(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

21 лютого 2019 року, о 18:30 на під’їзді до с. Вовчок Немирівського району водію службового автомобіля «Богдан 211120» П., 1987 р.н. не вдалось уникнути зіткнення із «ВАЗ 2105», що виїхав на смугу зустрічного руху. Працівники КП «Вінницяоблтеплоенерго», водій і два пасажири, отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості та були доставлені у Немирівську ЦРЛ.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Погребищенського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Погода 9-13 квітня   9 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вище норми. Вітер південно-східний з переходом на північно-східний, 5-10 м/с. Місцями невеликий дощ.
Держпраці та її територіальні органи уповноважені здійснювати перевірку дотримання юридичними особами, які використовують найману працю, у т.ч. гарантій, встановлених Законом України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 р. № 3356-XII.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 24-25 квітня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки праці ISO 45001:2018».
У Міністерстві соціальної політики розробили законопроект, який передбачає, що працівники у разі затримки їхніх зарплат на термін більше 15 днів мають право не виконувати свої робочі обов’язки до тих пір, поки їм не відновлять виплати.
18 січня 2019 року о 14:20 у ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» (м. Ладижин), під час вивантаження цементу із пневмовагона в автоцементовоз, машиніст компресорних установок Ф., 1997 р.н., заліз на цистерну і впав з неї. Від отриманої травми голови він помер наступного дня.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
З першого березня 2019 року Фондом соціального страхування України було здійснено перерахунок страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, а також членам їх сімей. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України коефіцієнт перерахунку щомісячних виплат становить 1,05.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Тронець провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Дочірнього підприємства «Ензим» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.