(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
2 березня 2017 року о 9:10 штампувальник ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» З., 1966 р.н., при роботі на пресі у дільниці виготовлення банки, підняв захисну огорожу, одночасно заблокувавши цвяхом кінцевий вимикач...
Андрій Рева розповів про об’єктивні причини зменшення розміру середньої заробітної плати в січні будь якого року у порівнянні з груднем. Тим самим він спростував раніше поширену неточну інформацію про начебто наявність зв’язку між цим фактом та підвищенням мінімальної заробітної плати.
У Хмільницькій обласній фізіотерапевтичній лікарні (Острівне родовище ділянка №2 мінеральних лікувальних вод) проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання правил розробки і охорони родовищ лікувальних мінеральних вод.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 14 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Погода на 6-7 березня   6 березня 2017
На Вінниччині зберігатиметься весняний режим погоди, температура вища за норму. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці туман.
Наші вітання   6 березня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
2 березня, відбулася оперативна нарада, яку провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у зв’язку з надзвичайною ситуацією на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» у с. Глухів Сокальського району Львівської області.
Проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з використанням і переробкою мінеральної сировини на підприємстві ТОВ «Бетон центр» (смт. Стрижавка Вінницького району.
26 грудня 2016 року о 17:15 водій ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» М., 1988 р.н., під час доставки води у 18-літрових бутлях у приміщення заводу «Аналог», на другому поверсі виробничого корпусу №1 впав у шахту ліфта з висоти 6 м.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.