(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Вітаю вас з Днем охорони праці! Ця дата присвячена проблемам збереження здоров’я і життя працівників, вона щороку звертає увагу суспільства на важливість створення ефективної національної системи охорони праці, аби мінімізувати небезпеки, що можуть призвести до нещасних випадків і професійних захворювань.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго» та ПАТ «Вінницяобленерго» до Дня охорони праці, який проходитиме під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Відбулось засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області, у роботі якого взяли участь представники Управління Держпраці у Вінницькій області: заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцик та головний державний інспектор С.П.Рудюк .
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку вибухових матеріалів промислового призначення, виробництво яких підлягає ліцензуванню»
За участю начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Наталії Мазур та головного державного інспектора Руслана Черниша проведено наради з працівниками та посадовими особами у ТОВ «ПК «Зоря Поділля» та ПрАТ «Зернопродукт МХП».
26 квітня 2017 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
На онлайн-прийомі до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся громадянин Запорізької області Юрій Манік, колишній працівник комунального підприємства «Левза» Михайлівської сільської ради Вільнянського району, щодо його неправомірного звільнення з роботи.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці 25 квітня 2017 року проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблводоканал» до Дня охорони праці, який проходитиме під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Відповідно до плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні, 19 квітня 2017 року у приміщенні Тульчинської райдержадміністрації проведено зустріч з посадовими особами підприємств та установ району на тему «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
10 січня 2017 року о 8:50 К., 1967 р.н., вантажник КУП «Ековін» Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, зайшов у токарний цех, як сам повідомив, у особистих справах. О 9:50 сталось різке погіршення його самопочуття, лікарям швидкої допомоги залишилось лише констатувати смерть.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.