(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На базі Немирівської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» фахівцями Управління проведено семінар-нараду інженерно-технічних працівників та посадових осіб з питань дотримання промислової безпеки та охорони праці під час виконання весняно-польових робіт.
Як завжди, у номері різноманітні та актуальні матеріали, які зацікавлять не лише спеціалістів з охорони праці, а й пересічних читачів.
З приходом весняного потепління крига на водоймах стає слабкою, що в свою чергу несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків. Не зважаючи на потенційну небезпеку, рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснювати прогулянки по льоду.
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела голова райдержадміністрації Людмила Марцин. У роботі засідання взяла участь начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Мазур.
Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич взяла участь у роботі інформаційно-консультативного семінару, проведеного Вінницькою обласною організацією товариства «Знання» на базі Філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Вінницькій області.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області за підсумками планової перевірки закладів освіти Літинського району проведено нараду із директорами шкіл щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці учасників навчально-виховного процесу.
3 січня 2017 року близько 9-ї години ранку водій спеціального автомобіля ГАЗ-66 ПАТ «Вінницяобленерго» Т., 1958 р.н., перебуваючи на робочому місці біля транспортного засобу, відчув різке погіршення самопочуття і знепритомнів. Лікарі констатували смерть Т.
У своєму листі №344/0/101-17/281 від 14.02.2017 року Міністерство соціальної політики України надає роз’яснення Міністерству охорони здоров’я щодо переліку виплат, які при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються.
21 лютого 2017 року о 16:40 працівник ПП Поліщук А.В., водій К., 1967 р.н., перебуваючи за кермом автобуса ПАЗ 32051, не надавши переваги потягові на нерегульованому залізничному переїзді, здійснив зіткнення з ним. Внаслідок ДТП водій автобуса загинув на місці пригоди.
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Металопласт», ТОВ «Новий Вік» та ТОВ «Енерго Контроль» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.