(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Розширення повноважень Державної служби з питань праці у зв’язку з набуттям з 1 січня 2017 року чинності Законом України №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» з урахуванням збільшення суми штрафних санкцій викликає у підприємців багато запитань щодо практичного застосування законодавчих новацій.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Катос» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Державна служба України з питань праці на численні запити суб’єктів господарювання про надання роз’яснення щодо експлуатації (застосування) нових об’єктів котлонагляду та підіймальних споруд.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду із працівниками та посадовими особами Гайсинської станції швидкої медичної допомоги щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та використання продуктів розділення повітря.
Цьогоріч за рекомендацією Міжнародної організації праці Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах слизько.
Відповідно до державних, міжгалузевих і галузевих нормативних актів про охорону праці всі зобов’язані знати та піклуватися про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території. Необхідно знати і виконувати вимоги нормативних актів з охорони праці.
10 лютого 2017 року о 15:10 на складі готової продукції ТОВ «Термінус» (м.Калинівка), внаслідок перевертання палети з напівфабрикатами, було травмовано підсобного робітника П., 1988 р.н.
Порядок укладення трудових договорів із працівниками визначений статтею 24 КЗпП України.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато планові перевірки шести суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки, безпечного ведення робіт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.