(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Міністерство соціальної політики України оприлюднило проект наказу «Про затвердження Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності»
На засіданні колегії Управління Держпраці у Вінницькій області підбили підсумки роботи за 6 місяців 2019 року та визначили завдання із вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про працю, зайнятість населення, охорону та гігієну праці.
18 липня поточного року головний державний інспектор управління Держпраці Лариса Пасічна взяла участь у робочій нараді, під головуванням начальника Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна щодо можливих шляхів вирішення питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати на КНВО «Форт» МВС України.
Держпраці провела онлайн-прийом для жителів Одещини. Мешканці міста та області 17 липня звернулися до Головного управління Держпраці в Одеській області та порушили перед фахівцями Служби питання, що стосувались Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, а також з’ясували питання трудових відносин.
Погода 19-23 липня   19 липня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Місцями невеликі короткочасні дощі.
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Грандлітоїл» (с. Дружне Калинівського району) щодо порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання пільг та компенсацій працюючим у несприятливих умовах.
Головний державний інспектор Олександр Іконніков взяв участь у засіданні районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, на яке були запрошені керівники сільгосппідприємств та фермерських господарств Барського району.
17 травня 2019 року о 23:20 у дробильно-сортувальному цеху №1 ТОВ «Демидівський граніт» (с. Демидівка Жмеринського району), стався нещасний випадок зі смертельним наслідком – під час очищення стрічкового конвеєра дробарки КСД–1750 дробильник Г., 1969 р.н., потрапив під натяжний барабан. Смерть настала від тупої травми грудей, що ускладнилась травматичним шоком.
Проект Закону України «Про поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення» (нова редакція), розроблений Державною службою України з питань праці на виконання статей 419–425 Глави 21 «Співробітництво у сфері зайнятості, соціальної політики та рівних можливостей», Розділу V «Економічне і галузеве співробітництво», Додаток XL до Глави 21 Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами
17 липня 2019 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбувся «круглий стіл» на тему «Першочергове завдання роботодавця – своєчасна виплата заробітної плати» із представниками економічно активних підприємств, у яких станом на 01.07.2019 року є заборгованість із виплати заробітної плати працівникам.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.