(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У міжвідомчі робочі групи будуть входити державні службовців, які працюють, наприклад, в Держпраці, в Державній фіскальній службі, в структурних підрозділах обласних державних адміністрацій. Про це в прямому ефірі 112 каналу розповів Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.
На Вінниччині найближчими днями мороз послабшає. Місцями випаде сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, слабка ожеледь.
Презентуючи на засіданні Уряду реформу служби зайнятості, Міністр соціальної політики Андрій Рева підкреслив, що головним пріоритетом своєї діяльності Уряд вбачає подолання бідності.
У кожній області повинна бути створена міжвідомча робоча група для моніторингу ситуації із виконання рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн. та миттєвого реагування на скарги громадян щодо порушення керівниками підприємств їхніх трудових прав.
10 січня 2017 року о 8:50 К., 1967 р.н., вантажник КУП «Ековін» Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради, заййшов у токарний цех, як сам повідомив, у особистих справах. О 9:50 сталось різке погіршення його самопочуття, лікарям швидкої допомоги залишилось лише констатувати смерть.
Працівники відділу нагляду в АПК та СКС провели наради на тему: «Дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці при виконанні робіт в умовах можливого аномального зниження температури навколишнього середовища» з працівниками та посадовими особами ряду підприємств області.
29 листопада 2016 року при виконанні роботи з інкасації коштів на дільниці автодороги біля с. Політанки Шаргородського району, автомобіль філії Вінницького обласного управління АТ «Ощадбанк» ПАТ «Державний ощадний банк України» вдарився у стоячий ЗИЛ-130 з дровами.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку дотримання законодавства про працю ФОП Петрук О.А. (м.Вінниця).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
1 лютого 2017 року об 11 годині відбудеться онлайн-прийом громадян Вінницької області Головою Держпраці Романом Чернегою за допомогою скайп-зв’язку.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.