(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку О.В.Тронець взяв участь у засіданні круглого столу з посадовими особами структурних підрозділів КП «Ладжитлосервіс», приурочений до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці у 2019 році під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено наради з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «НЕСС Сервіс», ТОВ «ПЕК Енерго» та ТОВ «Подільський енергоконсалтинг» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Погода 19-23 квітня   19 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться прохолодна погода з нічними заморозками на поверхні ґрунту, часом невеликий дощ.
Працівники сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області долучилися до проведення заходів з нагоди Дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації «Про підготовку та проведення у 2019 році тижня охорони праці в області» № 273 від 8.04.2019 р. в Управлінні Держпраці під головуванням першого заступника начальника Володимира Боковця відбувся круглий стіл з питань забезпечення заходів з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в області.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПАТ «Сабарівський кар’єр» у сфері промислової безпеки, охорони праці, здійснення державного гірничого нагляду.
17 квітня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький авіаційний» завод щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
16 квітня 2019 року о 19:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у механізованому зерносховищі ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) з апаратником оброблення зерна М., 1990 р. н. Під час чергування у підсилосній галереї механізованого зерносховища, потерпілий всунув руку в технологічний отвір кожуха працюючого скребкового транспортера, внаслідок чого сталась травматична ампутація лівої руки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.