(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

11 грудня 2016 року об 11:25 працівниці ТОВ «ТРАНС ЛОГІСТИК ЦЕНТР» у приміщенні їдальні військової частини у м. Калинівка переносили 45-літрову алюмінієву каструлю з першою стравою від плити до вікна видачі. Жінки підсковзнулись на вологій після прибирання підлозі і впали, отримавши опіки.
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Провела засідання голова районної державної адміністрації, голова районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Л.І.Марцин.
Водій ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» М., 1988 р.н., під час доставки води у 18-літрових бутлях у приміщення заводу «Аналог», на другому поверсі викликав ліфт і впав у шахту ліфта з вистоти 10 м. У результаті отримав перелом основи черепа та перелом шийних хребців.
Держпраці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах»
У період з 19 по 25 грудня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб
На Вінниччині температурний режим для цієї пори року вищий норми, в кінці періоду зниження температури. Невеликі опади, 27.12 вітряна погода, на дорогах слизько.
Лісоруб Б., 1979 р.н., який працює у ФОП Піщанський С.В., на лісозаготівельній ділянці Немирівського лісництва Іллінецького лісгоспу, 1 грудня 2016 року о 16:00 під час звалювання дерев отримав удар комлевою частиною стовбура граба в грудну клітку.
Трактористу ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», ВП «Цукровий завод» (м.Томашпіль) О., 1969 р.н., під час перевантаження меліси на верхньому кагатному полі стало недобре. Колеги намагались надати першу медичну допомогу, але нічого не змогли вдіяти, безуспішними були і зусилля медиків.
26 грудня Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік».
На виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці працівники Управління Держпраці у Вінницькій області пройшли обов’язковий періодичний медичних огляд.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.