(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «Жмеринський елеватор», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Інформацію подано відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 квітня 2019 року № 337. Порядок набуде чинності 01 липня 2019 року.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами ТОВ «Подільська курка» (с. Дзвониха Тиврівського району) щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, і стосуються гігієни праці.
З метою здійснення належного державного нагляду (контролю) за додержанням суб’єктами господарювання законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 70».
Прийнято постанову Кабміну України «Про внесення зміни до Порядку призначення пенсій деяким категоріям осіб», якою передбачено право на пенсію державним службовцям, які на день набрання чинності Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII «Про державну службу» займали посади державної служби і не одержували пенсію державного службовця.
Погода 5-9 червня   5 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується нестійка погода при відносно високому температурному режимі, місцями випадатимуть короткочасні дощі, грозова діяльність, не виключений град.
28-30 травня журнал «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю. І. Кундієва НАМН України» та Міжнародної організації праці провів VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019. Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками».
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 травня 2019 року.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики «Про затвердження Порядку виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин»
ГАРЯЧІ ТЕМИ №6, 2019:ТЕМА НОМЕРА: Новий Порядок розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві ІНТЕРВ′Ю: Захист лісів від пожеж — справа державної ваги. БЕЗПЕКА ПРАЦІ, ЗІЗ: На захисті дихання: фільтрувальні респіратори
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.