(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 лютого 2017 року близько 16:30, під час транспортування хворих дітей у супроводі батьків до обласної дитячої лікарні, автомобіль екстреної медичної допомоги «ГАЗ 2752-288», який рухався по вул.Шимка у напрямку Немирівського шосе, зіткнувся з автомобілем «Лада Калина», що здійснював поворот з вул. Ю.Клена.
Відповідно до Закону України «Про державну службу», держслужбовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався внаслідок ДТП 2 січня 2017 року о 9:30 на автодорозі Тульчин–Вінниця поблизу с. Гриненки Немирівського району, під час якої постраждали посадові особи Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Ямпільський маслосирзавод» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання
Начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні виїзної колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області за підсумками роботи органів фонду області за 2016 рік, яке відбулось 10 лютого у смт Літин.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався внаслідок ДТП 4 січня 2017 року о 13:30 з працівниками ТОВ «Голдентрейд Груп» (м.Вінниця) експедитором Б., (1980 р.н.) та водієм А. (1974 р.н.).
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Шаргордському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Атестація робочих місць за умовами праці проводиться відповідно до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. №442 зі змінами та доповненнями внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 741.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.