(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
29 березня 2019 року Федерація профспілок Вінницької області провела щоквартальний семінар фахівців членських організацій ФПО з організаційних, соціально-економічних, гуманітарних, правових питань та питань з охорони праці.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку 19-26 березня 2019 року проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Фірмі «СФЕРА» – приватному багатопрофільному малому підприємстві.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Переведення годинників на літній час в Україні відбувається у березні – в останню неділю місяця. У 2019 році це станеться у ніч з 30 на 31 березня. Переводять стрілки годинника на літній час о 03:00 ночі на одну годину вперед, тож спати українці будуть на годину менше.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Сока України» та ТОВ «Жежелівський каолін» (с. Жежелів Козятинського району), які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим близький до норми. Вітер помірний, без опадів.
Нове у законодавстві, актуальні теми, управління ризиками в системах менеджменту, безпека та гігієна праці, соціальний захист потерпілих на виробництві – все це (і навіть більше) ви можете знайти на сторінках спеціалізованих друкованих видань.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.