(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У ньому, як завжди, цікава і корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті
Не забудьте привітати   28 листопада 2016
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Вінницький авіаційний завод» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
На Вінниччині температурний режим поступово знижуватиметься. Незначні опади переважно у вигляді снігу та мокрого снігу. Місцями утворення туману, ожеледиці.
Фахівцями сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено плани видобутку та втрат і плани розвитку гірничих робіт на 2017 рік.
25 листопада 2016 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, які виникають під час здійснення державного нагляду.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці завершено планову перевірку ТОВ «АТП Слободянюк» щодо дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час зернозбиральних робіт та післязбиральної переробки зерна.
Державна служба України з питань праці роз’яснює, чи враховується період декрету до педагогічного стажу та які нормативні документи регулюють ці питання?
Уряд схвалив проект Указу Президента України «Про День працівника кадрової служби та управління персоналом».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.