(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено перевірку дотримання законодавства про працю ФОП Петрук О.А. (м.Вінниця).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці на підприємствах та в господарствах області проведено семінар-наради, на яких роз’яснено норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
1 лютого 2017 року об 11 годині відбудеться онлайн-прийом громадян Вінницької області Головою Держпраці Романом Чернегою за допомогою скайп-зв’язку.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні
30 грудня 2016 року, перебуваючи на чергуванні, помер працівник Державного пожежно-рятувального загону – 1 ГУ ДСНС України у Вінницькій області М., 1976 р.н. 3 січня 2017 року о 9:10, перебуваючи на робочому місці біля транспортного засобу, помер водій ПАТ «Вінницяобленерго» Т., 1958 р.н.
Зима – пора не лише епідемії гострих респіраторних захворювань, це також час сплеску травматизму. Забої, переломи під час падіння в ожеледь - звичайна справа. Але наслідком навіть незначного падіння може виявитися важка травма – складний перелом (пошкодження хребта, кісток тазу, шийки стегна).
У зв’язку з вторгненням арктичного повітря з півночі очікується різке зниження температури повітря, посилення вітру, на дорогах слизько.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про заборгованість із виплати заробітної плати у 2016 році.
У період з 01 по 02 січня на підприємствах України повідомлень про нещасні випадки зі смертельним наслідком та групові нещасні випадки, пов’язані із виробництвом, не надходило.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.