(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Розпочато планове навчання головних державних інспекторів та посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області з питань охорони праці, спрямованого на підвищення якості та ефективності їх роботи.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці протягом минулого тижня велась активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Державна служба України з питань праці звертається до всіх навчальних центрів, що надають послуги з проведення навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області протягом порточного тижня проведені планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки у ряду суб’єктів господарювання.
По області збережеться температурний режим близький норми. Місцями ускладнення погодних умов внаслідок сильних дощів, грозової діяльності.
16 червня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої поінформував колектив про що говорилось на селекторній нараді, що відбулась напередодні, і які завдання поставлені перед Держпраці.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у селекторній нараді керівників облдержадміністрацій з Віце-прем’єр-міністром України Павлом Розенком та Міністром соціальної політики України Андрієм Ревою.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України з питань охорони праці інженерно-технічних працівників ряду підприємств Тростянецького району.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, що основні вимоги до безпеки, проектування, виготовлення, оцінки відповідності, маркування та вимоги до обігу на ринку України та/або введення в експлуатацію вантажопідіймальних кранів та машин визначені Технічним регламентом безпеки машин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.