(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   5 травня 2017
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. В окремих районах дощ, грози.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
5 травня 2017 року на полі поблизу с. Забужжя Немирівського району (ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», м. Гайсин) тракторист-машиніст с/г виробництва А.,1975 р.н. проводив посів сої. Зі слів чергового агронома, о 03:30 тракторист відчув біль у грудях. Скористався медичними препаратами з аптечки долікарської допомоги, однак полегшення не відбулося.
5 травня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки виконаної роботи та окреслено завдання на найближчий період.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
6 квітня 2017 року о 22:30 у ПОСП «Нападівське» інспектор охорони Ш., 1969 р.н., під час чергового обходу території тваринницької ферми помітив, що теля, спробувавши перестрибнути огородження між секціями, повисло на ньому. Він зайшов у вольєр, щоб зняти його, але у цей момент інше теля штовхнуло Ш. у спину...
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на 5-9 травня
30 квітня набрав чинності закон щодо захисту трудових прав працівників, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено повторне (додаткове) спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з машиністом машин та установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.