(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Прем′єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду 17 травня представив основні положення проекту закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення пенсій», який формує засади запропонованої Урядом пенсійної реформи та дозволяє вже з 1 жовтня 2017 року підвищити пенсії 9 млн українських пенсіонерів.
На онлайн-прийомі обговорили випробування імпортних вибухових матеріалів та дії навчально-курсових комбінатів щодо ігнорування суб’єками господарювання навчання з охорони праці.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. В окремих районах дощ, окремі грози.
Для догляду за дорослим членом сім’ї та/або хворою дитиною, старшою 14 років, при лікуванні в амбулаторно-поліклінічних умовах листок непрацездатності видається на термін до 3 днів. Як виняток, може бути продовжений, але не більше 7 календарних днів.
16 травня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Міністр соціальної політики заявив в інтерв’ю про відстоювання позиції у переговорах з Міжнародним валютним фондом щодо можливості підвищення рівня мінімальної заробітної плати у 2018-2019 роках, з передбаченням наслідків.
В.о начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випалків на виробництві та професійних захворювань в Україні у Вінницькій області В.І.Яворський взяв участь в урочистому нагородженні учениці 11-А класу Бершадської школи №1 Катерини Хмарук за зайняте 2 місце у конкурсі малюнку «Охорона праці очима дітей».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 13 перевірок дотримання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
11 травня 2017 року на полі СТОВ «Агрофірма «Світанок» при змішуванні мінеральних добрив змішувачем, який працював від валу відбору потужностей (ВВП) трактора МТЗ-82, одяг підсобної робітниці Г., 1963 р.н. , був захвачений неогородженою частиною ВВП, внаслідок чого жінка отримала тяжкі травми.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.