(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

19 квітня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Сектором з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено аналіз стану дотримання законодавства про працю у частині атестації робочих місць МКП «Вінницязеленбуд».
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Тронець взяв участь у засіданні круглого столу з посадовими особами структурних підрозділів КП «Ладжитлосервіс», приурочений до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці у 2019 році під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено наради з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «НЕСС Сервіс», ТОВ «ПЕК Енерго» та ТОВ «Подільський енергоконсалтинг» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Погода 19-23 квітня   19 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з нічними заморозками на поверхні ґрунту, часом невеликий дощ.
Працівники сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області долучилися до проведення заходів з нагоди Дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації «Про підготовку та проведення у 2019 році тижня охорони праці в області» № 273 від 8.04.2019 р. в Управлінні Держпраці під головуванням першого заступника начальника Володимира Боковця відбувся круглий стіл з питань забезпечення заходів з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в області.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПАТ «Сабарівський кар’єр» у сфері промислової безпеки, охорони праці, здійснення державного гірничого нагляду.
17 квітня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.