(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 20 по 26 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 9 осіб: по 2 особи – на підприємствах Львівської та Харківської областей; по 1 особі – на підприємствах Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Київської та Рівненської областей.
Державною службою України з питань праці відповідно до Закону України «Про охорону праці» було опрацьовано регуляторний акт: проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів».
На чисельні звернення керівників підприємств 13-15 березня 2017 року у ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» відбудеться семінар-навчання на тему: «Зміни у законодавстві, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками. Зарплатні нововведення, індексація заробітної плати».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та звязку Управління Держпраці проведено нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Корсар» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки
Законопроект щодо декомунізації свят радянського періоду в Україні доопрацюють. Інститут національної пам’яті обіцяє компроміс стосовно скасування 8 березня і травневих свят. Про це розповів голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.
З посадовими особами ТОВ «Левківське» (с.Левківка Погребищенського району) фахівцем Управління Держпраці проведено семінар-нараду щодо дотримання вимог безпеки під час проведення весняно-польових робіт.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто 4 справи за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 12 тис.800 грн.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки відділу освіти Тиврівської РДА та КЗ Тиврівський РМЦ ПМСД (смт. Сутиски) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Наші вітання   27 лютого 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині коливання температурного режиму. Часом невеликі опади та посилення вітру, вночі та вранці ожеледиця, місцями туман.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.