(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим поступово знижуватиметься. Незначні опади у вигляді снігу, часом посилення вітру. Місцями ожеледиця.
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено позапланову перевірку на предмет виконання приписів, виданих за результатами раніше проведеної планової перевірки у ТОВ «Перемога» с. Гути, Тульчинського району.
Працівники відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» та ТОВ НВП «Асток» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ДП «Дослідне господарство подільської дослідної станції садівництва ІСНААН України». с. Медвеже Вушко Вінницького району щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Оприлюднено проект наказу Мінсоцполітики України «Про внесення змін до наказу Державного комітету з нагляду за охороною праці від 08 червня 2004 року № 151»
У період з 21 по 27 листопада на підприємствах України смертельно травмовано 12 осіб.
6 листопада 2016 року о 19:20 стався вибух у приватному будинку на вул. Героїв-панфіловців у Шаргороді. Постраждали (отримали опіки) пенсіонерка Г., 1956 р.н. та школярка В., 2006 р.н. Обох постраждалих працівниками швидкої медичної допомоги було госпіталізовано в центральну районну лікарню.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня розглянуто 15 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 30 тис. 450 грн.
До уваги роботодавців! Продовження терміну дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.