gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у черговому засіданні спеціальної комісії з питань вирішення спорів при управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, яке відбулось 3 лютого 2021 року. До складу спеціальної комісії входять по два представники від місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб та страхувальників.
Т.в.о. Голови Держпраці Віталій Сажієнко взяв участь у черговому засіданні Урядової комісії з розслідування причин виникнення надзвичайної ситуації, що сталася 21 січня у Харкові, внаслідок якої загинуло 16 людей літнього віку.
В актовому залі Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації відбулась спільна робоча нарада за участю представників Управління Держпраці у Вінницькій області, ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України», Управління ВД ФСС України у Вінницькій області, Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації.
Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 27.10.2020 № 2161 «Про затвердження форм документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Державною службою України з питань праці» затверджено уніфіковані форми документів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю).
Державна служба України з питань праці реалізує заходи, запропоновані в проєкті Національного плану дій з подолання незадекларованої праці, розробленого за підтримки Проєкту ЄС-МОП у 2018 році.
Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує взяти участь в онлайн-семінарі «Безпека в замкнених просторах», який відбудеться у форматі онлайн-відеотрансляція у ZOOM 11 лютого 2021 року з 11.00 до 13.00.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 січня 2021 року становила 20,4 млн грн, яка у порівнянні до попереднього місяця (до 1 грудня 2020р.) збільшилась на 11,0%.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє, що середня номінальна заробітна плата штатного працівника у грудні 2020р. становила 12251 грн, що в 2,5 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (5000 грн). Порівняно з листопадом 2020р. розмір заробітної плати збільшилися на 13,7%, а за останні 12 місяців (відносно грудня 2019р.) зріс на 14,9%.
На виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталія Сажієнка, для працівників Управління Держпраці у Вінницькійй області проведено превентивний захід щодо запобігання корупції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.