(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим дещо нижчий норми. В окремих районах дощитиме, не виключена грозова діяльність.
8 лютого 2017 року, у з’вязку зі снігопадом, виїзди працівників СО Липовецькі ЕМ ПАТ «Вінницяобленерго» на об’єкти обслуговування не здійснювались. Тож тракторист К., 1975 р.н., вийшов з території Липовецьких ЕМ до знайомих, які живуть неподалік, і там поскаржився на різке погіршення самопочуття та помер.
«Підвищення пенсій відбуватиметься не завдяки інфляційним грошам, а за рахунок додаткових надходжень коштів з економіки, тому ні про яку інфляцію мова йти не може», – заявив Міністр соціальної політики в інтерв’ю одному з українських телеканалів.
На запит обласного профпатолога працівниками відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області продовжується розслідування підозри на професійне захворювання гр. Ш.
22 травня 2017 року о 10:10, у приміщенні фарбувальної дільниці ТОВ НВП «АСТОК» під час знайомства із місцем роботи, помер Г., 1975 р.н., який був направлений Правобережним центром зайнятості м. Вінниці для працевлаштування фарбувальником приладів і деталей.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку, Управлінням Держпраці у Вінницькій області проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У рамках проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» спеціалісти з питань адміністрації праці, інспекції праці, безпеки та гігієни праці провели тренінг для інспекторів праці зі Львівської, Одеської, Херсонської та Черкаської областей, в яких пілотувала інспекційна кампанія з подолання незадекларованої праці.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом».
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку Жмеринської центральної районної лікарні щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.