(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Н.А. Поліщук відбувся семінар з безробітними у Чечельницькому районному центрі зайнятості.
Розповідаючи про результати підвищення мінімальної зарплати до рівня 3200 грн. урядовець навів статистичні дані, які повністю спростовують усі апокаліптичні прогнози щодо цього кроку Уряду.
До уваги громадян: фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області надають безоплатну первинну правову допомогу з питань реалізації і захисту прав людини
Державною службою України з питань праці доопрацьовано проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками».
Головний спеціаліст Департаменту з питань праці розповідає про повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу, строки випробування, обов’язки роботодавця та вимоги до оформлення трудової книжки.
За ініціативи та сприяння Держпраці редакція журналу «Охорона праці» розпочала проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»
Погода 6-9 грудня   6 грудня 2017
На території Вінниччини температурний режим для цієї пори року вищий норми. На початку періоду невеликі опади, на дорогах місцями слизько.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) на 2017 рік, затвердженого Мінекономрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про динаміку середньої заробітної плати працівників області у 2016-2017 роках та заборгованість із виплати заробітної плати у 2017 році.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.