(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 13–14 червня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
14 травня між профспілками, Урядом і роботодавцями підписано тристоронню Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019 – 2021 роки.
Під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунька 14 травня 2019 року відбулось засідання колегії Управління за участі посадових осіб ДП «Калинівський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс», на якому розглядались результати спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком та проведеної позапланової перевірки щодо дотримання законодавства та нормативно-правових актів про охорону праці.
14 травня 2019 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) щодо зростання кількості випадків виробничого травматизму на підприємстві.
Необхідність осучаснення трудового законодавства зумовлена докорінними змінами всієї системи суспільних відносин, що відбуваються в Україні у зв’язку з формуванням ринкових відносин та соціально-економічних перетворень, і тою чи іншою мірою пов’язані з працею.
Погода 14-18 травня   14 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується підвищення температури повітря. короткочасний дощ, місцями грози. Місцями туман.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Алла Горбатюк провела нараду з інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, на якій підбили підсумки роботи відділу у квітні поточного року.
Порівняльна таблиця стану виробничого травматизму за 4 місяці 2019 та 2018 року по областях (осіб). У цілому нещасних випадків на виробництві сталось менше, у тому числі, зі смертельним наслідком.
Голова Держпраці Роман Чернега у складі офіційної делегації Міністерства соціальної політики у рамках проекту «Тренінг з питань протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції в Україні» взяв участь у дводенній робочій зустрічі, яка проходила у Відні 7-8 травня 2019 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.