(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 9 по 15 січня 2017 року на підприємствах України смертельно травмовано 7 осіб: по 1 особі – на підприємствах Волинської, Донецької, Закарпатської, Київської, Рівненської, Черкаської та Чернігівської областей.
Наголосив Начальник уУправління Держпраці у Вінницькій області під час прес-конференції для журналістів місцевих засобів масової інформації, яка відбулась 18 січня 2017 року.
На Вінниччині температурний режим нижчий норми. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця.
Виплачуючи мінімальну заробітну плату на рівні не менше 3200 грн. роботодавці реінвестують у майбутнє працівників та власні умови життя. Тим підприємцям, що не виконуватимуть цього рішення, загрожують штрафні санкції від 32 тисяч до 320 тис. грн. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Чернігові.
18 січня 2017 року о 12:00 у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Театральна, 14, 4-й поверх) відбудеться прес-конференція начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунька.
Відповідно до ч. 3 ст. 38 Кодексу законів про працю України (КЗпП), працівник має право розірвати укладений на невизначений строк трудовий договір, за власним бажанням, якщо роботодавець не виконує законодавство про працю, зокрема, й про охорону праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено ряд планів розвитку гірничих робіт на 2017 рік
4 січня 2017 року о 9:30 автомобіль ТОВ «Голдентрейд Груп» (м.Вінниця) під час доставки товару з Могилева-Подільського до села Брониця потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок чого постраждали працівники товариства експедитор Б., (1980 р.н.) та водій А. (1974 р.н.).
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 4 перевірки дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.