(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

11 квітня 2019 року у Вінницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців за участю заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.М.Партій, яка ознайомила присутніх з Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та порядком накладання фінансових санкцій за невиконання вимог законодавства про працю та зайнятість населення.
11 квітня 2019 року начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель провів нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ВП «Ладижинська ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго», щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму та з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці.
Про це у своїх повідомленнях, що надійшли до фіскальної служби Вінницької області 1 січня по 1 квітня 2019 року, проінформували близько 10,7 тисяч роботодавців Вінниччини.
Погода 12-16 квітня   12 квітня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вище норми. Вітер північно-східний, помірний. Місцями невеликий дощ.
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
2 березня 2019 року близько 7:00 стався нещасний випадок з двірником Комунального підприємства «Хмільниккомунсервіс» Хмільницької міської ради К., 1969 р.н. Потерпіла у світловідбиваючому жилеті безпеки прибирала тротуар, коли на неї здійснив наїзд автомобіль Тойота Ленд Крузер. Від сильного удару К. відкинуло на середину проїжджої частини. Жінка померла на місці пригоди від сполучної травми тіла.
За ініціативи Мінсоцполітики, підтримки та сприяння Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» з 1 по 5 квітня ц. р. в м. Ірпінь відбувся тристоронній технічний семінар.
Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників КП «Погребищенська ЦРЛ» та амбулаторій сімейної медицини, які пройшли навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.
8 квітня 2019 року о 14:30 стався нещасний випадок з тяжким наслідком на деревообробній дільниці ТОВ «БМУ – 3» (м. Вінниця) з верстатником деревообробних верстатів Ц., 1983 р.н. Під час налаштування фрезерного деревообробного станка потерпілий пропускав заготовку дошки, рука потрапила під фрезу, внаслідок чого сталась травматична ампутація 2,3 і 5 пальців лівої руки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.