(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани розвитку гірничих робіт 4 підприємств області.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Крижопільський елеватор» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
З’ясування гострих питань під час обстеження промислових, житлових та громадських будівель і споруд було основною метою семінару, який відбувся в ДП «ГНМЦ» 15-17 листопада 2016 року.
18 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області начальник Управління В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду.
Працівники відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці провели обслідування та склали санітарно-гігієнічну характеристику робочого місця працівника Філії «Вінницятрансприлад» ПАТ «Укрзалізниця», у зв’язку з підозрою на розвиток професійного захворювання – хронічної мікробної екземи.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, що порядок застосування праці дітей визначається законодавством України про працю, зокрема статтями 187-200 Кодексу законів про працю.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ПрАТ «Гніваньське ХПП» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, додержання вимог трудового законодавства.
Управління Держпраці нагадує, що за нинішніх погодних умов дороги та тротуари перетворилися на суцільну ковзанку. Тому, щоб зменшити ризик травм в ожеледицю, дотримуйтесь таких порад:
Кабінет Міністрів України своєю постановою вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення. Проект постанови було розроблено на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України П.Розенка, а також з метою однозначного трактування окремих положень чинного механізму індексації.
У Крижопільській СЗШ І-ІІІ ступенів №1 фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці провели семінар-нараду, на якій роз’яснювалися норми трудового законодавства
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.