(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

26 квітня 2019 року начальник Управління Держпраці В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Працівниками сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено аналіз стану дотримання законодавства про працюв частині атестації робочих місць
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язкук С.К.Смельцер провів нараду з посадовими особами ТОВ «Рембудмонтаж ВВС», під час якої ознайомив присутніх із зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, який пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
24 квітня 2019 року у Теплику відбулось засідання «круглого столу» з нагоди відзначення 28 квітня Всесвітнього Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Фахівцем відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками КП «Вінницяоблводоканал», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничому травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338»
Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з Державною регуляторною службою України провели семінар для малого та середнього бізнесу «Мораторій на перевірки бізнесу закінчено – що очікувати?». Агенція зібрала 35 учасників та 5 спікерів 23 квітня в HUB «Місто змістів», щоб розвіяти страхи підприємців перед перевірками органами державного нагляду (контролю).
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель взяли участь у круглому столі з нагоди Всесвітнього дня охорони праці у ДП «Електричні системи».
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язкук С.К.Смельцер провів наради з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницяліфт» та МП «Інвар» у формі ТОВ щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Погода 23-27 квітня   23 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області підвищення температури повітря, на поверхні ґрунту заморозки, без опадів. Наприкінці періоду – місцями короткочасний дощ
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.