(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час виконання суднобудівних та судноремонтних робіт».
Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах» розроблено Державною службою України з питань праці відповідно до статті 43 Конституції України та Закону України «Про охорону праці»
В управлінні агропромислового розвитку Липовецької райдержадміністрації проведено нараду з працівниками агропромислового комплексу району щодо безпечного проведення весняно-польових робіт, у роботі якої взяв участь працівник Управління Держпраці у Вінницькій області.
Відбулось засідання Президії Федерації профспілок області з порядком денним: «Про роботу членських організацій ФПО у забезпеченні колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин в умовах проведення реформ».
Зі змінами до законодавства від 1 січня 2017 року та підняттям мінімальної зарплатні у працівників підприємств, зокрема бухгалтерів, виникають запитання, які стосуються доплат до мінімальної зарплатні, індексації, надбавок тощо. Так, онлайн-прийом громадян Дніпропетровської області відвідала Людмила Комкова – бухгалтер однієї з мереж магазинів області.
Першого березня під час засідання Уряду Міністр соціальної політики спростував недостовірну інформацію, поширювану деякими політиками, щодо масового припинення господарської діяльності фізичними особами-підприємцями у 2017 році.
9 березня 2017 року Голова Держпраці звітуватиме про підсумки діяльності Державної служби України з питань праці за 2016 рік
По області утримуватиметься температурний режим вищий за норму. В окремі дні дощитиме. Вночі та вранці туман.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Енергооблік» ТОВ-НВП «Гремпіс» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
В Управлінні праці та соціального захисту населення Чечельницької райдержадміністрації, за участі фахівців Управління Держпраці, відбулось засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці працівників агропромислового комплексу району.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.