(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

16 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у роботі виїзного робочого засідання учасників ГО «Вінницький Бізнес Клуб».
28 листопада 2016 року на виставочній колії станції Гнівань ВП «Жмеринська дирекція залізничних перевезень» механік ПП-Фірми «Енерго-Сервіс» (м.Хмельницький) Р., 1992 р.н., який перебував у відрядженні, наблизився до контактної мережі ближче 2 м, через що отримав враження електричним струмом.
17 лютого 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області начальник Управління Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про внесення зміни до пункту 15 Положення про Головне управління (Управління) Державної служби України з питань праці в області».
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Працівники Управління Держпраці провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вінницького казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Чи можуть органи місцевого самоврядування приймати рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти? З цим запитанням до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся громадянин Волинської області Олександр Нікончук – депутат Рожищенської районної ради.
Розширення повноважень Державної служби з питань праці у зв’язку з набуттям з 1 січня 2017 року чинності Законом України №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» з урахуванням збільшення суми штрафних санкцій викликає у підприємців багато запитань щодо практичного застосування законодавчих новацій.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Катос» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Державна служба України з питань праці на численні запити суб’єктів господарювання про надання роз’яснення щодо експлуатації (застосування) нових об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.