(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У зв’язку з децентралізацією функцій органів державної влади та відповідно до нового порядку певні повноваження з нагляду за додержанням законодавства про працю в містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах виконуватимуть інспектори праці.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головне управління статистики у Вінницькій області наводить дані про зареєстроване безробіття та працевлаштування зареєстрованих безробітних у 2017 році
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин та проектів робіт на проведення геологічного вивчення питних підземних вод.
23 травня 2017 року на території тракторного стану ПАТ «Дружба-ВМ» (Шура-Копіївська Тульчинського району) охоронниця К., 1973 р.н., перебувала неподалік трактора із садовим оприскувачем, Який розпочав рух назад, а жінка цього не завважила. Внаслідок наїзду охоронниця отримала переломи тазу.
Нині діюче законодавство, зокрема Кодекс законів про працю України, не встановлює конкретних випадків, порядку та обмежень застосування ненормованого робочого часу. Між тим, саме через правову неврегульованість ненормований робочий день активно і досить часто застосовується роботодавцями.
24 травня 2017 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про готовність атракціонної техніки, встановленої у Вінницькій області, до роботи у літній період 2017 року».
Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки»: Роман Чернега представив Концепцію реформування загальнодержавної системи управління охороною праці в Україні
24 травня 2017 року комісія Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства України з питань охорони праці та Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів працівників та посадових осіб ТОВ ПК «Зоря поділля» (м. Гайсин).
2 листопада 2014 року о 02:45 оператор зерносушарки ПОСП «Нападівське» (Калинівський район) Я., 1960 р.н., піднявшись по дерев’яній драбині на висоту 4 м, намагався за допомогою труби закрити засувку, щоб припинити подачу вологого зерна. Він втратив рівновагу і впав на асфальт.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.