(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

13 березня відбулася робоча зустріч Голови Держпраці Романа Чернеги з фахівцем відділу з питань адміністрації праці, інспекції праці та безпеки і гігієни праці (м. Женева) Арсеніо Фернандез-Родрігезом і національним координатором проектів Міжнародної організації праці в Україні Софією Литвин.
13 березня 2017 року Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато планові перевірки 7 суб’єктів господарювання області щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з промислової безпеки, охорони праці, безпечного ведення робіт у ТОВ «Будмонтажпроект»(м.Вінниця).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 19 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Погода на 13-14 березня   13 березня 2017
По області коливання температурного фону. Прогнозується нестійка, волога, місцями з туманами погода.
Не забудьте привітати   13 березня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
15 лютого 2017 року о 13:20 працівник відділу підсобного сільського господарства Вінницької обласної психіатричної лікарні №2 (с.Березина Вінницького району) Ю., 1955 р.н., отримав травми при падінні сухого дерева, яке він зрізав бензопилою.
Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Олександр Прущак провів позапланову перевірку у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення під час проведення вибухових робіт.
Фахівці відділу з питань гігієни праці у першій декаді березня провели 8 семінарів-нарад, на яких розглядались питання обов’язкового проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зокрема, зайнятих на важких роботах.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено всебічну планову перевірку Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці учасників навчально-виховного процесу.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.