(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

27 листопада 2017 року о 14:50 у Людавському лісництві ДП «Жмеринський лісгосп» загинув лісоруб В., 1963 р.н. Він, як найманий працівник фізичної особи – підприємця Ковеля І.В., проводив роботи з рубки головного користування. Під час зрізання ясена, стовбур дерева розколовся і відземковою частиною смертельно травмував лісоруба.
Фахівці Управління Держпраці провели семінар «Дотримання законодавства про працю в ОТГ», організований Вінницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування».
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПОГ «Вінницьке УВП УТОС» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки та попередження травматизму.
Мінсоцполітики розробило проект постанови КМУ «Питання оплати праці працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці у 2018 році».
Фахівцями Управління Держпраці проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Порядок виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1026.
Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків утворюються крижані бурульки. Вони іноді несуть смертельну небезпеку для пішоходів, особливо у старих кварталах міст, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання на 2017 рік, затвердженого Мінекономрозвитку України , фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода 13-16 грудня   13 грудня 2017
На території Вінниччини температурний режим вищий норми. Місцями невеликі опади.
Фахівці Держпраці взяли участь у засіданні секції «Асоціації міст України» з питань соціального захисту населення, що проходить 11 та 12 грудня у Вінниці в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.