(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
27 червня 2019 року о 10:20 бригада служби підстанцій 35 кВ і вище АТ «Вінницяобленерго» прибула для виконання робіт до ПС 35/10 «Брусленів» (Літинський район). Поки майстер, перебуваючи за територією ПС, виписував бланк перемикань, електрослюсар Н., 1955 р.н., залишив бригадний автомобіль і зайшов на територію ПС, де його смертельно вразило електрострумом.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» повідомляє, що набирає чинності наказ Міністерства соціальної політики України 07 листопада 2018 року № 1654 «Про затвердження форм висновків експертиз стану охорони праці та безпеки промислового виробництва».
25 червня 2019 року о 14:00 контролер газового господарства Тростянецької дільниці Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» З., 1959 р.н., йшла тротуаром вул. Дружби у напрямку абонента. Несподівано знепритомніла, впала і померла.
26 червня 2019 року під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковця відбулось засідання колегії Управління, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму у ТОВ «Вінницький завод «Пневматика» за результатами проведеної комплексної перевірки підприємства.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області на вихідні очікується зниження температури повітря до помірної. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
Головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига та Костянтин Жовмір провели інформаційні зустрічі з метою ознайомити роботодавців та працівників із найбільш ефективними способами дотримання законодавства про працю.
20 червня 2019 року об 11:30 у Комунальному закладі «Козятинська обласна туберкульозна лікарня» (с. Сетринівка Козятинського району) у кабінеті виявлено мертвим М.,1981 р.н., який працював на посаді старшої медичної сестри. Напередодні, близько 18:00 він телефонував рідним, що повертається додому, та не приїхав. Ймовірна причина смерті – тромбоемболія.
До Держпраці надходять неодноразові звернення суб’єктів господарювання та інших органів центральної виконавчої влади щодо запровадження обов’язкового ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.
25 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні оперативного штабу Бершадського району, на якому розглядався рівень виконання плану заходів з підготовки до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.