(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівники сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області долучилися до проведення заходів з нагоди Дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації «Про підготовку та проведення у 2019 році тижня охорони праці в області» № 273 від 8.04.2019 р. в Управлінні Держпраці під головуванням першого заступника начальника Володимира Боковця відбувся круглий стіл з питань забезпечення заходів з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в області.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку ПАТ «Сабарівський кар’єр» у сфері промислової безпеки, охорони праці, здійснення державного гірничого нагляду.
17 квітня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький авіаційний» завод щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
16 квітня 2019 року о 19:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у механізованому зерносховищі ПрАТ «ПК «Поділля» (Крижопільський район) з апаратником оброблення зерна М., 1990 р. н. Під час чергування у підсилосній галереї механізованого зерносховища, потерпілий всунув руку в технологічний отвір кожуха працюючого скребкового транспортера, внаслідок чого сталась травматична ампутація лівої руки.
Проведено перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ПрАТ «ПлазмаТек» (с. Рудниця Піщанського району), які пройшли навчання у ТОВ «Навчальний центр «МІОН».
Україна є членом Міжнародної організації праці (МОП) з 1954 року, і в часи незалежності також не стоїть осторонь світових процесіву боротьбі за гідну працю.
16 квітня 2019 року Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області взяли участь у засіданні координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Могилів-Подільського району, яке проведено за участі голови райдержадміністрації Олега Китасюка.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.