(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

15 січня 2019 року набули чинності «Мінімальні вимоги безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці», затверджені наказом Мінсоцполітики України від 29.11.2018 р. № 1804, зареєстровані в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2018 р. за № 1494/32946.
Головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці С.П. Рудюк та А.В.Романенко провели нараду з працівниками та посадовими особами НВП «Техавто» у формі ТОВ щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Погода 15-19 січня   15 січня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються пориви західного вітру 15-20 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, (1 рівень небезпечності, жовтий). Протягом періоду відбудеться незначне підвищення температури повітря, часом сніг, на дорогах утримається ожеледиця.
Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затверджено Наказом Управління Держпраці у Вінницькій області від 20.11.2018 року № 1417-О, розпочато планові перевірки додержання законодавства у сферах промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці.
10 січня 2019 року на засіданні Уряду прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році», згідно з яким у 2019 році керівники підприємств, установ та організацій, у яких установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу і неділю, зможуть перенести робочі дні.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Призначення   11 січня 2019
Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області від 10 січня 2019 року начальником відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів призначено Гаєва Сергія Олександровича, який став переможцем за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «Б».
11 січня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи, виконаної працівниками протягом поточного тижня
Уряд прийняв рішення щодо запровадження єдиного зразка бланка службового посвідчення посадових осіб і працівників органів виконавчої влади та Секретаріату Кабміну. Такі бланки службових посвідчень пропонується виготовляти за єдиним зразком у форматі пластикової картки типу ID-1 з безконтактним носієм.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.