(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у засіданні виїзної колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області за підсумками роботи органів фонду області за 2016 рік, яке відбулось 10 лютого у смт Літин.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання групового нещасного випадку, що стався внаслідок ДТП 4 січня 2017 року о 13:30 з працівниками ТОВ «Голдентрейд Груп» (м.Вінниця) експедитором Б., (1980 р.н.) та водієм А. (1974 р.н.).
Управлінням Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Шаргордському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Атестація робочих місць за умовами праці проводиться відповідно до Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 1992 р. №442 зі змінами та доповненнями внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. № 741.
Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани видобутку та втрат підземних вод.
10 лютого 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
На виконання програми Гідна праця для України на 2016-2019 роки Міжнародна організація праці ініціювала консультації з тристоронніми партнерами щодо формування відповідних проектів технічного співробітництва, зокрема у сфері вдосконалення системи охорони праці у гірничо-видобувній промисловості.
Обережно: бурульки!   9 лютого 2017
Температурні перепади (відлига вдень і мороз вночі) та шар снігового покриття на похилих дахах будівель сприяють виникненню крижаних бурульок, які звисають, загрожуючи впасти на голову перехожим.
Працівники Управління Держпраці провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Вінницький інструментальний завод «Інструмент оснащення» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.