(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У період з 22 по 28 травня на підприємствах України: смертельно травмовано 6 осіб.
Голова Держпраці Романа Чернега, відповідаючи на запитання громадян Кіровоградської області, зосередився на питанні видачі дозволів на газозварювальні роботи.
Ключовим принципом роботи контролюючих органів, зокрема Державної фіскальної служби, має стати зміна відносин з діловими колами та відновлення поваги до підприємництва. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду 31 травня.
21 лютого 2017 року о 16:45 працівник ПП Поліщук А.В., водій К., 1967 р.н., перебуваючи за кермом автобуса ПАЗ 32051, виїхав з території підприємства на заправку. Проїхавши по вул. Обухова (м.Калинівка), повернув на нерегульований залізничний переїзд і, не надавши переваги потягові, що рухався з Хмельницького до Вінниці, здійснив зіткнення з ним.
На Вінниччині місцями дощитиме, окремі грози з посиленням вітру, не виключений град, температурний режим коливатиметься.
122 нормативно-правових акти, які регулюють сферу охорони праці, техніки безпеки та санітарії на підприємствах і установах, сьогодні втрачають чинність на території України. Відповідний наказ Міністерства соціальної політики від 10 квітня 2017 року №592 30 травня 2017 набув чинності.
З метою надання інформаційно-методичної та практичної допомоги підприємствам України з питань гігієни праці та атестації робочих місць ДП «ГНМЦ» 20 червня 2017 року проводить семінар-практикум на тему: «Реформування національного законодавства з питань гігієни праці та атестації робочих місць».
Як ми вже повідомляли, 12 лютого 2017 року близько 16:30, під час транспортування чотирьох хворих дітей у супроводі батьків до обласної дитячої лікарні, автомобіль екстреної медичної допомоги «ГАЗ 2752-288», який рухався по вул. Шимка у напрямку Немирівського шосе, зіткнувся з автомобілем «Лада Калина», що здійснював поворот з вул. Ю.Клена.
Представник Управління Держпраці у Вінницькій області побував на святі останнього дзвоника у двох школах Ямпільського району, щоб вручити нагороди переможцям відбіркового регіонального туру VІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.