(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко та заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк, перебуваючи з робочим візитом на Харківщині, відвідали разом з посадовими особами ГУ Держпраці у Харківській області флагман українського машинобудування – АТ «Турбоатом».
Законом України “Про зайнятість населення” передбачено, що роботодавці можуть працевлаштовувати іноземців на роботу на підставі дозволу на працевлаштування.
Голова Комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький повідомив, що під час останньої наради у Президента України ухвалена низка важливих рішень з боротьби з епідемію СOVID-19, зокрема:
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: ІНТЕРВ’Ю – Розробка сучасних підходів з безпеки та гігієни праці у ВП «Шахта «Степова»; БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Охорона праці на підприємствах в умовах пандемії COVID-19; ТЕХНОГЕННА І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА – Перевірки стану пожежної та техногенної безпеки підприємства.
Перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині, т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко разом з посадовими особами Управління Держпраці у Полтавській області відвідав Олефірівську установку попередньої підготовки газу ПрАТ «Нафтогазвидобування» ДТЕК Нафтогаз.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Про результати контрольних заходів Управління Держпраці у Вінницькій області щодо своєчасності і повноти виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках регіону з початку 2020 року.
З 23.07.2020 року вступила в дію Постанова КМУ «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 08.07. 2020 року № 617, якою внесені зміни до постанови КМУ від 06.01.2010 р. № 8 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів»
Проблема неформальної економіки і незадекларованої праці є однією із головних перешкод для всіх країн у забезпеченні гідної праці та високих темпів зростання, а криза COVID-19 вкотре оголила вразливість мільйонів, які працюють неформально або у неформальній економіці, та служить нагадуванням про вирішальну необхідність зробити перехід від неформальної до формальної зайнятості пріоритетним напрямом національної політики.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.