(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині зберігатиметься по літньому тепла та суха погода.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 2 липня 2016 року на території ангарного складу для зберігання жому ПрАТ «Поділля», що у Крижополі.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено позапланову перевірку Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості із виплати заробітної плати у 2016 році
30 серпня 2016 року о 13:10 на будівництві житлово-громадського комплексу на вул. Замостянській у Вінниці, муляр К., 1975 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ТОВ «БМУ-6», пішов по стіні, не втримався і впав з висоти 10 метрів.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову всебічну перевірку ПАТ «Вінничина - Авто» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за реформування сфери зайнятості населення таким чином, аби держава не стимулювала безробіття, а інвестувала у створення робочих місць у країні.
Не забудьте привітати   5 вересня 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині по літньому тепло та сухо.
На базі відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Гайсинському районі відбулась підсумкова нарада за участю начальників міських та районних відділень виконавчої дирекції Фонду у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.