(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

11 травня 2017 року Управління Держпраці у Вінницькій області, в особі начальника Управління Володимира Марунька, та Вінницька обласна асоціація автомобільних перевізників, в особі президента Анатолія Ратовського, підписали угоду про співробітництво.
22- 26 травня 2017 року ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» проводить підвищення кваліфікації керівників та фахівців служб охорони праці за напрямом «Сучасні підходи щодо створення безпечних умов праці на підприємствах України».
2 березня 2017 року о 9:10 штампувальник ТОВ «Вінницький завод пакувальних виробів «ВІНТАР» З., 1966 р.н., при роботі на пресі у дільниці виготовлення банки, підняв захисну огорожу, одночасно заблокувавши кінцевий вимикач, щоб поправити банку, що змістилась.
Головне управління статистики у Вінницькій області надає інформацію про стан заборгованостість із виплати заробітної плати за видами економічної діяльності
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Іллінецької центральної районної лікарні щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Із 29 квітня 2017 року в Україні діє новий Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, затвержений постановою Кабінету Міністрів України «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» від 26.04.2017 № 301.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   5 травня 2017
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. В окремих районах дощ, грози.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
5 травня 2017 року на полі поблизу с. Забужжя Немирівського району (ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля», м. Гайсин) тракторист-машиніст с/г виробництва А.,1975 р.н. проводив посів сої. Зі слів чергового агронома, о 03:30 тракторист відчув біль у грудях. Скористався медичними препаратами з аптечки долікарської допомоги, однак полегшення не відбулося.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.