(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Вадим Лемець взяв участь у навчанні та виступив перед слухачами курсів з підвищення кваліфікації спеціалістів з охорони праці та інших виробничих професій Немирівського району.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель взяв участь у роботі комісії з обстеження гідротехнічних споруд та будівель ГЕС з метою підготовки до безаварійного пропуску весняної повені.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
17 лютого 2017 року відбулося позачергове засідання Громадської ради при Державній службі України з питань праці, метою якого було обговорення проблемних питань реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України, статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування» та ін.
Погода з 22 по 24 лютого   22 лютого 2017
По області утримуватиметься температурний режим вищий за норму. Прогнозуються невеликі опади у вигляді мокрого снігу, дощу, на початку періоду посилення вітру. Вночі та вранці туман. На дорогах місцями ожеледиця.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Зміни у трудовому та податковому законодавстві, які набрали чинність з 1 січня 2017р.», що відбувся 21 лютого у конференц-залі Арт-галереї «Інтер-Шик».
Інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області була проведена планова перевірка ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання норм законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства.
У період з 13 по 19 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 3 особи
ПАМ’ЯТІі КОЛЕГИ   21 лютого 2017
Колектив Управління Держпраці у Вінницькій області у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті завідувача сектору гірничого нагляду – головного державного інспектора – Анатолія Миколайовича КОМБОРОТА.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.