликого мокрого снігу та дощу.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Приватного акціонерного товариства «Вінницька кондитерська фабрика», під час якої було підбито підсумки комплексної планової перевірки підприємства щодо дотримання стану охорони праці та промислової безпеки.
11 лютого 2019 року о 22:15 стався нещасний випадок у Філії КУ «Територіальне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з лікарем Б., 1962 р.н., та фельдшером З., 1986 р.н. Після виїзду на виклик для надання медичної допомоги сім’ї у м. Жмеринка (5 чоловік), яка отруїлась чадним газом, у медиків погіршився стан здоров’я внаслідок токсичної дії чадного газу.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Лариса Пасічна взяла участь у нараді Головного управління юстиції у Вінницькій області на якій розглядалось питання погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах регіону, що перебувають у процедурі банкрутства.
ДП «ГНМЦ» 17-18 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті в умовах сучасного законодавства та особливості ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового комплексу і хімічної промисловості».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.