(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці учасників навчально-виховного процесу.
Озвучивши основні показники діяльності відомства у 2016 році, Голова Держпраці Роман Чернега акцентував увагу на тому, що найбільша кількість порушень, яку встановили інспектори Держпраці у 2016 році, стосувалася затримки чи невиплати заробітної плати – майже 26 тисяч.
Відбулось засідання журі із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Погода на 9-11 березня   9 березня 2017
На Вінниччині продовж періоду місцями невеликий дощ.Температурний режим вищий норми. Місцями туман.
На чисельні звернення керівників підприємств 27-28 квітня 2017 року у ДП «ГНМЦ» відбудеться семінар-навчання на тему: «Зміни у законодавстві, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками. Зарплатні нововведення, індексація заробітної плати».
5 березня 2017 року о 15:40 слюсаря-ремонтника Державного підприємства «Уладівський спиртовий завод» (Літинський район) Т., 1960 р.н., знайшли без ознак життя біля входу у головний корпус основного виробництва.
У період з 1 по 5 березня на підприємствах України смертельно травмовано 9 осіб
У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
10 лютого 2017 року о 15:10 на складі готової продукції ТОВ «Термінус» (м.Калинівка), під час розвантаження заготовок для виробництва дверей з автомобіля MAN 8.163, один з працівників, не знаючи органів керування, натиснув невірну кнопку на пульті керування гідравлічним бортом вантажівки...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.