(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Голова Держпраці Роман Чернега у прямому ефірі програми «Новий день» на телеканалі Прямий розповів глядачам про особливості трудового законодавства в Україні, зокрема, про законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці»
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Вінницька кондитерська фабрика», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла участь у проведенні семінару з платниками податків, який проводився спільно з Вінницьким управлінням ГУ ДФС та ГУ Пенсійного фонду у Вінницькій області, щодо застосування законодавства про працю роботодавцями.
Міністерство соціальної політики України своїм листом від 07.02.2019 р. №21/0/191-19 надає відповідь на звернення і роз’яснює визначення назви посади згідно з Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікуються пориви північно-західного вітру 15-20 м/с, на дорогах утримається ожеледиця. Надалі температура повітря підвищиться. Істотних опадів не передбачається.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 12-13 березня 2019 року організовує семінар-навчання на тему: «Перевірки Державної служби України з питань праці: за додержанням вимог законодавства про працю та з питань охорони праці».
Комісія фахівців Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ПМП ВФ «Панда», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
22 лютого 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.