(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» Держпраці спільно з МОП розпочали низку тренінгів.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, часом невеликий дощ, дощ з мокрим снігом.
27 листопада 2017 року об 11:30 на формувальному полігоні №2 Департаменту з виробництва залізобетонних виробів Відокремленого підрозділу «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» стався нещасний випадок з формувальником Ч., 1994 р.н.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання на 2017 рік, затвердженого Мінекономрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Юлія Славінська взяла участь у роботі профінформаційного семінару для безробітних «Легальна зайнятість», який відбувся на базі Шагородського районного центру зайнятості.
24 листопада 2017 року в Україні з Майдану Незалежності міста Києва стартувала Міжнародна акція «16 днів проти насильства», покликана привернути суспільну увагу до проблеми насильства над дівчатами та жінками.
Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області від 23.11.2017 року №558-О затверджено «РІЧНИЙ ПЛАН здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік».
Підприємство самостійно в колдоговорі визначає перелік професій і посад, на яких може застосовуватися ненормований робочий день, та, відповідно, установлює тривалість щорічної додаткової відпустки за ненормований робочий день по кожному виду робіт, професій, посад,..
Завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Вінницькій області М.М.Савелова взяла участь у семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ,організацій.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.