(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький інструментальний завод», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
29 березня 2019 року о 10:00 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у ДП «Калинівський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс». Під час зрізання дерева у 27 кварталі Новогребельської сільської ради лісником М., 1993 р.н., воно скололось на висоті 2,5 м і упало на потерпілого. Він помер від політравми у реанімаційному відділенні Калинівської ЦРЛ.
УВАГА, КОНКУРС!   3 квітня 2019
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
Фахівець Управління Держпраці провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Департаменту з виробництва залізобетонних виробів ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «ПК «Зоря Поділля» (м. Гайсин), які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Понад 200 малюнків, близько трьох годин натхненної і вдумливої роботи журі, чай-кава для відновлення сил, обмін враженнями, фото напам’ять… Так відбувалося 29 березня оцінювання і визначення поважним журі переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Погода 2-6 квітня   2 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з температурним режимом нижче норми. Вітер помірний, без опадів.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 березня 2019 року. Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 березня 2019 року становила 16,5 млн. грн, яка порівняно з попереднім місяцем, збільшилась на 10,2% або 1,5 млн. грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.