(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

«Підвищення пенсій відбуватиметься не завдяки інфляційним грошам, а за рахунок додаткових надходжень коштів з економіки, тому ні про яку інфляцію мова йти не може», – заявив Міністр соціальної політики в інтерв’ю одному з українських телеканалів.
На запит обласного профпатолога працівниками відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області продовжується розслідування підозри на професійне захворювання гр. Ш.
22 травня 2017 року о 10:10, у приміщенні фарбувальної дільниці ТОВ НВП «АСТОК» під час знайомства із місцем роботи, помер Г., 1975 р.н., який був направлений Правобережним центром зайнятості м. Вінниці для працевлаштування фарбувальником приладів і деталей.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку, Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У рамках проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» спеціалісти з питань адміністрації праці, інспекції праці, безпеки та гігієни праці провели тренінг для інспекторів праці зі Львівської, Одеської, Херсонської та Черкаської областей, в яких пілотувала інспекційна кампанія з подолання незадекларованої праці.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Жмеринської центральної районної лікарні щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форм висновків експертиз у сфері охорони праці та системи їх нумерації» розроблений Державною службою України з питань праці відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» та на виконання пункту 3 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.
В офісі Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України відбулася робоча нарада представників Державної служби України з питань праці, Федерації профспілок України та профспілки будівельників. Предметом обговорення був проект наказу Мінсоцполітики щодо мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.