(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим вищий норми. Місцями не виключені короткочасні дощі, можлива гроза.
Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект спільного з Міністерством освіти і науки України наказу «Про затвердження Змін до Порядку професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних».
У період з 12 по 18 червня на підприємствах України смертельно травмовано 7 осіб: по 2 особи – на підприємствах Дніпропетровської та Донецької областей; по 1 особі – на підприємствах Сумської, Харківської та Черкаської областей.
Розпочато планове навчання головних державних інспекторів та посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області з питань охорони праці, спрямованого на підвищення якості та ефективності їх роботи.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці протягом минулого тижня велась активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Державна служба України з питань праці звертається до всіх навчальних центрів, що надають послуги з проведення навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області протягом порточного тижня проведені планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки у ряду суб’єктів господарювання.
По області збережеться температурний режим близький норми. Місцями ускладнення погодних умов внаслідок сильних дощів, грозової діяльності.
16 червня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої поінформував колектив про що говорилось на селекторній нараді, що відбулась напередодні, і які завдання поставлені перед Держпраці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.