(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Поділля-тара» (смт. Браїлів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У Гайсинській райдержадміністрації проведено семінар-навчання 168 працівників Гайсинського і Теплицького районів, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт, транспортуванням та зберіганням пестицидів та агрохімікатів під час проведення весняно-польових робіт.
2 березня 2017 року в приміщенні Ямпільської райдержадміністрації із керівниками підприємств, установ та організацій району всіх форм власності проведено семінар-нараду щодо змін у законодавстві в сфері господарської діяльності, які набули чинності з 1 січня 2017 року.
Голова обласної державної адміністрації підписав розпорядження Про оголошення у Вінницькій області 03 березня 2017 року Днем жалоби.
Метою проведення пенсійної реформи в Україні є підвищення рівня і якості життя людей. Про це в ефірі радіо «Ера FM» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час виконання суднобудівних та судноремонтних робіт».
Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах» розроблено Державною службою України з питань праці відповідно до статті 43 Конституції України та Закону України «Про охорону праці»
В управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації проведено нараду з працівниками агропромислового комплексу району щодо безпечного проведення весняно-польових робіт, у роботі якої взяв участь працівник Управління Держпраці у Вінницькій області.
Відбулось засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про роботу членських організацій ФПО у забезпеченні колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин в умовах проведення реформ».
Зі змінами до законодавства від 1 січня 2017 року та підняттям мінімальної зарплатні у працівників підприємств, зокрема бухгалтерів, виникають запитання, які стосуються доплат до мінімальної зарплатні, індексації, надбавок тощо. Так, онлайн-прийом громадян Дніпропетровської області відвідала Людмила Комкова – бухгалтер однієї з мереж магазинів області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.