(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Онлайн-прийом з громадянами Луганської області відвідала Тетяна Соловйова. За її словами, з роботи вона була звільнена неправомірно. З цього приводу було декілька судових засідань за позовом Соловйової Т.О., насьогодні є рішення суду на користь позивача, яке не виконується.
Встигніть передплатити журнал «Охорона праці» + додаток до нього на II ПІВРІЧЧЯ 2017 року за акційною ціною!
Відділом нагляду в АПК та СКС проведені планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих і нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки, зокрема, у ПОСП «Нападівське», с.Нападівка, Калинівського району, та ФГ «Лан-П», с.Дзюньків Погребищенського району.
На Вінниччині температурний режим близький норми. Прогнозуються невеликі короткочасні дощі, місцями не виключена гроза.
У приміщенні Віннницького експертно-технічного центру Держпраці відбулась нарада керівництва Управління Держпраці у Вінницькій області з представниками навчальних закладів, які проводять навчання з питань охорони праці інших суб’єктів господарювання.
У період з 06 по 11 червня на підприємствах України смертельно травмовано 5 осіб: по 1 особі – на підприємствах Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернівецької областей.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
23 травня 2017 року на території тракторного стану ПАТ «Дружба-ВМ» (Шура-Копіївська Тульчинського району) охоронниця К., 1973 р.н., не завважила трактора із причіпним садовим оприскувачем ОПВ 2000, який розпочав рух назад. Внаслідок наїзду охоронниця отримала переломи тазу.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
У Державній службі України з питань праці відбувся семінар для працівників територіальних органів Держпраці та експертно-технічних центрів, відповідальних за взаємодію із засобами масової інформації.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.