(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантій забезпечення мінімальної заробітної плати та оплати праці на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці».
Не забудьте привітати   25 березня 2019
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Начальник відділу нагляду в АПК та СКСі Управління Держпраці Наталя Мазур взяла участь у роботі засідання Теплицької районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому, зокрема,обговорювалась робота служб охорони праці району з профілактики травматизму при проведенні весняно-польових робіт.
22 березня 2019 року посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь в урочистому покладанні квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО з нагоди 75-ї річниці визволення Вінниччини та міста Вінниці від нацистських загарбників у Другій світовій війні.
Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у черговому засіданні спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, до складу якої входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.
21 березня в Університеті державної фіскальної служби України відбувся ярмарок вакансій для студентів 3-5 курсів Навчально-наукового інституту права та інших інститутів УДФСУ.
Погода 22-26 березня   22 березня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області зберігатиметься температурний режим вищий норми для цієї пори року, посилення вітру – місцями пориви 15-20 м/с. Істотних опадів не передбачається.
Начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Андрій Куровський бере участь у роботі 3-денного семінару Державної служби України з питань праці «Організація та проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті».
Проведена семінар-нарада з проблемних питань щодо додержання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, гігієни праці, атестації робочих місць, державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.