(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

31 січня 2017 року в приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік» під головуванням Валерія Коровія.
На Вінниччині температурний режим близький до норми. Часом невеликі опади, слабка ожеледь. Вночі та вранці утворення туману. На дорогах місцями ожеледиця.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» у лютому проводить семінари-навчання для керівників і фахівців відділів оплати праці підприємств (13.02.2017) та для керівників і фахівців кадрових служб підприємств (16.02.2017)
У номері багато цікавих, але, насамперед, корисних матеріалів, як для фахівців з охорони праці, так і для роботодавців.
27 січня 2017 року у Жмеринці та Тиврові, а 30 січня у Вінницькому районі проведено семінар-наради на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
1 лютого 2017 року о 18:50 на каналі Вінницької обласної державної телерадіокомпанія «ВІНТЕРА» відбудеться прямий ефір з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області Володимиром Маруньком.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку щодо підсумків роботи агропромислового комплексу області у 2016 році та про основні пріоритети на 2017 рік.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено 20 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
26 січня 2017 року, за ініціативи Управління Держпраці у Вінницькій області, у Крижополі та Піщанці проведено семінар-наради на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.