(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у селекторній нараді керівників облдержадміністрацій з Віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком та Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України з питань охорони праці інженерно-технічних працівників ряду підприємств Тростянецького району.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, що основні вимоги до безпеки, проектування, виготовлення, оцінки відповідності, маркування та вимоги до обігу на ринку України та/або введення в експлуатацію вантажопідіймальних кранів та машин визначені Технічним регламентом безпеки машин.
5 травня 2017 року на полі поблизу с. Забужжя Немирівського району (ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», м. Гайсин) тракторист-машиніст с/г виробництва А.,1975 р.н. проводив посів сої. Зі слів чергового агронома, о 03:30 тракторист відчув біль у грудях. Скористався медичними препаратами з аптечки долікарської допомоги, однак полегшення не відбулося.
Команда від Вінницької області з числа потерпілих на виробництві, якими опікується Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, вкотре взяла участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», які відбулися в м. Одесі на базі спортивного комплексу юридичної академії.
Комісія фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля провела перевірку знань з питань охорони праці працівників та інженерно-технічних працівників Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу ВНАУ.
Українська делегація, очолювана Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою, за участю Голови Держпраці Романа Чернеги, бере участь у 106–й сесії Міжнародної конференції праці, що проходить у місті Женева (Швейцарія).
Онлайн-прийом з громадянами Луганської області відвідала Тетяна Соловйова. За її словами, з роботи вона була звільнена неправомірно. З цього приводу було декілька судових засідань за позовом Соловйової Т.О., насьогодні є рішення суду на користь позивача, яке не виконується.
Встигніть передплатити журнал «Охорона праці» + додаток до нього на II ПІВРІЧЧЯ 2017 року за акційною ціною!
Відділом нагляду в АПК та СКС проведені планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки, зокрема, у ПОСП «Нападівське», с.Нападівка, Калинівського району, та ФГ «Лан-П», с.Дзюньків Погребищенського району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.