(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: запорука збереження життя та здоров’я мешканців багатоквартирних будинків, власників приватних домогосподарств – вчасне проведення необхідних заходів з технічного обслуговування, ремонту газового обладнання, перевірки і прочищення димових та вентиляційних каналів.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у панельній дискусії, яка розгорнулась після завершення фільму «Жінка в полоні». Це – фільм про сучасність, у якій існує рабство. Це історія про безпомічну людину, яка прагне вирватися з полону та тривалий час перебуває в умовах морального та фізичного гноблення.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у посадових осіб та інженерно-технічних працівників підприємств, які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Олег Мандриця провів нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Будматеріали І» (с. Маньківка Бершадського району) щодо змін, що відбулися в законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, які регулюють процес проведення атестації робочих місць.
Упродовж перших шести місяців 2019 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм було забезпечено 15 297 застрахованих осіб і їх дітей.
Комісія у складі працівників Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці у фізичних осіб – підприємців, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину.
На базі найбільшого фермерського господарства «Ліна», що у селі Сліди Могилів-Подільського району, головний державний інспектор відділу Любов Онуфрійчук провела робочий семінар з головами фермерських господарств та іншими підприємцями,які здійснюють діяльність на території Слідянської сільської ради.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області утримається температурний режим близький до норми. Дощі з нерівномірним розподілом по області, місцями грози.
Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337 затверджено Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Враховуючи зазначене, ДП «ГНМЦ» організовує 7 серпня 2019 року семінар-навчання на тему: «Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.