(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Комісія у складі працівників Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «Аграна Фрут Україна», які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання, під час яких виявлено неналежно оформлених працівників.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології в області очікується зниження температура повітря, хмарна погода без опадів, на дорогах ожеледиця.
З 28 листопада 2018 року у 10 областях України запроваджується режим воєнного стану – терміном на 30 днів. У переліку - Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області. Президент включив до Указу лише кілька заходів з 24, передбачених у законі. Більшість - стосуються Збройних Сил, Нацгвардії, СБУ та МВС.
Коментуючи ситуацію стосовно введення воєнного стану на території області, голова облдержадміністрації зазначив: «Ми говоримо про особливий правовий режим, який буде введено на території області. Маємо на території 32 км кордону з Придністров′ям. Ще у 2014-2015 роках вжито достатньо серйозних заходів: викопано 30 км великого протитанкового рову...»
10 вересня 2018 року електромонтер Б., 1960 р.н., СО «Іллінецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» виконував огляд КТП №349 у с. Іллінецьке. О 14:47 він упав з драбини і вдарився головою об бетонну конструкцію КТП. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
27 листопада 2018 року у конференц-залі готелю «Поділля» у Вінниці розпочався семінар на тему «Концепція реформування системи управління охороною праці в Україні на основі управління ризиками. Інструмент реалізації концепції – ISO 45001: 2028», який організувала і проводить «Академія управління ризиками в системах менеджменту» при редакції журналу «Охорона праці».
Нагадуємо, що з 1 грудня 2018 року розмір прожиткового мінімуму становить: загальний показник - 1853 грн.; дітям до 6 років - 1626 грн.; дітям віком від 6 до 18 років - 2027 грн.; працездатним особам - 1921 грн.; особам, які втратили працездатність - 1497 грн.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» зі змінами розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
3 липня 2018 року, о 15:50 на елеваторному комплексі у с.Маяки Тульчинського району (ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина») під час очистки приводу шнека від залишків зерна у середині металевого силосу Z2 апаратником оброблення зерна К., 1986 р.н., стався захват лопати шнеком, працівник упав і отримав важкі травми обох ніг.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.