(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

24 травня 2019 року в Головному управлінні юстиції у Вінницькій області відбулась семінар-нарада з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.
Заступник начальника відділу нагляду на виробництві і на обєктах підвищеної небезпеки Коваль О.В. взяв участь у засіданні спільної робочої групи з вирішення питань технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання багатоквартирних житлових будинків у м. Вінниці.
Перший заступник начальника Управління Боковець В.А. провів щотижневу робочу нараду з особовим складом управління
Під головуванням першого заступника начальника управління Боковця В.А. проведено нараду та перевірку знань з питань охорони праці в інституті кормів та с/г "Поділля"
В інформзустрічі взяли участь:представники Управління Держпраці у Вінницькій області; керівники членських організацій Федерації профспілок області; голови первинних профспілкових організацій м.Вінниці, профспілковий актив.
В приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведении черговий семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда законодавство про працю».
22 травня в Департаменті соціальної політики Вінницької міської ради відбулося засідання круглого столу з обговорення стану укладання колективних договорів на підприємствах, в установах і організаціях м. Вінниці. У засіданні приймали участь представники Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради, Управління Держпраці у Вінницькій області та Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Мазур Н.А. (голова), заступників начальника відділу Куцика О.П., Морквишена О.В. провела нараду та перевірку знань - вимоги безпеки під час переробки зерна і розливу шкідливих речовин
21 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для категорії безробітних Чечельницького району на тему: «Найманий працівник, служба в збройних силах України та законодавство про працю».
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур взяла участь у роботі координаційної ради Теплицької РДА.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.