(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Розрізняймо поняття: сумісництво, суміщення посад, виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника, тимчасове замісництво, розширення зони обслуговування
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Приватного акціонерного товариства «Вінницький дослідний завод» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 № 850-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці протягом минулого тижня зареєстровано 5 повідомлень про об’єкти системи газопостачання.
Представники Управління Держпраці взяли участь у роботі першого форуму ОСББ, який відбувся 30 червня 2017 року у Вінниці. На нього зібралось близько сотні голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста, представників влади, банків тощо.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Іллінецької райдержадміністрації представникам сільськогосподарських підприємств району.
Сектором гірничого нагляду проведено планову перевірку Крижопільського кооперативу «Гірник» щодо дотримання вимог, що забезпечують збереження гірничих виробок (свердловин) на час консервації, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.