(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 19-23 липня   19 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Місцями невеликі короткочасні дощі.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Грандлітоїл» (с. Дружне Калинівського району) щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання пільг та компенсацій працюючим у несприятливих умовах.
Головний державний інспектор Олександр Іконніков взяв участь у засіданні районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, на яке були запрошені керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств Барського району.
17 травня 2019 року о 23:20 у дробильно-сортувальному цеху №1 ТОВ «Демидівський граніт» (с. Демидівка Жмеринського району), стався нещасний випадок зі смертельним наслідком – під час очищення стрічкового конвеєра дробарки КСД–1750 дробильник Г., 1969 р.н., потрапив під натяжний барабан. Смерть настала від тупої травми грудей, що ускладнилась травматичним шоком.
Проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» (нова редакція), розроблений Державною службою України з питань праці на виконання статей 419–425 Глави 21 «Співробітництво у сфері зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей», Розділу V «Економічне і галузеве співробітництво», Додаток XL до Глави 21 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами
17 липня 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбувся «круглий стіл» на тему «Першочергове завдання роботодавця – своєчасна виплата заробітної плати» із представниками економічно активних підприємств, у яких станом на 01.07.2019 року є заборгованість із виплати заробітної плати працівникам.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») інформує, що наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 15.11.2018 року № 305 затверджені ДБН В.2.5-20:2018 Газопостачання (на заміну ДБН В.2.5-20-2001).
16 липня 2019 року у Крижопільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості, відбувся семінар за участю головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Віктора Жовтяка. На семінарі розглядались питання легальної зайнятості та дотримання норм чинного законодавства про працю.
16 липня 2019 року комісія у складі фахівців Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці у посадових осіб органів місцевого самоврядування та навчальних закладів Жмеринського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 затверджено Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» організовує 7 серпня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.