(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

12 лютого 2017 року близько 16:30, під час транспортування чотирьох хворих дітей у супроводі батьків до обласної дитячої лікарні, автомобіль екстреної медичної допомоги «ГАЗ 2752-288» зіткнувся з автомобілем «Лада Калина».
Працівниками відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці протягом поточного тижня розглянуті матеріали проектів генеральних планів та планів зонування територій ряду населених пунктів області.
17 березня 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Кабінет Міністрів 16 березня 2017 року на своєму засіданні прийняв постанову «Деякі питання соціального захисту застрахованих осіб», якою затверджено коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві (членам їх сімей) з 1 березня 2017 року у розмірі 1,236.
16 березня на зустрічі з експертами Міжнародної організації праці (МОП) Державний секретар Віктор Іванкевич розповів про позитивні зрушення в процесі прийняття нового Трудового кодексу України, яким нарешті будуть затверджені якісно нові стандарти трудових відносин на заміну застарілим від 1971 року.
Як мінімізувати ризики виникнення нещасних випадків та аварій при використанні побутового газу газорозподільними підприємствами, якщо Правила безпеки систем газопостачання чітко не визначають, чи підлягає відключенню від системи газопостачання обладнання із встановленням заглушки у разі несвоєчасного надання актів перевірки димових та вентиляційних каналів.
15 березня 2017 року фахівець Держпраці взяла участь у проведенні Дня безпеки і охорони праці – 2017 на підприємстві Гайсинський зерносклад ТОВ «Українська Елеваторна Компанія».
У своїй доповіді на Всеукраїнському форумі Асоціації адвокатів України Голова Держпраці Роман Чернега акцентував на особливостях інспекційних перевірок, що визначені у проекті порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НВП «Гремпіс» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
14 березня розпочав свою роботу навчальний семінар на тему: «Особливості здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, з урахуванням змін до законодавства, внесених у 2016 році для інспекторів з питань праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.