(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 19-23 червня   18 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Місцями дощ, окремі грози, місцями град.
Державна служба України з питань праці інформує, Порядок подання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам державного ринкового нагляду (далі - Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1401 (далі - Постанова). Порядок визначає механізм подання суб’єктами господарювання повідомлення про продукцію, яка не відповідає загальній вимозі щодо безпечності продукції, органам держaвнoгo ринкового
14 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, на якій підбито підсумки роботи, виконаної працівниками протягом поточного тижня.
У зв’язку з багаточисельними зверненнями та беручи до уваги актуальність питання Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» організовує 4-5 липня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» (постанова Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 12 червня 2019 року № 500 «Про внесення змін до Положення про порядок надання гірничих відводів». Зазначеним актом врегульовано питання щодо отримання гірничих відводів відповідно до чинних законодавчих актів.
Погода 14-18 червня   14 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Рятувальники попереджають, що очікуються грози (1 рівень небезпечності, жовтий).
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько та начальник Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Руслан Щур підписали Меморандум про співробітництво очолюваних ними установ.
10 червня 2019 року о 16:40 водій ТОВ «Вантаж БІ.ЕМ.ДЖІ» (м. Жмеринка) К., 1954 р.н., перебуваючи у відрядженні, на 256 км автодороги Одеса–Київ (Кіровоградська область), стояв на підніжці для виходу з автомобіля «СКАНІЯ» і був травмований вантажним автомобілем, який рухався у паралельному напрямку...
13 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів робочу нараду з начальниками відділів Управління, на якій розглянули питання щодо організації здійснення державного нагляду і контролю за дотриманням нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.