(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Виявляється мало хто знає, але вже більше року, як Пенсійний фонд України дозволив кожному дізнатися онлайн про свою офіційну зарплату за останні 15 років.
Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»– 2019. Конкурс організовує і проводить науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
Погода 13-17 листопада   13 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується різке погіршення погодних умов – 14-15 листопада випаде мокрий сніг та дощ.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у МКП «ЖЕК №6» (м.Вінниця).
ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») 11 – 12 грудня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Організація роботи щодо: Порядку проведення атестації лабораторій, атестації робочих місць за умовами праці та медичних оглядів працівників»
18 вересня 2018 року о 00:04 на лінії виготовлення кондитерських виробів ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика» під час технологічного процесу рука оператора Н., 1968 р.н., потрапила між вали ротаційної машини, де її було затиснуто. Наслідком стало травматичне розчавлення правої кисті.
Не забудьте привітати   12 листопада 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Більше ста тисяч гривень доведеться сплатити роботодавцю, за кожного офіційно неоформленого працівника. 373 тисячі гривень - за недопущення перевіряю чого. Як домогтися від роботодавця офіційного оформлення, вчасних зарплат та повного пакету соціального захисту розповів гість програми «На часі» - начальник Управління Держпраці Володимир Марунько.
Погода 9-13 листопада   9 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується температурний режим близький до норми з підвищеною вологістю повітря, мінлива хмарність, без опадів, місцями вночі та вранці туман.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго» – Липовецьких, Іллінецьких та Оратівських електромережах.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.