(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Для безробітних громадян, які перебувають на обліку у Державній службі зайнятості, фахівцями Бершадської районної філії Вінницького ОЦЗ та Управління Держпраці у Вінницькій області проведено спільний семінар на тему: «Формування та розвиток навичок ефективної комунікації під час пошуку роботи...
Упродовж перших шести місяців 2019 року Фондом соціального страхування України було профінансовано листки непрацездатності на загальну суму 4,57 млрд гривень. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у січні-червні склав 269,7 грн, що на 28,4% більше, ніж за той же період минулого року.
Протягом І півріччя 2019 року до Управління Держпраці у Вінницькій області надійшло 282 звернення від 455 громадян (270 – заяви, 12 – скарг). З них: 73 повторних звернення, 11 колективних, 103 надійшло поштою від громадян особисто, 37 через органи влади, 142 від інших органів установ і організацій.
Пропонуємо вашій увазі статті: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО УГОДУ З ГРМ? (нове у законодавстві щодо відповідальності за безпеку користування газовими мережами), ТРИ ЗАХОПЛИВІ ДНІ (що корисного отримали учасники VII науково-практичної конференції) та ін.
Погода 16-20 липня   16 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми та дещо нижче. Місцями короткочасні дощі, грози.
За даними Державної служби України з питань праці кількість нещасних випадків на виробництві у цілому зменшилась, порівняно із І півріччям 2018 року, – 1943 проти 2061, однак зросла кількість смертельних – 207 проти 187.
Під час навчального візиту в рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» у Лісабоні Голова Держпраці Роман Чернега та Генеральний інспектор Органу з питань умов праці Португалії Луіза Гімарейш підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Держпраці та Органом з питань умов праці Португалії.
З метою гармонізації національного законодавства з охорони праці до рамкової Директиви Ради ЄС розроблено проект нової редакції Закону «Про охорону праці» . Робоча назва законопроекту «Про безпеку праці та здоров’я працівників», який за планами Уряду має бути прийнятий у 2020 році.
11 липня 2019 року в управлінні виконавчої дирекції ФСС України у Вінницькій області проведено нараду під головуванням начальника управління Михайла Олійника з начальниками відділень та керівниками структурних підрозділів управління за підсумками роботи управління виконавчої дирекції за І півріччя 2019 року та з актуальних питань.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.