(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

11-12 квітня в Одесі, з ініціативи журналу «Промислова безпека», на базі одного з провідних підприємств України «Інфоксводоканал» відбудеться ІІ Всеукраїнський семінар-тренінг «Газонебезпечні роботи. Організація навчання персоналу безпечному виконанню робіт».
28 лютого 2017 року у Тудьчині, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Побережника, проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У роботі засідання взяли участь головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області Михайло Жданюк.
Проведено нараду в ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» філії «Бершадський райавтодор» (Воронянське–І родовище гранітів) з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами, щодо дотримання правил розробки родовищ та законодавства з охорони праці.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Фахівці Держпраці провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Чернівецька автоколона» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму під час ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів.
У період з 20 по 26 лютого на підприємствах України смертельно травмовано 9 осіб: по 2 особи – на підприємствах Львівської та Харківської областей; по 1 особі – на підприємствах Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Київської та Рівненської областей.
Державною службою України з питань праці відповідно до Закону України «Про охорону праці» було опрацьовано регуляторний акт: проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів».
На чисельні звернення керівників підприємств 13-15 березня 2017 року у ДП «Головний навчально-методичний центр Держпраці» відбудеться семінар-навчання на тему: «Зміни у законодавстві, що регулюють трудові відносини з найманими працівниками. Зарплатні нововведення, індексація заробітної плати».
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та звязку Управління Держпраці проведено нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Корсар» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки
Законопроект щодо декомунізації свят радянського періоду в Україні доопрацюють. Інститут національної пам’яті обіцяє компроміс стосовно скасування 8 березня і травневих свят. Про це розповів голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.