(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час дроблення і сортування, збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки трьох суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 26 липня 2017 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці»
Міністерство соціальної політики України у листі від 23.11.2016 № 1587/13/8416 пояснило, що міжкваліфікаційні (міжпосадові) співвідношення розмірів тарифних ставок (посадових окладів) установлюються в колективному договорі чи іншому локальному документі підприємства залежно від складності робіт...
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведені наради щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт на підприємствах м. Вінниці.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькі області проведено позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення під час проведення масового вибуху на Малинівському родовищі гранітів підприємством ТОВ «Укрвибухбуд».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій та головний державний інспектор цього відділу Лариса Пасічна взяли участь у роботі семінару для платників податків – фізичних осіб, організованого Вінницькою об’єднаною державною податковою інспекцією.
У період з 19 по 26 червня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб.
У Барському ЛВУМГ УМГ «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укратрансгаз» головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил на підприємстві.
Головною ознакою, котра відрізняє трудові відносини від підрядних, є те, що трудове законодавство регулює процес трудової діяльності, її організації, а за цивільно-правовим договором процес організації трудової діяльності лишається поза його межами, водночас метою ЦПД є отримання певного матеріального результату.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.