(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

19 грудня 2017 року об 11.00 на дільниці холодної штампування ПрАТ «Вінницький дослідний завод» стався нещасний випадок – під час рубання металу на ножицях-гільйотині, права рука штампувальника П.,1964 р.н., потрапила під ріжучу частину обладнання, внаслідок чого сталась травматична ампутація нігтьових фаланг ІІ, ІІІ і IV правої кисті.
Держпраці оприлюднено проект спільного наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на право проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу».
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Наші поздоровлення   6 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
03.03.2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області під головуванням начальника Управління Марунька Володимира Васильовича та першого заступника Боковця Володимира Андрійовича відбулась щотижнева робоча нарада на якій розглянуто ряд робочих питань, що виникли на протязі робочого тижня та окреслено завдання на найближчій час.
ДП «ГНМЦ» 21-23 БЕРЕЗНЯ 2018 року проводить семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки ISO 45001:2017».
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області 23 лютого 2018 року провів Колегію «Про підсумки роботи Управління Держпраці у Вінницькій області за 2017 рік та завдання подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю».
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Вінницький завод «Кристал» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
15 лютого 2018 року о 15:23 водій-експедитор К., 1968 р.н., ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (регіональний центр логістики, м.Ладижин) прибув у Піщанку. Поки К. відпочивав у кабіні, напарник пішов розвантажувати піддони. Повернувшись, він виявив водія мертвим.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.В.Славінська взяла участь у роботі спільного засідання Шаргородської районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат...
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.