(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду у ТОВ «Компанія «Нівіт», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
Харківський окружний адміністративний суд підтримав правову позицію ГУ Держпраці у Харківській області у частині визнання правомірною та законною постанову про накладення штрафу на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпП України за фактичний допуск працівників до роботи без оформлення трудового договору (контракту).
17 грудня 2018 року у Шаргородській райдержадміністрації проведено чергове засідання комісії з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Державна служба України з питань праці спільно із зацікавленими органами провела ряд заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення в усій Україні.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у Тростянецькому районі проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу для фізичних осіб – підприємців та населення щодо дотримання вимог чинного податкового та трудового законодавства.
17 грудня 2018 року о 14:30 у Тиврівському будинку-інтернаті геріатричного профілю помер працівник – робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Б., 1961 р.н. Причина смерті буде встановлена медичними експертами.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Начальник відділу нагляду в АПК та СКС Наталія Мазур провела навчання керівників та викладачів навчально-виробничих закладів, які проводять навчання з питань охорони праці, щодо застосування нових Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві та інших, які набули чинності останнім часом.
Погода 18-22 грудня   18 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується поступове підвищення темперного режиму. Упродовж періоду сніжитиме, на дорогах ожеледиця. Туман.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.