(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

31 січня 2019 року комісія у складі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб і працівників ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» (м. Тульчин), які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує, що для запобігання нещасних випадків і аварій при використанні природного газу в побуті, необхідно пам’ятати і суворо дотримуватись вимог правил безпечної експлуатації побутових газових приладів, постійно перевіряти тягу димових і вентиляційних каналів.
30 січня 2019 року відбулось засідання колегії Вінницької облдержадміністрації «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2018 рік та основні завдання на 2019 рік», у роботі якого взяв участь начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.
У 2019 році державна служба зайнятості продовжить змінюватися на вимогу часу та удосконалювати механізми реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. Про це заявив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко під час прес-конференції в Укрінформі.
Сектором гірничого нагляду здійснюється державний нагляд на підприємствах гірничорудної та нерудної промисловості та на об’єктах виробництва вибухових речовин Вінницької області.
Міністерство соціальної політики України своїм листом від 9 листопада 2018 р. № 21833/0/2-18/53 надає роз’яснення щодо квоти робочих місць для осіб передпенсійного віку (далі – квота).
29 січня 2019 року в Інформаційному центрі Вінницького міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, на якому 500 вакансій із заробітною платою від 5 до 12 тисяч гривень пропонували 15 потужних підприємств міста
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується підвищення температурного режиму, місцями невеликі опади, на дорогах утримається ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман.
Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого Наказом Управління Держпраці у Вінницькій області від 20.11.2018 року № 1417-О, розпочато планові перевірки додержання законодавства у сферах промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.