(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Першого березня під час засідання Уряду Міністр соціальної політики спростував недостовірну інформацію, поширювану деякими політиками, щодо масового припинення господарської діяльності фізичними особами-підприємцями у 2017 році.
9 березня 2017 року Голова Держпраці звітуватиме про підсумки діяльності Державної служби України з питань праці за 2016 рік
По області утримуватиметься температурний режим вищий за норму. В окремі дні дощитиме. Вночі та вранці туман.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Енергооблік» ТОВ-НВП «Гремпіс» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
В Управлінні праці та соціального захисту населення Чечельницької райдержадміністрації, за участі фахівців Управління Держпраці, відбулось засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників агропромислового комплексу району.
11-12 квітня в Одесі, з ініціативи журналу «Промислова безпека», на базі одного з провідних підприємств України «Інфоксводоканал» відбудеться ІІ Всеукраїнський семінар-тренінг «Газонебезпечні роботи. Організація навчання персоналу безпечному виконанню робіт».
28 лютого 2017 року у Тудьчині, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У роботі засідання взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Михайло Жданюк.
Проведено нараду в ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» філії «Бершадський райавтодор» (Воронянське–І родовище гранітів) з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо дотримання правил розробки родовищ та законодавства з охорони праці.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Фахівці Держпраці провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Чернівецька автоколона» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму під час ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.