(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Держпраці оприлюднено проекти регуляторних актів «Правила безпеки в нафтогазодобувній промисловості» та «Правила охорони праці та безпечної експлуатації технологічних трубопроводів».
Відділом нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері проведено наради щодо попередження виробничого травматизму та дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації посудин, що працюють під тиском та продуктів розділення повітря.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
Погода на Вінниччині визначатиметься температурним режим близьким до норми. Випадатиме сніг, на дорогах ожеледиця.
Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Н.А.Мазур взяла участь у роботі інформаційно-консультативного центру Теплицької райдержадміністрації.
Головний навчально-методичний центр Держпраці на чисельні звернення керівників підприємств 16–18 січня 2017 року проводить семінар-навчання для керівників та фахівців відділів оплати праці підприємств на тему:«Зарплатні нововведення. Індексація заробітної плати: реалії сьогодення».
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом поточного тижня розглянули та погодили ряд планів розвитку гірничих робіт та планів видобутку і втрат підземних вод.
Наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області створено три комісії зі спеціального розслідування нещасних випадків зі смертельним наслідком, з тяжким наслідком та групового нещасного випадку.
16 грудня 2016 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 5 квітня 2016 року о 10:00 з лісорубом К., 1959 р.н., працівником ФОП Піщанський С.В.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.