(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

13 грудня у Міністерстві соціальної політики України відбувся організований Міністерством і Радою Європи міжнародний семінар щодо виконання Україною положень Європейської соціальної хартії (переглянутої)/
На Вінниччині утримуватиметься морозна погода. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах слизько.
В Управлінні Держпраці триває розгляд планів розвитку гірничих робіт гірничодобувних підприємств області на 2017 рік. Під час розгляду обговорювалось виконання виробничих показників, заявлених підприємствами у минулорічних планах розвитку гірничих робіт та заплановані обсяги виробництва на 2017 рік.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв участь у засіданні комісії з перевірки знань з питань охорони праці у філії «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м.Ладижин).
Держпраці оприлюднено проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про внесення змін до Положення про Головне управління (Управління) Державної служби України з питань праці в області»
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько зустрівся із студентами та викладачами Вінницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.
У період з 05 по 11 грудня на підприємствах України: смертельно травмовано 5 осіб.
12 грудня 2016 року з робочим візитом до України прибула Президент Литовської Республіки Даля Грибаускайте.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області минулого тижня, зокрема, розглянуто 12 справ за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 39 тис.150 грн.
8 грудня 2016 року під головуванням голови Тростянецької райдержадміністрації Леоніда Лобаня проведено засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.