(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку правильності розробки родовища корисних копалин Писарівського-2 (Ямпільський район) родовищ пісковиків ТОВ «Петра-Голд».
Головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Мандриця взяв участь у навчанні та виступив перед слухачами курсів з підвищення кваліфікації інженерно-технічного персоналу у ЦППК Вінницького національного технічного університету.
На Вінниччині підвищення температури повітря. Прогнозується вітряна без опадів погода.
Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
21 лютого 2017 року о 8:35 під час отримання наряду на роботи у ремонтній майстерні ПП «Корнер», що у с.Кацмазів Жмеринського району, робітник Б., 1965 р.н., знепритомнів. Колеги, а за 4 хвилини і місцевий лікар, почали надавати першу медичну допомогу. Лікарі швидкої застосували дефібрилятор, але допомогти не змогли, констатували смерть.
Сектором гірничого нагляду розглянуто та погоджено Типовий проект на проведення підривних робіт методом свердловинних та шпурових зарядів на Коржовському родовищі будівельного каменю
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
У період з 18 по 23 квітня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб: по 1 особі – на підприємствах Донецької, Львівської, Одеської, Полтавської та Харківської областей.
21 грудня 2016 року о 15:00 на верхньому кагатному полі ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», ВП «Цукровий завод» (м.Томашпіль), під час перекачування двох тонн меляси з автоцистерни у причіпну ємність ВР–3, трактористу О., 1969 р.н., стало недобре. Колеги намагались надати першу медичну допомогу, але нічого не змогли вдіяти, безуспішними були і зусилля медиків.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено 21 перевірку дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.