(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна служба України з питань праці нагадує: допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено! Штраф за таке порушення становить 11690 гривень
Увага! Працюють діти!   12 червня 2018
Що повинні знати батьки, діти яких працевлаштовуються на роботу під час канікул? Яких норм законодавства має дотримуватися роботодавець, який приймає дітей на роботу?
11 червня 2018 р. відбулась семінар-нарада посадових осіб та працівників навчально - виробничих комбінатів, щодо дотримання вимог нормативно – правових актів з охорони праці під головуванням першого заступника начальника управління Держпраці у Вінницькій області Боковця В. А.
8 червня, в обласній державній адміністрації під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимира Мережка відбулась нарада з представниками контролюючих органів Вінницької області щодо застосування норм законодавства з питань державного нагляду (контролю).
Під час наради розглянули поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління.
VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження». Проблеми і перспективи сфери охорони праці в Україні
Відбулась семінар–нарада в ПраТ «Калинівський машинобудівний завод» щодо дотримання вимог законодавства з питань охорони паці, промислової безпеки та стану охорони праці на підприємствах машинобудівної галузі у Вінницькій області
В час розвитку нових технологій та постійно зростаючих вимог роботодавця, на ринку праці виникає потреба у висококваліфікованих працівниках. Як свідчить статистика, через втрату кваліфікації частина безробітних не може повернутись до продуктивної праці, тому служба зайнятості надає можливість підвищити свій фаховий рівень.
Важлива інформація! 6 червня розпочинає роботу VІ Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження»
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.