gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Новини управління

Верховна Рада України схвалила проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби (реєстр.№4531) в другому читанні та вцілому. За таке рішення проголосували 289 народних обранців.
Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.
Україна повернеться до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень залежно від епідемічної ситуації. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 17 лютого.
17 лютого, за участі першого заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної відбулось засідання колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. В режимі онлайн до засідання долучились: начальники управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та міст обласного значення, місцевих громад, директори територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), директори центрів надання соціальних послуг, директори під
Комісія під головуванням заступника начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олександра Куцика провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці працівників ТОВ «Агромаш Калина», які пройшли навчання у ДП «НВК ТОВ Да – Допомога».
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» запрошує взяти участь у вебінарі «Розробка інструкцій з охорони праці». Автор: Микола Федоренко, заступник головного редактора журналу «Охорона праці», автор 10 збірників інструкцій.
Громадяни зможуть повідомляти про хабарі через спеціальний портал. Подробиці розповів в ефірі каналу "Україна 24" керівник департаменту перешкоджання та виявлення корупції НАЗК Сергій Деркач.
За попередньою інформацією, у приватному житловому будинку стався спалах газоповітряної суміші, внаслідок чого власник будинку, 62-річний чоловік, отримав опіки обличчя та рук. Потерпілий госпіталізований до лікувального закладу.
Комісією Управління Держпраці проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ряду підприємств, приватних підприємців м. Вінниця та області, які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу, що під час опалювального періоду у закладах соціально-культурної сфери, зокрема, освіти, медицини, культури, громадського харчування зростає ймовірність виникнення нещасних випадків, аварій, пожеж, у тому числі під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електричних приладів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.