(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження з м. Київ на власному автомобілі.Близько 20:00 на 27-му кілометрі траси Київ-Житомир, біля с. Мила, лікар зупинив автомобіль, щоб надати допомогу людині, і був збитий автомобілем ВАЗ, що рухався по трасі.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено низку семінарів-нарад, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Святкуємо разом   5 лютого 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Працівниками сектору гірничого нагляду проведено нараду у ПрАТ «Турбівський каоліновий завод» p інженерно-технічними працівниками та посадовими особами щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Як зазначається у флагманській доповіді Міжнародної організації праці «Перспективи зайнятості та соціального захисту в світі в 2018 році», хоч загальносвітовий рівень безробіття стабілізується, однак у багатьох регіонах планети показники безробіття і дефіцит гідної праці залишаться незмінно високими.
Працівниками Управління Держпраці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками колективного багатопрофільного малого підприємства-фірми «Діапазон-Експрес» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для запобігання виробничому травматизму.
План комплексних заходів державного контролю на 2018 рік оновлено на підставі звернень низки контролюючих органів, а саме: Держпраці та Держгеонадра.
Фахівець відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів взяла участь і виступила на інформаційно-консультативному семінарі-практикумі для головних бухгалтерів підприємств м.Вінниці, який провела Вінницька обласна організація товариства «Знання» .
Із лютого 2016 року Державною службою України з питань праці з метою економії часу та коштів заявників впроваджено роботу онлайн-приймальні громадян.
Національне агентство із запобігання корупції нагадує, що Закон України «Про запобігання корупції» визначає обов’язок подання та оприлюднення електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.