gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці», за підтримки Державної служби України з питань праці, проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
У зв’язку із набуттям чинності наказу Міністерства розвитку економки, торгівлі та сільського господарства «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Державною службою України з питань праці», в Управлінні Держпраці відбулось навчання з питань використання затверджених форм документів з метою забезпечення єдиних підходів до оформлення документів, які складаються за результатами здійснення заходів державного нагляду (контролю).
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі».
Відповідно до доручення Прем’єр-Міністра України Д. Шмигаля до листа Мінекономіки від 18.12.20 №4708-01/74872-01, Управлінням Держпраці у Вінницькій області активізовано роботу з питань погашення заборгованості суб’єктами господарювання регіону.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу роботодавців на необхідність посилення контролю за організацією безпеки на виробництві через ускладнення погодних умов.
Посадові особи Держпраці взяли участь у вебінарі на тему: «Бізнесу про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?», який було організовано Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Небезпека у вигляді різних негативних факторів може нас підстерігати практично скрізь. Навіть на нанешкідливіших робочих місцях можна говорити про шкідливий вплив комп’ютерів, тривалої сидячої роботи і про багато іншого. Але в цій статті хотілося б торкнутися шкідливих виробничих факторів, з якими люди мають справу на підприємствах.
26 січня 2021 року об 11 годині на території 6-го виділу 70-го кварталу Вінницького лісового господарства (с.Грижинці Гніванської ОТГ), сильний порив вітру вирвав дерево з корінням і воно впало на 45- річного лісоруба.
Оприлюднено для обговорення проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження форми звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядку її подання».
Комісія під головуванням начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олега Ковеля провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників суб′єктів господарювання м. Вінниці та області, які пройшли навчання у ДП ТОВ «Синтез –Союз» «УКК».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.