(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду із працівниками та посадовими особами Гайсинської станції швидкої медичної допомоги щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та використання продуктів розділення повітря.
Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах слизько.
Відповідно до державних, міжгалузевих і галузевих нормативних актів про охорону праці всі зобов’язані знати та піклуватися про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території. Необхідно знати і виконувати вимоги нормативних актів з охорони праці.
10 лютого 2017 року о 15:10 на складі готової продукції ТОВ «Термінус» (м.Калинівка), внаслідок перевертання палети з напівфабрикатами, було травмовано підсобного робітника П., 1988 р.н.
Порядок укладення трудових договорів із працівниками визначений статтею 24 КЗпП України.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато планові перевірки шести суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Щодо продовження терміну дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
У період з 6 по 12 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 6 осіб.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.