(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Підготовлено проект постанови Правління ПФУ «Про Порядок обміну інформацією про відомості, що містять ознаки використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю».
У період з 16 по 22 січня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб: по 1 особі – на підприємствах Київської, Полтавської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.
1 лютого 2017 року об 11 годині відбудеться онлайн-прийом громадян Вінницької області Головою Держпраці Романом Чернегою за допомогою скайп-зв’язку.
Кількість піднаглядних суб’єктів господарювання – 29723, виробничих об’єктів - 97177, зареєстрованих об’єктів підвищеної небезпеки – 313, з яких - 43 об’єкти 1 класу небезпеки і 270 – 2 класу небезпеки.
Управління Держпраці запрошує усіх бажаючих, віком від 6 до 18 років, взяти участь у першому регіональному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який триватиме до кінця лютого 2017 року.
Державна служба України з питань праці повідомляє, що протягом останнього часу в Україні значно зросла кількість аварій і нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу в побуті.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області, зокрема, розглянуто 2 справи за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 6 тис. 400 грн.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині температурний режим близький норми. В окремі дні невеликий сніг, ожеледь, ожеледиця, вночі та вранці місцями туман.
Сьогодні питання підняття мінімальної зарплатні у суспільстві сприймається неоднозначно, але можна з впевністю сказати, що в державі запускається механізм, що покращить становище громадян, які працюють в Україні, та благополуччя їхніх сімей.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.