(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

4 липня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Вінницького обласного центру зайнятості Галини Скоковської із заступником начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Аллою Горбатюк та начальником відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергієм Гаєвим.
Під керівництвом заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Алли Горбатюк головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів провели інформаційно-роз’яснювальні семінари з питань додержання законодавства про працю у Могилів-Подільському районі.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2019 рік», затвердженого наказом Управління Держпраці у Вінницькій області від 20.11.2018 року № 1417-О, розпочато планову комплексну перевірку Комунального підприємства Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго».
До посадових осіб Державної служби України з питань праці звернулась мешканка міста Миколаєва Алла Ряжських. Жінка просила допомогти розв’язати складну ситуацію, яка склалася навколо газової котельні розташованої на даху її будівлі, внесеної до Переліку об’єктів культурної спадщини.
За участю представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, начальників територіальних органів Держпраці та державних підприємств, що входять до сфери управління Держпраці, у Дніпрі відбулось засідання колегії Державної служби України з питань праці. Вів засідання Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника у травні 2019р. становила 9055 грн, що в 2,2 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Порівняно з квітнем 2019 року розмір заробітної плати збільшився на 2,8%, а відносно травня 2018р. зросла на 20,2%.
ФССУ протягом 2018 р. надав матеріальне забезпечення понад 2,5 млн застрахованих осіб. Витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності у порівнянні з 2017 р. збільшились на 1 679,4 млн грн, або на 27,7 відсотка. При цьому, загальна кількість днів тимчасової непрацездатності порівняно з 2017 р. збільшилась на 5,7 % і становить 37 759 242 дні.
Державна інспекція праці Литовської Республіки нагадує, що знання трудових прав важливе не тільки для працівників Литви, але й для громадян інших країн. Так, кількість громадян України та Білорусі, які звернулися до Державної інспекції праці Литовської Республіки за останні роки, зросла.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє: сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 червня 2019 року становила 17,0 млн. грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 травня 2019р.) зменшилась на 9,6% або 1,8 млн. грн.
Погода 2-6 липня   2 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується очікуються грози, місцями град, 2 липня шквали 15-20 м/с.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.