(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Жмеринської центральної районної лікарні щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форм висновків експертиз у сфері охорони праці та системи їх нумерації» розроблений Державною службою України з питань праці відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» та на виконання пункту 3 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки.
В офісі Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України відбулася робоча нарада представників Державної служби України з питань праці, Федерації профспілок України та профспілки будівельників. Предметом обговорення був проект наказу Мінсоцполітики щодо мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
У травні українці, завдяки святам, чимало відпочивали. У червні жителів України також очікують додаткові вихідні.
В Управлінні Держпраці у ВАінницькій області відбулось профнавчання головних державних інспекторів відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у зв’язку із набуттям чинності Постанови Кабміну України № 295 від 26.04.2017 р.
Робота виконана відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня.
Міністерство охорони здоров′я України у листі «Щодо питань проведення медичного огляду та спеціальної перевірки» повідомляє, що медичний огляд та спеціальна перевірка здійснюються відносно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.
На особистому прийомі Голови Держпраці йшлося про особливості використання вогнегасників для шахт та захист трудових прав працівників Національної опери України.
17 травня 2017 року комісія Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України з питань охорони праці та Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів працівників та посадових осіб Вінницького національного аграрного університету.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.