(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Нордкліфф» з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
8 січня 2019 року у Департаменті комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради майстер КП «Вінницьке шляхове управління» Ж., 1947 р.н., у кімнаті майстрів розмовляв з прибиральником території, а потім раптово впав на стіл та помер. Це сталось о 13:29.
4 квітня 2019 року в м. Київ, у рамках Київського технічного ярмарку на базі Міжнародного Виставкового Центру, відбудеться Форум «Безпека праці - 2019». Форум з безпеки і охорони праці – щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Цього року Форум прийме понад 100 учасників з різних регіонів України.
Головне управління статистики у Вінницькій області інформує про розмір середньої заробітної плати штатних працівників за видами економічної діяльності у 2018 році (у розрахунку на одного штатного працівника, грн.).
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці здійснюється державний нагляд на підприємствах Вінницької області металургійної, машинобудівельної енергетичної промисловості, ЖКГ-1 (підприємства і об’єкти теплокомуненерго, міського освітлення. Ремонтно-будівельні підприємства).
Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції підготувала інформацію про результати діяльності відомства за січень 2019 року. Зокрема, йдеться про встановлення 291 порушення антикорупційного законодавства, що перевищує відповідний показник минулого місяця майже у 2,5 рази.
Погода 5-9 лютого   5 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, вночі та вранці туман, місцями ожеледь, на дорогах утримається ожеледиця.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 січня 2019 року
Лікар відділу з питань гігієни праці Анжела Ліщун прочитала для працівників Управління Держпраці у Вінницькій області лекцію на тему: «ВІЛ і СНІД – у чому різниця?», під час якої про особливості як самої хвороби, так і способів її розповсюдження.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.