(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани видобутку та втрат підземних вод.
10 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
На виконання програми Гідна праця для України на 2016-2019 роки Міжнародна організація праці ініціювала консультації з тристоронніми партнерами щодо формування відповідних проектів технічного співробітництва, зокрема у сфері вдосконалення системи охорони праці у гірничо-видобувній промисловості.
Обережно: бурульки!   9 лютого 2017
Температурні перепади (відлига вдень і мороз вночі) та шар снігового покриття на похилих дахах будівель сприяють виникненню крижаних бурульок, які звисають, загрожуючи впасти на голову перехожим.
Працівники Управління Держпраці провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод «Інструмент оснащення» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
8 лютого 2017 року о 10:10, тракторист СО Липовецькі ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» К., 1975 р.н., вийшов з території Липовецьких ЕМ до знайомих, які живуть неподалік, і там поскаржився на різке погіршення самопочуття та знепритомнів.
Уряд вніс зміни до своєї постанови від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів». Зокрема, схему посадових окладів на посадах державної служби за групою 5 оплати праці доповнено посадою заступника керівника апарату місцевої державної адміністрації.
Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
Чи коригується середня заробітна плата для розрахунку середнього заробітку призваним на військову службу, мобілізованим та контрактникам при підвищенні посадових окладів, чи потрібно проводити доплату цій категорії працівників до розміру мінімальної заробітної плати, якщо виплата менше 3200 гривень?
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.