(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Редакція журналу «Охорона праці» разом із провідними вітчизняними експертами проведе практичний семінар на тему: «Впровадження європейських стандартів у запитаннях і відповідях».
23.03.2017 року проведено 3 колегії Управління Держпраці у Вінницькій області щодо стану охорони праці та виробничого травматизму в ТОВ «Термінус», Вінницька обласна психіатрична лікарня №2, Балківська сільська рада. За результатами яких було заслухано шість посадових осіб.
Держпраці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 р. № 994», розроблений Державною службою України з питань праці з метою приведення постанови Кабміну України від 27 червня 2003 р. № 994 у відповідність до норм чинного законодавства України.
23 березня 2017 року об 11.00 у приміщенні Київського міського будинку вчителя по вул. Володимирській, 57 відбудеться колегія Державної служби України з питань праці.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 18 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Не забудьте привітати   20 березня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Погода на 17-21 березня   17 березня 2017
На Вінниччині збережеться температурний режим вищий норми. На початку періоду прогнозуються опади у вигляді дощу, місцями мокрого снігу, посилення вітру.
12 лютого 2017 року близько 16:30, під час транспортування чотирьох хворих дітей у супроводі батьків до обласної дитячої лікарні, автомобіль екстреної медичної допомоги «ГАЗ 2752-288» зіткнувся з автомобілем «Лада Калина».
Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці протягом поточного тижня розглянуті матеріали проектів генеральних планів та планів зонування територій ряду населених пунктів області.
17 березня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.