(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено комплексну планову перевірку у сферах промислової безпеки, охорони праці а здійснення державного гірничого нагляду на Приватному акціонерному товаристві «Глухівецький гірничо-збагачувальний каоліновий комбінат».
Під час онлайн-прийому громадян фахівці Державної служби України з питань праці відповіли на запитання представників підприємств Івано-Франківської області.
Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №337 від 17 квітня 2019 року «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства.
Погода 11-14 травня   11 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим значно нижчий норми. Очікуються невеликі короткочасні дощі, грози. Місцями туман.
Головний спеціаліст з питань протидії корупції Євген Захаров провів навчання з працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області щодо дотримання обмежень встановлених Законом України «Про запобігання корупції» та недопущення вчинення працівниками управління корупційних порушень та порушень пов’язаних з корупцією.
7 травня 2019 в Управлінні Держпраці у Вінницькій області року був проведений конкурсний відбір на посади державної служби категорії «В». На зайняття трьох вакантних посад головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів було 9 претендентів.
10 травня 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, яку провів перший заступник начальника Управління Володимир Боковець.
У рамках реалізації плану заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці заступник начальника управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області – начальник відділу профілактики страхових випадків Віталій Яворський відвідав Козятинську загально освітню школу І-ІІІ ступенів №3.
На період від 26 квітня 2019 року до 1 січня 2022 року запрацювали міждержавні стандарти з охорони праці, які важливі для проведення роботодавцем атестації робочих місць за умовами праці.
16 квітня 2019 року о 19:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у механізованому зерносховищі ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) з апаратником оброблення зерна М., 1990 р. н. У підсилосній галереї механізованого зерносховища, під час переналаштування лінії, потерпілий вирішив через технологічний отвір кожуха скребкового транспортера рукою перевірити якість зерна...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.