(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Оформлення студентів вищих навчальних закладів та учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів для проходженні виробничої практики мають суттєві відмінності.
Рятувальники Вінниччини попереджають: за прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, 19-23 червня в Україні, крім більшості районів західних областей, переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
В Управлінні Держпраці відбулась зустріч з фізичними особами – підприємцями, які працюють у сфері громадського харчування, з метою роз’яснення роботодавцям законодавства про працю, зокрема, щодо укладення трудових договорів, випадки, у яких додержання письмової форми трудових договорів є обов’язковим.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, установ та організацій, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Міністр соціальної політики України Андрій Рева з 17 по 21 червня 2019 року бере участь у 108-й сесії Міжнародної конференції праці, яка проходить цими днями у Женеві. У рамках конференції заплановані ряд двосторонніх зустрічей Міністра з іноземними колегами та з представниками Міжнародного бюро праці, а також виступ у рамках сегменту високого рівня для міністрів Міжнародної конференції праці.
Погода 19-23 червня   18 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Місцями дощ, окремі грози, місцями град.
Державна служба України з питань праці інформує, Порядок подання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам державного ринкового нагляду (далі - Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1401 (далі - Постанова). Порядок визначає механізм подання суб’єктами господарювання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам держaвнoгo ринкового
14 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи, виконаної працівниками протягом поточного тижня.
У зв’язку з багаточисельними зверненнями та беручи до уваги актуальність питання Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 4-5 липня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» (постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.