(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Інформація про переможців та другого за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 12 лютого 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктор Короленко взяв участь у засіданні Тульчинської районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
14 лютого у Києві відбулося засідання колегії Державної служби України з питань праці, під час якого члени колегії, посадовці центрального апарату, територіальних органів та державних підприємств, які відносяться до сфери управління Держпраці, проаналізували підсумки діяльності Служби у 2018 році та визначили пріоритетні напрями роботи на 2019 рік.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
11 лютого 2019 року о 22:15 стався нещасний випадок у Філії КУ «Територіальне об’єднання Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» з лікарем Б., 1963 р.н. Після виклику для надання медичної допомоги сім’ї у м. Жмеринка, яка отруїлась чадним газом, у лікаря погіршився стан здоров’я внаслідок токсичної дії чадного газу.
Погода 15-18 лютого   15 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим значно вищий норми для цієї пори року, вночі та вранці туман, місцями ожеледь, на дорогах утримається ожеледиця.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників Філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Статтею 7 Закону України «Про охорону праці» надано право працівникам на пільги і компенсації за важкі та шкідливі умови праці. Зокрема встановлено, що за роботу з важкими та шкідливими умовами праці оплата праці здійснюється у підвищеному розмірі.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Поділля Центр» та ПВКП «Гранд-М» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.