(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НВП «Елтехмаш» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
7 лютого 2017 року у залі засідань Козятинської райдержадміністрації було проведено семінар-нараду на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
Погода 8-10 лютого   8 лютого 2017
На Вінниччині на початку періоду сильний сніг, хуртовини, шквалисте посилення вітру, на дорогах ожеледиця, снігові замети; напри кінці періоду зниження температури повітря, опади припиняться.
Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, розроблений на виконання статті 17 Закону України «Про охорону праці», визначає процедуру проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Головне управління статистики у Вінницькій області наводить дані про стан заборгованостіь із виплати заробітної плати у 2000-2017 роках.
Таку інформацію озвучив Міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
У період з 01 по 05 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 1 особу на підприємстві Львівської області у житлово-комунальному господарстві.
Державний секретар Міністерства соціальної політики Віктор Іванкевич зустрівся із старшим спеціалістом з умов праці та гендерної рівності Групи з питань технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн Центральної та Східної Європи пані Маріко Учі.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто 7 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 22 тис.400 грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.