(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кабінет Міністрів 16 березня 2017 року на своєму засіданні прийняв постанову «Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб», якою затверджено коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 1 березня 2017 року у розмірі 1,236.
16 березня на зустрічі з експертами Міжнародної організації праці (МОП) Державний секретар Віктор Іванкевич розповів про позитивні зрушення в процесі прийняття нового Трудового кодексу України, яким нарешті будуть затверджені якісно нові стандарти трудових відносин на заміну застарілим від 1971 року.
Як мінімізувати ризики виникнення нещасних випадків та аварій при використанні побутового газу газорозподільними підприємствами, якщо Правила безпеки систем газопостачання чітко не визначають, чи підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання із встановленням заглушки у разі несвоєчасного надання актів перевірки димових та вентиляційних каналів.
15 березня 2017 року фахівець Держпраці взяла участь у проведенні Дня безпеки і охорони праці – 2017 на підприємстві Гайсинський зерносклад ТОВ «Українська Елеваторна Компанія».
У своїй доповіді на Всеукраїнському форумі Асоціації адвокатів України Голова Держпраці Роман Чернега акцентував на особливостях інспекційних перевірок, що визначені у проекті порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НВП «Гремпіс» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
14 березня розпочав свою роботу навчальний семінар на тему: «Особливості здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, з урахуванням змін до законодавства, внесених у 2016 році для інспекторів з питань праці.
Проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці у ТОВ «Бершадське АТП 10527».
Фахівці Держпраці взяли участь в обласній конференції профпатологів за участі завідуючих поліклініками та лікарів відповідальних за профпатологічну роботу, яка відбулась 14 березня 2017 року на базі обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.
Погода з 14 по 17 березня   14 березня 2017
На Вінниччині збережеться температурний режим близький та дещо нижчий норми. Впродовж періоду незначні опади у вигляді дощу, місцями з мокрим снігом.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.