(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 травня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки виконаної роботи та окреслено завдання на найближчий період.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
6 квітня 2017 року о 22:30 у ПОСП «Нападівське» інспектор охорони Ш., 1969 р.н., під час чергового обходу території тваринницької ферми помітив, що теля, спробувавши перестрибнути огородження між секціями, повисло на ньому. Він зайшов у вольєр, щоб зняти його, але у цей момент інше теля штовхнуло Ш. у спину...
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на 5-9 травня
30 квітня набрав чинності закон щодо захисту трудових прав працівників, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено повторне (додаткове) спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 9 червня 2016 року о 6:50 у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з машиністом машин та установок у харчовій промисловості О., 1965 р.н.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 26 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю.
Чергове підвищення одного з основних соціальних стандартів – прожиткового мінімуму відбулося з 1 травня. Розмір підвищення визначено ст. 7 Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII.
1, 2 травня – День Міжнародної солідарності трудящих. 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День Перемоги).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.