(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

10 вересня 2020 року заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у регіональному круглому столі щодо включення об’єднаних територіальних громад в Національний механізм взаємодії суб′єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.
На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Новий розподіл на рівні почне діяти з 00:00 годин 14 вересня 2020 року.
7 вересня 2020 року о 12 год. 30 хв. на будівельному майданчику готельно-ресторанного комплексу на вул. Коріатовичів у Вінниці стався нещасний випадок з машиністом бурової установки К., 1986 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ТОВ «СВКФ «Діпаріс» (м. Олешки, Херсонська обл.). Під час демонтажу буросвайної установки К. самостійно розпочав вибивати нижні пальці стріли, при цьому не перезацепивши ванти за монтажні провушини. При цьому стріла крана склалась і впала на ноги потерпіло
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг», ТОВ «Синдикат Компані» та ТОВ «Гранпостач Україна», які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК», які пройшли відповідне навчання у ДП ТОВ «Синтез-Союз» - «УКК».
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує на онлайн-тренінг: «Керування ризиками стресу в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників (стандарти BSI PAS 1010, ILO та ін.)», який відбудеться 22-25 вересня 2020 року о 14.00.
Працювати за трудовим договором – вигідно! Трудове законодавство гарантує найманому працівнику здорові та безпечні умови праці, оплачувані відпустки й лікарняні. Вам допоможуть у разі нещасного випадку на роботі, дадуть пільги, якщо у вас є малолітні діти. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
Погода 8-12 вересня   8 вересня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим в межах норми. Вітер північно-західний, без опадів.
Не забудьте привітати   7 вересня 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.