(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З посадовими особами ТОВ «Левківське» (с.Левківка Погребищенського району) фахівцем Управління Держпраці проведено семінар-нараду щодо дотримання вимог безпеки під час проведення весняно-польових робіт.
Протягом минулого тижня відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто 4 справи за ст.265 КЗпП України та накладено фінансові санкції на суму 12 тис.800 грн.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планові перевірки відділу освіти Тиврівської РДА та КЗ Тиврівський РМЦ ПМСД (смт. Сутиски) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Наші вітання   27 лютого 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
На Вінниччині коливання температурного режиму. Часом невеликі опади та посилення вітру, вночі та вранці ожеледиця, місцями туман.
На базі Немирівської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» фахівцями Управління проведено семінар-нараду інженерно-технічних працівників та посадових осіб з питань дотримання промислової безпеки та охорони праці під час виконання весняно-польових робіт.
Як завжди, у номері різноманітні та актуальні матеріали, які зацікавлять не лише спеціалістів з охорони праці, а й пересічних читачів.
З приходом весняного потепління крига на водоймах стає слабкою, що в свою чергу несе небезпеку і підвищує ймовірність виникнення нещасних випадків. Не зважаючи на потенційну небезпеку, рибалки-любителі продовжують облаштовуватись на річках та ставках, а дорослі та діти здійснювати прогулянки по льоду.
У Теплицькій райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яке провела голова райдержадміністрації Людмила Марцин. У роботі засідання взяла участь начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Мазур.
Головний державний інспектор відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич взяла участь у роботі інформаційно-консультативного семінару, проведеного Вінницькою обласною організацією товариства «Знання» на базі Філії ДП «Сервісно-видавничий центр» у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.