(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький авіаційний» завод щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
16 квітня 2019 року о 19:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у механізованому зерносховищі ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) з апаратником оброблення зерна М., 1990 р. н. Під час чергування у підсилосній галереї механізованого зерносховища, потерпілий всунув руку в технологічний отвір кожуха працюючого скребкового транспортера, внаслідок чого сталась травматична ампутація лівої руки.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «ПлазмаТек» (с. Рудниця Піщанського району), які пройшли навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».
Україна є членом Міжнародної організації праці (МОП) з 1954 року, і в часи незалежності також не стоїть осторонь світових процесіву боротьбі за гідну працю.
16 квітня 2019 року Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у засіданні координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Могилів-Подільського району, яке проведено за участі голови райдержадміністрації Олега Китасюка.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
12 квітня 2019 року о 10:40 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у цеху фасування масла Тульчинської філії ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ». Дефростатник молочної продукції Д., 1991 р. н., виявив на робочому столі автомату для розфасовки вершкового масла деформовану пачку масла і вирішив її вийняти, не зупиняючи автомат...
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький агрегатний завод», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Компанія Google надала оперативно-диспетчерській службі Вінницької області безкоштовно для тестування свою версію технології Advanced Mobile Location (АМL), завдяки якій диспетчери та медики швидкої отримують точні координати хворих.
Погода 16-20 квітня   16 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області пониження температури повітря, наприкінці періоду заморозки до мінус п’яти. 16 квітня очікується посилення північного вітру, пориви 15-20 м/с. Місцями невеликий дощ.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.