(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 10-14 липня   10 липня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується коливання температурного режиму відносно норми. Передбачається нерівномірний розподіл опадів, окремі грози, місцями град.
Комісія під головуванням начальника відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Олександра Волинця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Держпраці пропонує до обговорення проєкти «Ідентифікатора виробничих небезпек і створювані ними виробничі та професійні ризики на об’єктах різних галузей економіки», «Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів малого та середнього (з розподілом за станом матеріально-технічного оснащення) підприємництва», «Плану заходів щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу у системи управління охороною праці суб’єктів великого підприємництва»
З 1 липня 2020 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 102 гривень до 2 197 гривень. Відповідно зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членам їх родин, утриманцям у разі смерті працівників внаслідок виконання посадових обов’язків.
У Теплицькій районній філії Вінницького ОЦЗ відбулася робоча зустріч директора філії Володимира Підвашецького з головним спеціалістом відділу Управління Держпраці у Вінницькій області Геннадієм Ветушинським та представником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ларисою Головатюк.
Відбулася онлайн-зустріч т.в.о. Голови Віталія Сажієнка, заступника Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери з Головою Державної інспекції праці Литовської Республіки Йонасом Гріціусом, під час якої обговорили питання обміну досвідом щодо захисту відряджених українських працівників на роботу до Литовської Республіки, їх трудових прав, зокрема, щодо працевлаштування в рамках правового поля.
7 липня 2020 р. в Управлінні Держпраці відбулось засідання спеціальної комісії із розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 1 липня 20 20 року о 12 год. 50 хв. внаслідок захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, зі старшою медсестрою відділення екстреної медичної допомоги №1 філії КНП «ТМО «ВОЦЕМД та МК Вінницької обласної ради» П., 1960 р.н.
Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи. Положення колективного договору поширюються на всіх працівників незалежно від того, чи є вони членами профспілки, і є обов′язковими як для власника або уповноваженого ним органу, так і для працівників підприємства, установи, організації.
Головний державний інспектор Геннадій Ветушинський, спільно з представниками соціальних партнерів, надали роз’яснення працівникам і роботодавцям торгівельних закладів, закладів харчування, фермерським господарствам Теплицького району про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.