(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сьогодні в Україні відзначається День вишиванки і працівники Управління Держпраці у Вінницькій області приєдналися до святкування, одягнувши свої найяскравіші національні вбрання.
14 травня 2019 року о 01:00 у котельні ТОВ «Украфлора-Вінниця» під час огляду паливного бункера підсобний працівник Т., 1959 р. н., самовільно переліз через обмежувач з оглядового майданчика на решітку бункера, втратив рівновагу і впав на підлогу котельні донизу головою, отримавши несумісну з життям черепно-мозкову травму.
15 травня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Володимира Боковця відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про готовність атракціонної техніки, встановленої у Вінницькій області, до роботи у літній період 2019 року».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проекту наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Порядку ведення гірничих робіт в умовах впливу на об’єкти поверхні»
Читайте номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 13–14 червня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
14 травня між профспілками, Урядом і роботодавцями підписано тристоронню Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019 – 2021 роки.
Під головуванням начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунька 14 травня 2019 року відбулось засідання колегії Управління за участі посадових осіб ДП «Калинівський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс», на якому розглядались результати спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком та проведеної позапланової перевірки щодо дотримання законодавства та нормативно-правових актів про охорону праці.
14 травня 2019 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) щодо зростання кількості випадків виробничого травматизму на підприємстві.
Необхідність осучаснення трудового законодавства зумовлена докорінними змінами всієї системи суспільних відносин, що відбуваються в Україні у зв’язку з формуванням ринкових відносин та соціально-економічних перетворень, і тою чи іншою мірою пов’язані з працею.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.