(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Лісоруб Б., 1979 р.н., який працює у ФОП Піщанський С.В., на лісозаготівельній ділянці Немирівського лісництва Іллінецького лісгоспу під час звалювання дерев послизнувся і впав на дерево. У результаті отримав важку ускладнену закриту хребтово-спинномозкову травму.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє, що з 7 до 12 грудня офіційний сайт не працював з технічних причин, які не залежали від Управління.
В рамках Всеукраїнського тижня права у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбувся семінар на тему «Державні гарантії щодо працевлаштування молоді, застереження від тіньової зайнятості, відповідальність за нелегальне працевлаштування».
28 листопада 2016 року на виставочній колії станції Гнівань був вражений електричним струмом механік ПП «Енерго-Сервіс» (м.Хмельницький) Р., 1992 р.н., який перебував у відрядженні для виконання розкредитації вагонів-цистерн.
Перевіркою дотримання законодавства про працю одного з підприємств у Вінницькому районі встановлений факт заборгованості із виплати заробітної плати працівникам товариства станом на 1 грудня 2016 року у сумі 2248,2 тис. грн.
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці»
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що, у зв’язку із зміною розміру мінімальної заробітної плати, з ПЕРШОГО ГРУДНЯ ЗРОСЛИ РОЗМІРИ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА
Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 12 вересня 2016 року у ТОВ «Мережа сервісних станцій « ТІДІСІ-Дальнобой» зі слюсарем-ремонтником К., 1980 р.н.
Однією зі складових безпечної праці є використання працівниками засобів індивідуального захисту. Нехтування цими засобами під час виконання робіт може призвести до важких травмувань та навіть смертельних наслідків.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.