(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцем відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками КП «Вінницяоблводоканал», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»
Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Державною регуляторною службою України провели семінар для малого та середнього бізнесу «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що очікувати?». Агенція зібрала 35 учасників та 5 спікерів 23 квітня в HUB «Місто змістів», щоб розвіяти страхи підприємців перед перевірками органами державного нагляду (контролю).
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель взяли участь у круглому столі з нагоди Всесвітнього дня охорони праці у ДП «Електричні системи».
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язкук С.К.Смельцер провів наради з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницяліфт» та МП «Інвар» у формі ТОВ щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Погода 23-27 квітня   23 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області підвищення температури повітря, на поверхні ґрунту заморозки, без опадів. Наприкінці періоду – місцями короткочасний дощ
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, установ та організацій м. Вінниця, які пройшли навчання у ФОП Рудь М.М. Учбово-виробничий комбінат «Сигнал».
29 березня 2019 року о 10:00 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у ДП «Калинівський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс». Під час зрізання дерева у 27 кварталі Новогребельської сільської ради лісником М., 1993 р.н., воно скололось на висоті 3,3 м і упало на потерпілого. Він помер від політравми у реанімаційному відділенні Калинівської ЦРЛ.
В останні роки відбувається постійне зростання кількості нещасних випадків та професійних захворювань серед працівників медичної галузі. За останні 10 років у закладах охорони здоров’я травмовано 189 працівників, отримали професійні захворювання 43 працівники.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.