(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На 2019 рік випаде безліч дат, у які українці зможуть відпочити в середині робочого тижня або прихопити зайві добу відпочинку до вікенду. У новому календарному році в якості «червоних днів» виділені офіційні загальнодержавні, релігійні та міжнародні свята.
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за впровадження в Україні ризикоорієнтованого підходу до перевірок підприємств вже з січня наступного року. Про це він сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Калинівський машинобудівний завод» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів видобутку та втрат підземних вод та планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області на 2019 рік.
Погода 11-15 грудня   11 грудня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується туман при видимості 200-500 м, утримається ожеледиця. 12-13 грудня погіршення погодних умов: сильний сніг, хуртовина, вітер до 15-20 м/с.
Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
Начальник відділу нагляду в АПК і СКС Наталія Мазур взяла участь у навчанні щодо застосування нових Правил охорони праці у сільському господарстві, Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві та Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами підприємств м. Могилів-Подільський щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму під час виконання робіт на висоті.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.