(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
2 березня 2017 року фуражира ВП «Україна-Порик» ТОВ «Хмільницьке» Д., 1969 р.н., виявили біля скирти, присипаного шаром сухої січки без ознак життя.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та звязку Управління Держпраці проведено планові перевірки ТОВ БМФ «Вектор» (смт Десна) та ТОВ «Енергосервіс ЛТД» (м. Ладижин) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
На Вінниччині невелике підвищення температурного режиму. В окремих районах дощитиме, не виключені грози.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області О.Д.Ковель спільно з посадовими особами служби охорони праці ПАТ «Вінницяобленерго» провели День охорони праці в СО «Могилів-Подільські електричні мережі».
Прийнятим Урядом рішенням передбачено, що Пенсійний фонд України організовує обмін відомостями, які містять ознаки використання праці неоформлених працівників і порушень законодавства про працю, з Державною службою України з питань праці та Міністерством фінансів України
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами Вынницького цеху ПАТ «Укрвторчермет» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Чи входить виплата за шкідливі умови праці в мінімальну заробітну плату, чи виплачується понад мінімальну заробітну плату?
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку ТОВ «Енергосервіс ЛТД» (м.Ладижин) що дотримання законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.