(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
23 травня 2017 року на території тракторного стану ПАТ «Дружба-ВМ» (Шура-Копіївська Тульчинського району) охоронниця К., 1973 р.н., не завважила трактора із причіпним садовим оприскувачем ОПВ 2000, який розпочав рух назад. Внаслідок наїзду охоронниця отримала переломи тазу.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
У Державній службі України з питань праці відбувся семінар для працівників територіальних органів Держпраці та експертно-технічних центрів, відповідальних за взаємодію із засобами масової інформації.
20.05.2015 народними депутатами України Гройсманом В. Б., Денісовою Л. Л., Папієвим М. М. в порядку права законодавчої ініціативи внесено на розгляд Верховної Ради України проект Трудового кодексу України (реєстраційний № 1658, доопрацьований), який був прийнятий Верховною Радою України у першому читанні 05.11.2015 (далі-законопроект № 1658).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Жданівського цукрового заводу ТОВ «Цукроагропром».
8 червня 2017 року у Мінсоцполітики в рамках обговорення проекту зі зміцнення організацій роботодавців та соціального діалогу на регіональному рівні, реалізація якого планується в Україні, відбулася робоча зустріч з його організаторами.
6 червня 2017 року близько 12:00 у цеху Казенного науково-виробничого об’єднання «ФОРТ» МВС України слюсар К., 1956 р.н., поскаржився колегам на погане самопочуття, але продовжував працювати. О 13:20 він знепритомнів. Лікарі швидкої допомоги проводили реанімаційні заходи, та вони результату не дали.
9 червня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів нараду, у ході якої були розглянуті поточні робочі питання, що виникли протягом тижня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.