(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Топ-5 важливих питань з охорони праці та пожежної безпеки в липні
У перевірці беруть участь фахівці відділів нагляду машинобудування та енергетиц - будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку. ’
У м. Вінниці відбудеться чемпіонат України з велосипедного спорту – шосе серед юніорів та юніорок. У зв’язку із цим, рух транспорту в місті буде тимчасово обмежено.
Мало хто із суб’єктів господарювання може уявити своє життя без навантажувачів. Вони беруть участь у вантажно-розвантажувальних роботах у різних сферах господарської діяльності. Але далеко не кожен власник знає, що навантажувач необхідно зареєструвати, і в подальшому, як безпечно і технічно грамотно його експлуатувати.
Цього тижня у Вінниці прогнозують мінливу хмарність без істотних опадів та прохолодну погоду вночі. До кінця тижня денна температура поступово підніматиметься - з 22 градусів тепла у вівторок до 28 градусів тепла на вихідні. Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.
З 19 по 21 червня 2018 року у м. Астана (Республіка Казахстан) проходив ювілейний 25-й Всесвітній Гірничий Конгрес. На Конгресі були присутні делегації майже 50 країн світу.
Щиро вітаю вас з державним святом – 22-ю річницею Конституції України!
На ІІІ засіданні кластера 6 Підкомітету з питань економіки та іншого галузевого співробітництва Комітету асоціації між Україною та ЄС говорили, зокрема про трудове законодавство та безпечні умови праці
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 02 липня 2014 року № 437»
25 та 26 червня на Вінниччині прогнозують мінливу хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 9…14°, вдень 22…27°. Про це повідомляє Вінницький обласний центр з гідрометеорології.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.