(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

17 лютого 2017 року перший заступник голови Могилів-Подільської райдержадміністрації Сергій Григоренко провів засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення району.
Звернення голови облдержадміністрації Валерія Коровія у зв’язку з введенням надзвичайного стану в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці розглянуто ряд проектної та технологічної документації підконтрольних йому суб’єктів господарювання.
Державна служба України з питань праці надає відповідь на запитання: «Чи можуть органи місцевого самоврядування приймати рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти?»
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 26 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Інформація про переможця за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «Б», який був проведений 16-17 лютого 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Погода з 17 по 21 лютого   17 лютого 2017
По області утримуватиметься температурний режим вищий за норму. Прогнозуються невеликі опади у вигляді мокрого снігу, дощу. Вночі та вранці туман. На дорогах ожеледиця.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку КУ «Погребищенський РМЦ ПМСД Погребищенської районної ради» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт.
15 лютого 2017 року о 13:20 працівник відділу підсобного сільського господарства «Медмістечка» (с.Березина Вінницького району) Ю., 1955 р.н., отримав травми при падінні дерева, яке він зрізав бензопилою.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.