(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

ДП «ГНМЦ» 17-18 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті в умовах сучасного законодавства та особливості ідентифікації та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки нафтогазового комплексу і хімічної промисловості».
Інспектори праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня провели превентивні заходи з метою запобігання незадекларованій праці на 10 сільгосппідприємствах Тиврівського та Шаргородського районів.
Погода 5-9 квітня   5 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з підвищенням температури повітря наприкінці періоду. Вітер південно-східний, помірний, місцями короткочасний дощ.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що еередня номінальна заробітна плата штатного працівника у лютому 2019 р. становила 8333 грн, що у 2,0 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з січнем 2019р. розмір заробітної плати збільшився на 0,9%, а відносно лютого 2018 р. зріс на 23,3%.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників установ, організацій та підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду у ФОП Дунаєвський В.М. (Бирлівське родовище піску, Бершадський район) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин відкритим способом та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький інструментальний завод», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
29 березня 2019 року о 10:00 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у ДП «Калинівський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс». Під час зрізання дерева у 27 кварталі Новогребельської сільської ради лісником М., 1993 р.н., воно скололось на висоті 2,5 м і упало на потерпілого. Він помер від політравми у реанімаційному відділенні Калинівської ЦРЛ.
УВАГА, КОНКУРС!   3 квітня 2019
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.