(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На виконання доручення Прем’єр-міністра України з 20 по 31 січня відбулася інформаційна кампанія, під час якої 600 інспекторів Держпраці відвідали понад 184 тисячі роботодавців у сферах торгівлі товарами та послугами, готельно-ресторанного бізнесу по всій території України. Ця кампанія стала першим етапом заходів з детінізації зайнятості.
Посадові особи Управління Держпраці у Козятинській міськрайонній філії Вінницького ОЦЗ провели робочу зустріч з представниками райдержадміністрації, податкової інспекції та роботодавцями району, під час якої обговорили хід виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».
Кожен найманий працівник має право на здорові та безпечні умови праці, нормований робочий час, оплачувані відпустки й лікарняні, допомогу в разі нещасного випадку на роботі. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
Начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Анатолій Ткачук провів нараду із заступником генерального директора ТОВ «Рембудмонтаж ВВС» Миколою Шпуком та інженером з охорони праці ТОВ «Вінницябуд» Віталієм Присяжнюком, під час якої розглянули стан травматизму у будівництві та заходи для запобігання нещасним випадкам.
Уряд створює цивілізовані умови роботи та забезпечує легальне працевлаштування. Кроки в цьому напрямі та перші результати обговорили на нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.
Законопроект «Про працю» №2708 осучаснює трудові відносини та відкриває нові можливості як для роботодавців, так і для працівників. Трудовий договір гарантуватиме працівнику захист, гідні умови та оплату праці. Крім того, офіційне оформлення працівників підвищить рейтинг роботодавців.
Погода 18-22 лютого   18 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Мінлива хмарність, 20 лютого вдень невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах ожеледиця.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»
Національне агентство з питань запобігання корупції надало нові роз’яснення щодо заповнення декларацій. До них додано навчальні відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та«Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.