(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу роботодавців на особливості працевлаштування неповнолітніх у вільний від навчання час та під час літніх канікул. Що повинен знати роботодавець при прийнятті на роботу працівника, якщо він неповнолітній і хоче працювати.
Науково-виробничий журнал «Охорона праці» 5 липня 2019 року проводить навчальний семінар-практикум «Новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві»
Погода 21-25 червня   21 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області збережеться температурний режим вищий норми. Місцями короткочасні дощі, грози, місцями град.
До Головного Управління Держпраці у Львівській області звернулись представники підприємства та обласної профспілки працівників охорони здоров’я Львівщини. На питання громадян дали вичерпні відповіді фахівці Державної служби України з питань праці під час онлайн-прийому, який відбувся між Києвом та Львовом 20 червня.
20 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у засіданні обласної комісії із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько та його заступник Алла Горбатюк взяли участь у зустрічі-обговоренні концепції нового Митного кодексу України та Доктрини економічної безпеки України, яка відбулась за ініціативи ВГО «Асоціація платників податків України» з представниками органів виконавчої влади та українського бізнесу.
15 березня 2019 року близько 19:00 на території ПрАТ «Вінницький ОЖЖ», на стоянці у кабіні вантажівки DAFвиявлено мертвим водія О., 1964 р.н., який працював у ФОП Зінько В.В. Лікарі швидкої допомоги визначили, що він помер близько 18:00.
З 10 по 21 червня 2019 року в Женеві проходить 108-ма сесія вищого керівного форуму Міжнародної організації праці – Міжнародної конференції праці (МКП), приурочена до 100-річчя МОП, за участі тристоронньої делегації України на чолі з Міністром соціальної політики Андрієм Ревою.
Оформлення студентів вищих навчальних закладів та учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів для проходженні виробничої практики мають суттєві відмінності.
Рятувальники Вінниччини попереджають: за прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, 19-23 червня в Україні, крім більшості районів західних областей, переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.