(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
21 листопада 2018 року представники Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, що пройшли на Європейській площі у Вінниці.
23 серпня 2018 року о 16:20, під час рубки суцільного користування у 21 кварталі масиву лісу «Бершадського райагролісу», лісорубу А., 1967 р.н., який працює у ФОП Білоус С.Д., на голову впала гілка, завдавши відкриту черепно-мозкову травму. Потерпілого приватним транспортом доставили у Бершадську ЦРЛ.
Мінюстом презентовано п’ятий випуск програми «Я МАЮ ПРАВО!» на тему «Виплата заборгованості заробітної плати». Відеоматеріал створений за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.
Нормативні акти України не містять уніфікованого підходу щодо укомплектування аптечки на промислових об’єктах. Склад аптечки визначається кожного разу індивідуально, в залежності від особливостей діяльності компанії та виробничих факторів, що можуть вплинути на співробітників.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода 20-24 листопада   20 листопада 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується різке погіршення погодних умов – налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Надалі переважно без опадів, температура повітря триматиметься нижче нуля градусів.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у круглому столі «Державні соціальні стандарти та гарантії – основа соціального спокою», який 19 листопада 2018 року провела Федерація профспілок Вінницької області.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку М.О.Павличук взяв участь у нараді з питань забезпечення безпеки перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, запобіганню дорожньому травматизму, яка проводилась у приміщенні Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації.
Державна служба України з питань праці на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р спільно з ПФУ, ДФС та іншими зацікавленими органами провела ряд заходів спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення по всій Україні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.