(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 14-18 травня   14 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується підвищення температури повітря. короткочасний дощ, місцями грози. Місцями туман.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Алла Горбатюк провела нараду з інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів, на якій підбили підсумки роботи відділу у квітні поточного року.
Порівняльна таблиця стану виробничого травматизму за 4 місяці 2019 та 2018 року по областях (осіб). У цілому нещасних випадків на виробництві сталось менше, у тому числі, зі смертельним наслідком.
Голова Держпраці Роман Чернега у складі офіційної делегації Міністерства соціальної політики у рамках проекту «Тренінг з питань протидії торгівлі людьми та нелегальній міграції в Україні» взяв участь у дводенній робочій зустрічі, яка проходила у Відні 7-8 травня 2019 року.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено комплексну планову перевірку у сферах промислової безпеки, охорони праці а здійснення державного гірничого нагляду на Приватному акціонерному товаристві «Глухівецький гірничо-збагачувальний каоліновий комбінат».
Під час онлайн-прийому громадян фахівці Державної служби України з питань праці відповіли на запитання представників підприємств Івано-Франківської області.
Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №337 від 17 квітня 2019 року «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства.
Погода 11-14 травня   11 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим значно нижчий норми. Очікуються невеликі короткочасні дощі, грози. Місцями туман.
Головний спеціаліст з питань протидії корупції Євген Захаров провів навчання з працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області щодо дотримання обмежень встановлених Законом України «Про запобігання корупції» та недопущення вчинення працівниками управління корупційних порушень та порушень пов’язаних з корупцією.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.