(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Прийнятим Урядом рішенням передбачено, що Пенсійний фонд України організовує обмін відомостями, які містять ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю, з Державною службою України з питань праці та Міністерством фінансів України
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вынницького цеху ПАТ «Укрвторчермет» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Чи входить виплата за шкідливі умови праці в мінімальну заробітну плату, чи виплачується понад мінімальну заробітну плату?
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «Енергосервіс ЛТД» (м.Ладижин) що дотримання законодавства про працю.
11 травня 2017 року Управління Держпраці у Вінницькій області, в особі начальника Управління Володимира Марунька, та Вінницька обласна асоціація автомобільних перевізників, в особі президента Анатолія Ратовського, підписали угоду про співробітництво.
22- 26 травня 2017 року ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» проводить підвищення кваліфікації керівників та фахівців служб охорони праці за напрямом «Сучасні підходи щодо створення безпечних умов праці на підприємствах України».
2 березня 2017 року о 9:10 штампувальник ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» З., 1966 р.н., при роботі на пресі у дільниці виготовлення банки, підняв захисну огорожу, одночасно заблокувавши кінцевий вимикач, щоб поправити банку, що змістилась.
Головне управління статистики у Вінницькій області надає інформацію про стан заборгованостість із виплати заробітної плати за видами економічної діяльності
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Іллінецької центральної районної лікарні щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Із 29 квітня 2017 року в Україні діє новий Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, затвержений постановою Кабінету Міністрів України «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» від 26.04.2017 № 301.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.