(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

2 березня, відбулася оперативна нарада, яку провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у зв’язку з надзвичайною ситуацією на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» у с. Глухів Сокальського району Львівської області.
Проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з використанням і переробкою мінеральної сировини на підприємстві ТОВ «Бетон центр» (смт. Стрижавка Вінницького району.
26 грудня 2016 року о 17:15 водій ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» М., 1988 р.н., під час доставки води у 18-літрових бутлях у приміщення заводу «Аналог», на другому поверсі виробничого корпусу №1 впав у шахту ліфта з висоти 6 м.
Управлінням Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ТОВ «Поділля-тара» (смт. Браїлів) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У Гайсинській райдержадміністрації проведено семінар-навчання 168 працівників Гайсинського і Теплицького районів, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт, транспортуванням та зберіганням пестицидів та агрохімікатів під час проведення весняно-польових робіт.
2 березня 2017 року в приміщенні Ямпільської райдержадміністрації із керівниками підприємств, установ та організацій району всіх форм власності проведено семінар-нараду щодо змін у законодавстві в сфері господарської діяльності, які набули чинності з 1 січня 2017 року.
Голова обласної державної адміністрації підписав розпорядження Про оголошення у Вінницькій області 03 березня 2017 року Днем жалоби.
Метою проведення пенсійної реформи в Україні є підвищення рівня і якості життя людей. Про це в ефірі радіо «Ера FM» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час виконання суднобудівних та судноремонтних робіт».
Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці в архівних установах» розроблено Державною службою України з питань праці відповідно до статті 43 Конституції України та Закону України «Про охорону праці»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.