(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

19 березня 2019 року о 9:30 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком із завідувачем складу ПП «Хутір» (с. Богачів Немирівського району) П., 1963 р.н. Під час перевірки завантаження ящиків з продукцією в автомобіль, П. несподівано знепритомніла. Викликані лікарі «швидкої» надавали медичну допомогу протягом 25 хвилин, але врятувати життя не вдалось.
Ювілейний – 300-й – номер журналу вийшов спецвипуском про новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України 17 квітня 2019 року № 337, який набуде чинності 1 липня 2019 року.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук протягом тижня провела п’ять семінарів для фізичних осіб – підприємців та безробітних Чечельницького району.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено комплексну планову перевірку у сферах промислової безпеки, охорони праці та здійснення державного гірничого нагляду на ПрАТ «Жежелівський кар’єр».
Державна інспекція праці Литовської Республіки відзначила своє 100-річчя. Зважаючи на багаторічне співробітництво з Державною службою України з питань праці, на офіційний урочистий захід до Вільнюсу було запрошено Голову Держпраці Романа Чернегу.
30 травня 2017 року близько 15:00 стався нещасний випадок з тяжким наслідком з фізичною особою – підприємцем К., 1971 р.н. Під час розпилювання колод на дошки на саморобній стрічковій горизонтальній пилорамі полотно пилки лопнуло і його фрагмент поранив ліву руку, ушкодивши плечову артерію, вену та серединний нерв.
Погода 7-11 червня   7 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується відносно висока температура повітря, короткочасні дощі, місцями грози, місцями град.
Статус учасників бойових дій та інвалідів війни визначено Законом України від 22.10.1993 р. № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «Жмеринський елеватор», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.