(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Чернишом Р.В. проведені планові перевірки ТОВ "Лайф-Інвест", СВК "Колос", ТОВ "Ранок+"
Відповідно до оперативних даних за шість місяців 2018 року Фонд соціального страхування України профінансував надання одноразових допомог 1 818 застрахованим особам, які втратили професійну працездатність через трудову діяльність. Загальна сума виплат склала понад 21 млн грн.
Сьогодні 20 липня відбулась робоча нарада з особовим складом управління Держпраці під головуванням заступника начальника управління Ковальчука Ю.П.
17 липня Голова Держпраці Роман Чернега провів нараду з керівниками територіальних органів Держпраці з питань ефективності роботи в частині легалізації трудових відносин та погашення заборгованості із заробітної плати, на якій підведено підсумки роботи за І півріччя 2018 року та визначено пріоритетні напрями роботи на ІІ півріччя.
На виконання Плану роботи колегії Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік, 18.07.2018 року проведено розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області.
З 8:00 21 липня до 5:30 22 липня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола. А саме, на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.
За рішенням Конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2017 році учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» визначено:
Під головуванням начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально культурній сфері Мазур Н.А. відбулась перевірка знань посадових осіб ТОВ "Агрокомплекс "Зелена Долина "
Проект наказу Міністерства соціальної політики України ,,Про затвердження Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці” розроблено Державною службою України з питань праці.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці та відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та звязку завершена перевірка ВП Південно-Західної електроенергетичної системи НЕК "УКРЕНЕРГО"
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.