(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель провів круглий стіл на базі ТОВ ЗЕА «Новосвіт» з керівниками та спеціалістами служб охорони праці ТОВ «Енергоінвест» та ТОВ «Вінниця Спеценерго Монтаж», у ході якого обговорили стан виробничого травматизму в енергетичній галузі в країні та області.
Журнал «Охорона праці» запрошує на навчальний семінар-практикум «Організація проведення розслідування нещасних випадків з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою КМУ від 17.09.2019 №337.
10 лютого 2020 року головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Олексій Костенко провів нараду щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, організації безпечного ведення робіт для попередження виробничого травматизму з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Люстдорф» в м.Іллінці.
У зв’язку епідеміологічною ситуацією, що нині склалася, керівниками закладів освіти та органами освіти та місцевого самоврядування приймаються рішення про призупинення роботи відповідних закладів освіти, закриття їх на карантин та вимушені простої. Але через те, що заняття в закладах загальної середньої освіти не проводяться, за працівниками цих закладів має зберігатися заробітна плата.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у КНП «Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія».
17грудня 2019 року о 19:00 ФОП Півторак В.Ю. отримав товар вагою 29 кг у відділенні Нової пошти на вул. Келецькій, переносив його до автомобіля і не побачив у темряві вибоїну в асфальті. Вступив у неї і отримав перелом ноги та розрив зв’язок.
Погода 11-15 лютого   11 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим близький до норми, в кінці періоду підвищення температури. Хмарно з проясненнями, мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці науково-виробничий журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
На виконання доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.