(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом нагляду в АПК та СКС завершено планові перевірки Центрів первинної медико-санітарної допомоги №4 та №5 (м.Вінниця), СТОВ «Зоря» с.Андрушівка, Погребищенського району та ТОВ «Фабрика Дом» (м. Калинівка) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державна служба України з питань праці спільно з ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки МОП в Україні та Федерації профспілок України 24-26 травня 2017 року в місті Києві проводять V Міжнародну науково-практичну конференцію «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки»/
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки протягом минулого тижня розглянуто ряд планів зонування територій та генеральних планів населених пунктів.
Державною службою України з питань праці відповідно до законів України «Про охорону праці» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опрацьовано проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками».
28 квітня 2017 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці, під час якого нагороди отримали переможці регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» та грамоти і подяки кращі працівники служб охорони праці підприємств області.
«Аналіз статистичних даних щодо нещасних випадків на виробництві, якими на сьогодні володіє Держпраці, продемонстрував, що ми маємо надалі вдосконалювати процедури моніторингу, збору і систематизації цієї інформації. Ми констатуємо чимало випадків приховування роботодавцями нещасних випадків», – зазначив Голова Держпраці Роман Чернега, відкриваючи засідання круглого столу.
За рекомендаціями Міжнародної організації праці цьогорічний девіз, під яким визначається Всесвітній день охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Під таким гаслом 27 квітня відбулася прес-конференція в інформаційному агентстві «Укрінформ».
Вітаю вас з Днем охорони праці! Ця дата присвячена проблемам збереження здоров’я і життя працівників, вона щороку звертає увагу суспільства на важливість створення ефективної національної системи охорони праці, аби мінімізувати небезпеки, що можуть призвести до нещасних випадків і професійних захворювань.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго» та ПАТ «Вінницяобленерго» до Дня охорони праці, який проходитиме під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Відбулось засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області, у роботі якого взяли участь представники Управління Держпраці у Вінницькій області: заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.П.Куцик та головний державний інспектор С.П.Рудюк .
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.