(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сьогодні, 21 травня 2019 року, в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області пройшла семінар-нарада з питань літнього відпочинку та оздоровлення дітей.
17 травня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ був проведений черговий семінар для безробітних на тему: «Семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці. Найманий робітник та законодавство про працю».
Комісія у складі начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур (голова), головних державних інспекторів Романенко А.В., Павличука М.О. провела нараду та перевірку знань - вимоги безпеки під час експлуатації електрогосподарств у посадових осіб та інженерно-технічних працівників смт. Теплик.
З нагоди сторіччя Міжнародної організації праці Федерація профспілок України за підтримки Бюро МОП з питань діяльності трудящих провела конференцію «Сторіччя МОП. Майбутнє сфери праці».
Журнал «Охорона праці» запрошує на VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці – 2019». Інтеграція систем безпеки підприємств та організацій на основі управління ризиками» (28-30 травня 2019 року, м. Київ, готель «Братислава»).
ГАРЯЧІ ТЕМИ №5, 2019: Внутрішня документація спеціаліста з ОП, форум «Безпека праці-2019» — підбиваємо підсумки, унікальний досвід ПАТ «Центренерго»: захист від вибуху.
Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами у 1 кварталі 2019 року здійснювалось відділеннями управління виконавчої дирекції ФССУ у Вінницькій області відповідно до вимог ЗУ«Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»
16 травня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у засіданні обласного оперативного штабу з координації організації та проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яке відбулось під керівництвом заступника голови ОДА Ігоря Івасюка в селекторному режимі.
Погода 17-21 травня   17 травня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми, пориви вітру 15-20 м/с, дощ, місцями значний, місцями грози, туман.
Сьогодні в Україні відзначається День вишиванки і працівники Управління Держпраці у Вінницькій області приєдналися до святкування, одягнувши свої найяскравіші національні вбрання.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.