(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 8-12 лютого   8 лютого 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується контрастний температурний режим, вдень вищий норми. Істотних опадів не прогнозується. Місцями ожеледиця, вночі та вранці місцями туман.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктор Короленко взяв участь у превентивних заходах, організованих Тульчинською районною робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю.
8 лютого 2019 року в Управлінні Держпраці відбулося розширене засідання колегії під головуванням начальника Управління Володимира Марунька, під час якого підбито підсумки роботи Управління у 2018 році та визначено завдання щодо подальшого удосконалення наглядової діяльності.
Голова Держпраці Роман Чернега у коментарі для UBR.ua (Український бізнес ресурс) виділив 4 галузі економіки, у яких найчастіше порушуються трудові права українців.
Розпочав роботу Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
6 лютого 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту канатних доріг», якою передбачено встановлення суттєвих вимог щодо безпечності, яким мають відповідати канатні дороги.
Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду
Під час онлайн-прийому до фахівців Держпраці звернулися представники підприємств Луцька, священнослужителі Волинської єпархії ПЦУ та керівник Волинського обласного центру зайнятості.
У 2019 році Кабінет Міністрів України має намір розпочати реформу у сфері управління охороною праці. Рівень промислового травматизму в Україні вражає. Особливо на тлі тривалої деіндустріалізації. Можливо, саме тому Уряд вчасно звернув увагу на цю проблему та затвердив Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Нордкліфф» з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.