(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Кабінет Міністрів України своєю постановою від 24.05.2017 № 350 затвердив Порядок здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (контролю), який визначає процедуру виконання комплексних планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності органами державного нагляду (контролю).
У рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки» відбулось нагородження переможців щорічного конкурсу «Лідер року у сфері управління ризиками». У номінації «Лідер року - підприємство» найкращим підприємством визнано ПАТ «Вінницяобленерго».
Підтримка та ухвалення проекту пенсійної реформи, запропонованої Урядом, з боку Президента України та Верховної Ради України дозволить розширити перелік робіт та професій з правом пільгового виходу на пенсію, збільшити пенсійні виплати на понад 1 тис. грн, і скасувати оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.
2 червня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
На Херсонщині триває триденний семінар-нарада «Про підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери». У заході беруть участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпраці, ФПУ, начальники відділів охорони праці підприємств області.
У Міністерстві соціальної політики України роз′яснили, як оплачується надурочна робота за погодинною, відрядною системами оплати праці та у разі підсумованого обліку робочого часу.
В.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області В.Яворський спільно з начальником відділення виконавчої дирекції Фонду у Барському районі А.Слободяном провели особистий прийом потерпілих на виробництві, які проживають у м. Бар.
Уряд на своєму засіданні 31 травня затвердив новий прогнозний рівень середньої заробітної плати у 2017 році на рівні 7104 гривень замість запланованого 5988 грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.