(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 липня 2019 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Медики мають право на додаткову відпустку, пенсії на пільгових умовах та інші преференції. Розповідаємо, на які пільги і у яких випадках можуть розраховувати медичні працівники.
Погода 12-15 липня   12 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми та дещо нижче. Місцями короткочасні дощі, грози.
14 травня 2019 року о 01:00 у котельні ТОВ «Украфлора-Вінниця» (Вінницький район) під час огляду бункера теплогенератора КВТ-5000МА підсобний працівник Т., 1959 р. н., самовільно переліз через обмежувач з оглядового майданчика на решітку бункера і почав лопатою проштовхувати щільний шар трісок, які не проходили через решітчасте огородження до шнека. Він оступився, втратив рівновагу і впав на підлогу котельні з висоти 3,1 м, отримавши несумісну з життям черепно-мозкову травму.
Управління Держпраці Вінницькій області нагадує про те, що всі роботи, які проводяться на підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, вимагають посиленої уваги, особливо у літній період часу, і є роботами підвищеної небезпеки.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» 28 серпня 2019 року проводить семінар-навчання на тему: «Атестація робочих місць за умовами праці».
10 липня 2019 року о 02:00 у філії «Переробний комплекс»ТОВ «Вінницька птахофабрика» (м. Ладижин) на дільниці заморозки тушки підсобний робітник Р., 1966 р.н., відчув погіршення самопочуття і звернувся в медпункт. Медпрацівник викликав швидку допомогу. Однак лікарі не змогли допомогти, Р. помер.
За рішенням Конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2018 році учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» визначено:
На базі ВП «Вінницяелектротехнологія» ДП «НЕК «Укренерго» з 9 до 12 липня проводиться галузева нарада-семінар з питань охорони праці енергопостачальних компаній Міненерговугілля України, у роботі якої бере участь начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області Олег Ковель.
8 липня 2019 року о 19:00, при поверненні з відрядження з м. Вінниці чотири працівники КП «Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» – водій Г., 1966 р.н., медична сестра Л., 1981 р.н., інспектор з кадрів В., 1970 р.н., та бухгалтер Д., 1992 р.н., потрапили у ДТП, у результаті якої отримали травми різного ступеня важкості.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.