(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 12 по 18 грудня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб.
На Вінниччині температурний режим близький норми. Істотні опади малоймовірні. На дорогах слизько.
Правління НБУ прийняло рішення від 15.12.2016 р. № 489, яким визначило регламент роботи системи електронних платежів (далі – СЕП) і порядку роботи банківської системи України на період завершення звітного року.
Лікар відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун провела нараду з працівниками ТОВ «Ритуальна агенція «Реквієм» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших законодавчих актах.
Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Норми безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам хімічних виробництв. Частина 3»
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено наради у закладах освіти щодо безпечного функціонування навчальних закладів в осінньо-зимовий період, запобігання травматизму, дотримання вимог безпеки під час експлуатації котельного обладнання.
З метою забезпечення реалізації прав, свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі порушення та інформування населення фахівці Держпраці надають безоплатну первинну правову допомогу згідно з графіком.
Держпраці оприлюднено проекти регуляторних актів «Правила безпеки в нафтогазодобувній промисловості» та «Правила охорони праці та безпечної експлуатації технологічних трубопроводів».
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено наради щодо попередження виробничого травматизму та дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском та продуктів розділення повітря.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.