(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено комплексну планову перевірку у сферах промислової безпеки, охорони праці та здійснення державного гірничого нагляду на ПрАТ «Жежелівський кар’єр».
Державна інспекція праці Литовської Республіки відзначила своє 100-річчя. Зважаючи на багаторічне співробітництво з Державною службою України з питань праці, на офіційний урочистий захід до Вільнюсу було запрошено Голову Держпраці Романа Чернегу.
30 травня 2017 року близько 15:00 стався нещасний випадок з тяжким наслідком з фізичною особою – підприємцем К., 1971 р.н. Під час розпилювання колод на дошки на саморобній стрічковій горизонтальній пилорамі полотно пилки лопнуло і його фрагмент поранив ліву руку, ушкодивши плечову артерію, вену та серединний нерв.
Погода 7-11 червня   7 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується відносно висока температура повітря, короткочасні дощі, місцями грози, місцями град.
Статус учасників бойових дій та інвалідів війни визначено Законом України від 22.10.1993 р. № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «Жмеринський елеватор», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Інформацію подано відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 квітня 2019 року № 337. Порядок набуде чинності 01 липня 2019 року.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами ТОВ «Подільська курка» (с. Дзвониха Тиврівського району) щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, і стосуються гігієни праці.
З метою здійснення належного державного нагляду (контролю) за додержанням суб’єктами господарювання законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 70».
Прийнято постанову Кабміну України «Про внесення зміни до Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб», якою передбачено право на пенсію державним службовцям, які на день набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII «Про державну службу» займали посади державної служби і не одержували пенсію державного службовця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.